Rammstein – Du riechst so gut

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:206
Počet zobrazení:5 432

Videa od Rammsteinů jsou velice populární jak u nás, tak v zahraničí. Dnes vám přinášíme videoklip k písni Du riechst so gut z alba Herzelied. Konkrétně se jedná o druhou verzi videoklipu z roku 1998. První verze byla natočena již v roce 1995.

Přepis titulků

Šílenství... je úzký most... jehož břehy jsou rozum a chtíč. Blížím se k tobě. Sluneční svit,co zmate mysl, slepé dítě, co se plazí kupředu,protože cítí svoji matku. Najdu si tě! Stopa je čerstvá a na mostě... kapka tvojí sladké a teplé krve.

Nevidím tě. Pouze čichám a cítím tě. Predátor, co řve hladem.Cítím tě na míle daleko. Voníš tak dobře. Voníš tak dobře. A já tě pronásleduji. Voníš tak dobře. Já si tě najdu! Tak dobře. Tak dobře.

Blížím se k tobě. Voníš tak dobře. Za chvíli tě mám! A teď tě mám! Počkám, až se setmí... pak uchopím tvou vlhkou kůži. Nezrazuj mne. Copak nevidíš, že most hoří? Přestaň křičet a neodporuj mi,jinak se rozpadne. Voníš tak dobře.

Voníš tak dobře. A já tě pronásleduji. Voníš tak dobře. Já si tě najdu! Tak dobře. Tak dobře. Blížím se k tobě. Voníš tak dobře. Za chvíli tě mám! Voníš tak dobře.

Voníš tak dobře. A já tě pronásleduji. Voníš tak dobře. Já si tě najdu! Tak dobře. Tak dobře. Pronásleduji tě. Voníš tak dobře. A teď tě mám! Překlad: B-holdwww.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

RAMMS+EIN sind einfach der absolute Hammer!

181

Odpovědět

Rammsteiny jsem kdysi neměl rád právě kvůli němčině, ale to postupně opadlo a teď se jich nemůžu nabažit. Obzvláště miluju jejich balady (Klavier a Seemann), ty můžu poslouchat pořád dokola a nikdy se mi neohrajou. :)

181

Odpovědět

Rammstein je jednoducho super a aj keď som sa učil nemčinu 11 rokov tak som nikdy dokonale nepreložil o čom sa spieva v ich textoch až na pár piesní :D tieto staré sú jednoducho najlepšie 8)

180

Odpovědět

super a pristi by mohla byt feuer frei, ktera je znama z filmu XxX

181

Odpovědět

Rammstein není nikdy dost :) Můžeme se těšit na nějaký pravidelnější přiděl otitulkovaných videoklipů od týhle skupiny ? (dohromady jich je k dnešnímu datu 22, myslím).

180

Odpovědět

Když jsem Ramíky poslouchal, tahle byla moje nejoblíbenější. Dík

190

Odpovědět

Tak ono je štěstí že plno německých kapel zpívá anglicky (Warlock, Accept,Rage, apod.) :D Ale podle mě jsou i některé německy zpívajici fajn, i když od Rammsteinu toho moc nemusim, tak tahle písnička se mi celkem líbila. Díky za překlad mnohokrát!

180

Odpovědět

Jak tu již 2× zaznělo, Rammsteiny taky nemusím, je sice hezký, že tu někdo konečně překládá z němčiny, ale tohle pro mě ne-e.
Stačí že se němčinu učím ve škole. ×Đ *NEHODNOCENO*

181

Odpovědět

Zrovna čítam Dennú hliadku, kde tento klip spomínajú :D

190

Odpovědět

BugHer0: U mě je to podobné. Já němčinu nesnáším, nejde mi ve škole. Ae Rammsteini nvm pro mě vůbec nevadí. Miluju jejich texty a hudbu. Zpěvák Till je velká osobnost. Jinak ae nikoho z němčourů nemůžu vydýchat. Hlavně ty blbečky(nebudu sprostá) z Tokio Hotel.

190

Odpovědět

Já osobně teda Rammsteiny vůbec nemusím. Ale to platí v podstatě pro veškerý německý hudební kapely. Němčina je prostě podle mě hnusnej jazyk a ani se sebelepší muzikou to nedokážu poslouchat. :-)

197

Odpovědět

tak to jsi docela omezenec :D

200

Odpovědět

další skvělá píseň. Díky!

190