Rammstein – Haifisch

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:308
Počet zobrazení:6 079

Německá skupina Rammstein před pár dny vypustila svoje třetí video k albu Liebe ist für alle da (2009) a vy se na něj již můžete podívat s českými titulky. A rozhodně se vyplatí počkat na konec, který je zpracován typicky po "rammsteinovsku." Uznávám, že němčina není moje silná stránka, takže jsem rád, že se k nám přidal nový člen B-hold, který se v budoucnu bude o překlady z němčiny starat.

Přepis titulků

www.videacesky.czPřeklad: Brousitch Držíme při sobě. Snášíme se navzájem. Držíme pospolu. Nikdo nás nezastaví. Zůstáváme vám věrni. Toho se pevně držíme. Toto pravidlo dodržujeme.

Pokud pravidla necháte na nás. Žralok má také slzy, které mu stékají po tváři. Jenže žralok žije ve vodě a ty slzy nemůže nikdo vidět. Dodržujeme rychlost. Dodržujeme sliby. Když někdo nemůže držet krok.

Okamžitě zastavíme. Máme oči otevřené. Držíme se navzájem za paže. Šest srdcí, co hoří. Žár, který vás zahřeje. Žralok má také slzy, které mu stékají po tváři. Jenže žralok žije ve vodě a ty slzy nemůže nikdo vidět.

V té hloubce je osamělý a roní mnoho slz. A proto je voda v mořích tak slaná. Můžete si o nás myslet, co chcete. My si to vynahradíme tím, že nikdy nezůstaneme zticha.

Žralok má také slzy, které mu stékají po tváři. Jenže žralok žije ve vodě a ty slzy nemůže nikdo vidět. V té hloubce je osamělý a roní mnoho slz. A proto je voda v mořích, tak slaná.

Žralok má také slzy, které mu stékají po tváři. Jenže žralok žije ve vodě a ty slzy nemůže nikdo vidět. Mnoho pozdravů z prdele světa. www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tuhle píseň jsem na konci devátého ročníku zpíval před celou školou :D 10/10

210

Odpovědět

Je k tomu potřeba něco dodávat ? 10/10 :-)

211

Odpovědět

10/10

3:43 -> Marilyn Manson,vlevo,vypadá parádně...

210

Odpovědět

lol tam James Hetfield :D na tej fotke na zaciatku

190

Odpovědět

Annabella: Druhá je Seemann.

190

Odpovědět

nejede

190

Odpovědět

Úžasné :) A byl jste někdo taky tak zvídavý a koukal, co je na těch stužkách na úplném začátku na pohřebním věnci? Já jsem tedy poznala jen úvodní slova písničky "Ohne dich" ("Půjdu k těm jedlím") a odkud je ten druhý text, pokud je to z jejich písniček, to nevím (pro náročné překlad - "Nakonec taky/přece zůstanu sám" lomítko si nejsem jistá, nečitelné písmenko. Dávalo by to smysl v obou případech :) Jinak, úžasný, znovu říkám, jsem velká fanynka Rammstein a ačkoli umím německy, těší mě vidět, že se tyhle texty a videa a geniální hudba dostanou dál a lidi jim budou rozumět :) Poklona celému týmu :)

210

Odpovědět

Musim pochválit překlad je super jinak bych pochitil asi tak 25% slov xD

190

Odpovědět

toto video je dočasně nedostupné...všechny ostatní videa fachaj, tak bude asi problém na vaší straně broučí hrdino :-)

191

Odpovědět

Další klip vás čeká již zítra. :-)

191

Odpovědět

Vynikající. A díky jonatan1024. Kdybys to nezmínil, tak jsem si ho nevšiml.

181

Odpovědět

Super super dikec a budou dalsi ??

190

Odpovědět

nejen ze začátku, pak třeba i vstává od stolu, jak se perou na terase. Ale to není, podle mne, přímo on. Spíš dvojník.

Měl otázku, budou i další klipy? Třeba Pussy? ;)

190

Odpovědět

pokud se budete dobře dívat, tak ze začátku můžete zahlédnout Marilyna Mansona

190

Odpovědět

allesgute: Omlouvám se. Popisek je opraven. Je pravda, že jsem po pražském koncertě přestal Rammsteiny na chvíli sledovat a ten druhý singl mi unikl.

190

Další