Robbie Williams zpívá koledy

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:230
Počet zobrazení:4 491

Britskou dvojici Ant & Dec znáte především z moderování Britain's Got Talent. Kromě toho ale mají i svou show, do které si v roce 2006 pozvali Robbieho Williamse, aby si s nimi zazpíval tradiční anglické koledy. Vše ale nešlo tak docela podle plánu...

Seznam písní:

 • 00:41 - White Christmas
 • 01:44 - Twelve Days of Christmas
 • 2:20 - Walking in the Air
 • 2:33 - Deck the Halls
 • 2:40 - Good King Wenceslas
 • 3:00 - Mistletoe and Wine (Cliff Richard)
 • 3:14 - All I Want for Christmas is You (Mariah Carey)
 • 3:21 - Frosty the Snowman
 • 3:30 - Shout (Lulu)
 • 4:11 - Let Me Entertain You (Robbie Williams)
 • 4:24 - Let's Get Ready to Rhumble (PJ & Duncan - tedy Ant a Dec, kteří začínali jako zpěváci a Let's Get Ready to Rhumble zůstává jejich největším hitem)
 • 4:43 - Angels (Robbie Williams)
 • 5:44 - Last Christmas - Wham!

Přepis titulků

Declane, tady to vypadá jako na párty! Hele, hele,... Zapomněl jsem, co jsem chtěl říct. - Horší už to nebude, co? - Neboj, to bude dobrý. Je to párty! Nazdar chlapi. - Jdeme na ty koledy? - Jo, koleda! - Jak jsme to mohli zapomenout?

- Ale musíme to udělat rychle. Koho jsi to přivedl? Tohle? To je můj sbor. Po tom, co se stalo minule jsem si radši přivedl vlastní. PŘED ČTYŘMI LETY Já sním o Vánocích... To byla... docela legrace, ne? - Ani ne. - Ne? Tohle už nehodlám opakovat. Tak jsem si vzal svůj sbor. Ale my jsme ti jeden taky sehnali, abys tu měl připravený sbor. Ne, ne, ne chlapi.

Já ten váš nechci, já budu zpívat s mým sborem. Ale už jsme je zaplatili, teď je domů poslat nemůžeme. Počkejte chvíli. Co kdybychom to zazpívali společně? Všichni známe koledu Dvanáct vánočních dnů, ne? - Jo. - Jo. - Co ty na to, Robe? Co by se tak mohlo pokazit? Tak jo. Oblečeme se a jdeme na to. První den vánoční mi má láska poslala koroptev na hrušni. Druhý den vánoční mi má láska poslala dvě hrdličky a koroptev na hrušni.

- Čtvrtý den vánoční... - Čtvrtý den vánoční... mi má láska poslala pět zlatých prstenů. - Čtyři volající ptáky, dvě hrdličky... - Tři francouzské slípky... a koroptev na hrušni. - Devátý den vánoční mi má láska... - Osmý den vánoční mi... devět tančících dam, osm dojících služek, sedm plujících labutí, šest snášejících hus Kráčíme vzduchem, vznášíme se měsíční oblohou.

a koroptev na hrušni. - Devátý den vánoční... - Ne! Osmý! - Ne! - Zdobte domy, zdobte síně, - fa la la la la la la la la. - ...šest snášejících hus, pět zlatých prstenů. čtyři volající ptáky, tři francouzské slípky, dvě hrdličky... Na Štěpána dobrý král Václav z okna hledí, - všude kam se podívá...

- Kdo je k čertu ten Štěpán? Jedenáctý den... - Vánoční čas, - Ale ne. jmelí a víno. ... deset skákajících pánů, devět tančících dam, osm dojících služek, sedm plujících labutí, šest snášejících hus, pět zlatých prstenů, čtyři volající ptáky, tři francouzské slípky, dvě hrdličky... Vše co chci k Vánocům, jsi...

čtyři volající ptáky, tři francouzské slípky, dvě hrdličky! Sněhulák Frosty byl veselý a šťastný chlapík. Desátý den vánoční mi má láska dala... - Dvanáct bubnujících bubeníků, - jedenáct - dudajících dudáků. - Deset - skákajících pánů, - devět - tančících dam! - Osm - dojících služek a nezapomeň na plující labutě. Nezapomeň ani těch šest snášejících hus! - Pět zlatých prstenů.

- Však ty víš proč! - Čtyři volající ptáky. - Všechny nás svolávají. Tři francouzské slípky. První den vánoční mi má láska dala... Peklo je pryč a nebe je tu, tak jdeme na to! Nech mě tě pobavit. Připrav se na ten hukot, připrav se na ten hukot, připravit, pozor a jedem! Ať už to tu hučí! Připrav se na ten hukot, připrav se na ten hukot, připravit, pozor a jedem!

Ať už to tu hučí! A ona mi přes to všechno nabízí ochranu, spoustu lásky a náklonnosti. V dobrém i ve zlém. Dolů vodopádem, ať mě zanese kamkoli, vím, že mě život nezlomí, Moment! Zastavte to! - Když budu volat.

- Sklapni! Zastavte, zastavte! Nemůžeš tu zpívat svoje písničky! Ale vy jste zpívali tu svoji! Jo, ale to bylo Let's Get Ready to Rhumble a ne Angels. To nemůžeš srovnávat! Na tom něco bude. - Já vím. - Nemůžeme to konečně dozpívat bez hádání? - Myslíte, že to zvládneme? - Vždyť jsou Vánoce! - Jo? - Jo.

- Tak dobře, chlapi. Tak jdeme na to? - Všichni spolu, jo? - Jo, jdeme na to. Tak dobrá. Ještě jednou od dvanácti. Raz, dva, tři: Dvanáctý den Vánoc... jsem ti dal své srdce, ale hned druhý den jsi ho zahodila. Tento rok si ušetřím slzy a dám ho někomu výjimečnému.

O minulých Vánocích jsem ti dal své srdce, ale hned druhý den jsi ho zahodila. Tento rok si ušetřím slzy a dám ho někomu výjimečnému. A koroptev na hrušni! Překlad: Atevi www.videacesky.cz Dobrá práce!

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Docela povedené :D

60