Daredevil a přáteléRobot Chicken

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:198
Počet zobrazení:7 052

Daredevil na své superhrdinské výpravě potká několik zajímavých lidí... Poznámka: Tase-T (hříčka s prvním písmenem jména Teresa) se vyslovuje stejně jako tasty (chutný).

Přepis titulků

Jmenuju se Matt Murdock. Nehoda s chemickým nákladem mě připravila o zrak, ale posílila mé zbylé smysly. Nyní chráním Hell's Kitchen jako Daredevil. Překlad: hAnko www.videacesky.cz - Co to děláte? - Jmenuju se Bill Smith. Nehoda s chemickým nákladem mě připravila o chuť, ale posílila můj čich.

Teď vyčmuchávám zločin jako Čumák. - To je nehygienické. - Co?! Sorry, jsem Teresa Johnson. Nehoda s chemickým nákladem mě připravila o sluch, ale posílila mou chuť. Teď si vychutnávám zločince jako Tase-T. Chápeš? Jako "tasty". - To je chytré. - Cože?! - Čichám, že ho shodili ze střechy. - Nezabili ho tady. Byl shozen ze střechy. - To jsem právě řekl. - Co?! Tady máme tělo!

Ahoj, jsem Tim Kelly. Nehoda s chemickým nákladem mi vzala o smysl pro orientaci ale dala mi úžasný cit pro módu. Nyní svlékám zločin jako Šatník. A on si v den smrti neměl obléct tohle. - Cože? - Co?! - Počkat, počkat! - Další? Děláte si srandu?! Nedělám. Nehoda s chemickým nákladem mi vzala smysl pro humor, ale posílila smysl pro naléhavost. Jsem Urgencia. Ne, ne, ne, chemická nehoda vám nemůže vzít smysl pro humor. - To řekla ta holka.

- Uznávám chybu. Co?!

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

fajn asi končím... vyskakovací reklamy bych i přežila, ale dvě řvoucí slepice který vyskočej v reklamě před videem a já musím čekat než ty p**i můžu přeskočit....
Je to prostě výsměch tomu, proč Burgher muset tuhle stránku předat vám, a místo nějakého pokračování v práci jsme se dočkali návratu reklam... což tedy ok, pak člověku stačilo nepatrné najetí myši a BUM, měl náhle reklamu přes celou obrazovku.
A teď mu budou k těmhle všem reklamním fraškám včetně reklamy ve videu vyskakovat ještě reklamy před videem....
Oceňuji váš odpornej hnusně slizkej přístup k tomu, co tu někdo před váma tak dlouho vytvářel a odvrátit se od jeho ideálů. Nechcete náhodou za chvíli z tohohle vebu třeba udělat soukromej veb a vybírat měsíční poplatky?!!!!

297

Odpovědět

Adblock ? Ne ? Aha...

137

Odpovědět

Ty si čekala že nový admin co to koupí se o to bude starat jako ten minulý? Dívala si se jaký tenhle autor vlastně vlastní stránky? Není to nic moc abych byl upřímný. Jen to používá jako ždímačku na prachy. Toť vše. A může se tu teď třeba stavět na hlavu.

73

Odpovědět

Mohli by tam davat reklamy na adblock

00

Odpovědět

Jen teda nechapu proc kdyz se napisu komentar jako rodier s gmail uctem tak se komentar obcas nezobrazi.
Je to nejaka chyba v matrixu?

Psal jsem, ze vam klidne budu platit nejake premium clenstvi do 100kc/mes za videa navic, drivejsi pristup a bez reklamy, ale ze na moje adblokove kralovstvi mi nikdo nesahne :) uspesne blokuje vzdy a vse a neexistuje stranka ktera by ho byla schopna detekovat. K vypiplani me donutili nektere stranky ktere maj fakt hroznou reklamu treba na iprima kde vam daji reklamu co 10 minut.

30

Odpovědět

A Alex Macková díky nehodě s chemickým nákladem ovládá telekinezi, elektřinu a umí se měnit na stříbrnou kaluž…
(bože, jak jsem si zrovna na tohle vzpomněl :D )

271

Odpovědět

Před půl rokem jste slibovali nový web nejpozději do vánoc a teď si mám kvůli vám vypínat adblock, aby šlo přehrát video? Ne, díky..

242

Odpovědět

Fakt, video nefunguje do doby než se podvolíte a budete nuceni kouknout na reklamu. Já měl na Vitanu, ale už nevim jestli to bylo na zahuštovadlo do polívky nebo na samotnou polívku, možná to dokonce bylo na něco do omáčky. Už fakt nevim :(

220

Odpovědět

+KTak tu nechoď... -_- Oni to zadarmo asi dělat nebudou.

19

Odpovědět

Já si tedy také na chvilku vypl adblock, ale potom co na mě ta reklama začala řvát a nešlo to ztlumit, jsem ho okamžitě znovu zapnul a podíval jsem se raději na youtube.
Když to tak chtějí, mě to vadit nebude, anglicky také rozumím tak se budu dívat jinde než abych tady ohluchl...

322

Odpovědět

+madPav3L,,Když to tak chtějí, mě to vadit nebude"
Představ si, že jim to taky vadit nebude... když nemáš zapnuté reklamy, tak je tvoje návštěvnost zcela irelevantní.

811

Odpovědět

+madPav3LTo je diskutabilní, záleží, jak se dohodnou... Základem je ale traffic - ve chvíli, kdy je malá návštěvnost webu, tak z reklamy nebude prakticky nic. Takže i kdybys měl zapnutý adblock, tak můžeš být prospěšný - rozšiřuješ traffic (postneš video na FB například, ukážeš ho kamarádovi, který se vrátí atd).

Navíc záleží i na tom, jak se dohodnou s tím, kdo platí na způsobu propagace. Může to být "pay per click", kdy dostávají peníze za počet lidí, kteří tam půjdou přes tyhle stránky. Nebo taky fixní částka (máme váš baner, máme tu X tisíc lidí denně, zaplatíte za to XY). Pak je tu i možnost "pay per view", kdy jde o počet shlédutí (pravděpdobně ta vitana).

70

Odpovědět

+madPav3LTak asi jim na tom záleží, reklama ve videu je pryč a já můžu nechat adblock vypnutý. Reklama okolo mě nevadí, na tu stejně nikdy nekliknu.

20

Odpovědět

Mě se strašně libí jak si lidi stěžují na službu, která je jim poskytována zcela zdarma... Až jim budete platit aspoň stovku měsíčně, máte právo jim do toho kecat, do té doby si můžou dělat co chtějí, klidně z toho udělat z fleku p***o stránku nebo nový mimibazar a nikdo s tím nic neudělá...

1015

Odpovědět

+GalauricDěláš jako kdyby překládání videí byla buhvi jaká služba, dneska už umí anglicky i kdejakej negramot. Lidi maj právo si stěžovat, vyjadřovat nespokojenost a ty co ten web provozujou za to jeste muzou bejt rádi, jinak by jim těžko docvaklo proč klesá návštěvnost.

12

Odpovědět

Reklama kolem videoprehravace mi nevadi, ale reklama primo vo videu ano. Radeji mene videi ale bez otravne reklamy (reklama vo videu)

130

Odpovědět

Co to tady mektáte? Mně to jede i s ADblockem :)

90

Odpovědět

+R3diPravda.. Mě také. Méé

50

Odpovědět

+R3diProtože reklama ve videu byla odstraněna. Už tam při vypnutí Ad blocku není.

32

Odpovědět

no.. já adblock mám aktivní a videa fungujou v klidu...

00

Odpovědět

Nefunguje mi prehravac

200

Odpovědět

That's what she said xDDD

142