Konzultační hodinySNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:145
Počet zobrazení:9 470

Po letní brigádě u paní Handlerové se Chad vrací zpátky do školy, a protože učení přes prázdniny moc nedal, musí docházet na kozultační hodiny za profesorem Buckleym (Benedict Cumberbatch). Jak se ale zdá, paní Handlerová nebyla jediná, kdo propadl Chadovu osobitému kouzlu.

Přepis titulků

KONZULTAČNÍ HODINY Ne, to je v pořádku. Tohle podle mě Descartes zamýšlel. Například: Lidé, kteří mluví, existují. My dva mluvíme, tudíž my dva... Existujeme? Gratuluji, právě jsi poprvé použil karteziánskou logiku. Dobře. Chade, doufám, že budeme v konzultacích pokračovat.

Naše setkání mi dělají radost. Dobře. Ne, díky. Ne, moc se omlouvám. To bylo neuvěřitelně nevhodné, Chade. - Omlouvám se, špatně jsem si to vyložil. - Dobře. Tvoje časté návštěvy u mě jsem si vyložil... jako něco víc.

Moje chyba. Ne, tohle vůbec není tvoje chyba. Popravdě jsem poslední dobou nebyl sám sebou. A tento víkend si beru za ženu překrásnou mladou dívku. - Gratuluju! - A přesto nic necítím, Chade! Nic! - Dobře. - Na tom ale nezáleží, protože je to tatíčkův geniální plán. Vem si bohatou dívkou z Newportu, staň se profesorem, do 40 získej definitivu...

Chraň bůh, aby syna velkého Leonarda Buckleyho miloval jiný muž! Váš glóbus! Začal jsi mě přitahovat, Chade, protože popravdě... ti závidím. Žiješ svůj život bez pochybností a bez starostí. - Chci být tebou, Chade! - Dobře. Panebože, tohle je tak ubohé. Jsem 28letý asistent profesora, co vylívá svoje srdce druhákovi.

- Nudím tě? - Tak trochu. Můžeš samozřejmě kdykoliv odejít a ušetřit se tak mého žvatlání, ačkoliv musím přiznat, že možnost se vyzpovídat přináší vítanou úlevu... Chade? Chade? Chade? - Vo co de? - Mohl by ses prosím vrátit? Chci ti ještě něco říct. Jo, dobře.

- Chade, přejel jsi to. - Moje chyba. Doufám, Chade, že můžeme zapomenout... - na můj dnešní malý výpadek. - Dobře. Upřímně doufám, že mé činy neposkvrní naše přátelství. Skvrna... A v poslední řadě bych ti rád poděkoval, protože jsi mě dnes naučil... Na okamžik jsem nebyl jen pouhým pozorovatelem svého života.

Žil jsem ho. Pozor. Máš pravdu, Chade. Měl bych se víc smát. Každopádně... - Uvítal bych, kdyby sis tu dnešní záležitost nechal pro sebe. - Dobře. - Sakra, Chade. Co ti tak trvá? - Promiň, pan Buckley mě chtěl políbit. - Dobře. Máš hlad? - Jo. Máš naprostou pravdu, Chade.

Neměl bych svá tajemství skrývat. Děkuji ti, Chade. Děkuji ti. Dobře. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ano Chad je skvělý, všichni bychom měli být jako on a zbavit se zbytečného přemýšlení, k čemu nám vůbec je? XD

22

Odpovědět

Třeba k tomu, že nežijem na větvi a neožíráme kořínky? :)

12

Odpovědět

+MikeTy jsi určitě nikdy na větvi nežil a kořínky taky neožíral, co my můžeme vědět? Třeba by to byl skvělý život. :D

20

Odpovědět

btw, kdo si oblubil The terror, tak oficialne a definitivne bola ohlasena druha seria, aj ked s jednotkou nebude absolutne suvisiet

22

Odpovědět

Wow, ty dokážeš mať aj niečo rád ? Neverím

30

Odpovědět

+jasne, okrem sameho seba, je toho dost

10

Odpovědět

strasne zufaly herec, cumberdick, horsi je uz snad len ben affleck, dnes, aby si bol uznavany herec, nemusis mat talent, staci, ked vyzeras weird a si brit , vid redmayne, cilian murphy, cumberdick, andrew garfield[usa] ten ma irituje najviac, adam driver[usa], Barry Keoghan ten je na facku, alebo si cierny

247

Odpovědět

Ještě že ty tvé stupidní názory nikoho, ale absolutně nikoho nezajímají...

152

Odpovědět

+Znalecale teba zjavne ano, preto si mi tu napisal tento lingvisticky skvost, plny argumentov, to mi staci, na dneska vydelano

29

Odpovědět

Garfielda někdo považuje za uznávaného herce? Kdo je Barry Keoghan? Driver není jen součást Disneyho experimentů?

00

Odpovědět

+Taanjasne, si pozri ceny ktore poziskavali, toho hnusneho keoghana chcu nominovat na oscara za vy,,vykon,, vo filme zabitie posvetneho jelena

00

Odpovědět

+v m vargaA koho zajímají nějaké ceny? Vždy je to vždy jen o tom, že si nějaká banda dědků chce s někým pokecat, někoho protlačit, popř. splnit nějakou agendu. Dobrý herec se pozná tak, že nabídne zábavný film a za to si zaslouží uznání, ne za to, že získal nějakou cenu.

11