Smutnění s Anne a Samem

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:518
Počet zobrazení:5 735
Speciální vánoční přání si pro vás připravili i herci Anne Hathaway a Samuel L. Jackson, a to v duchu jejich filmů, které mají premiéru v amerických kinech právě o svátcích.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Sedm marshmallow, jak jsi chtěl. Zdravím. Když se blíží svátky, chtěli jsme vám se Samem popřát hezké Vánoce. I když máme oba dva tyto Vánoce v kinech dramatické filmy... Nespoutaný Django. Bídníci. ...je důležité připomenout si ty příjemné aspekty Vánoc, že?

Hlavně když mohou být oba filmy trochu pochmurné. Oba? Ale no tak, můj film se doslova jmenuje "Bídníci". Ale fajn, tvůj film možná taky bude trochu temnější. Trochu "temnější"? Zajímavě zvolená slova. - Víš, že je můj film o otroctví, ne? - Nezačínej s tím zase... Ano, vím. Taky vím, že se nejmenuje Pořád spoutaný Django, že ano? - Takže na to přišlo?

- Přišlo na to. Je tady Smutnění! - Přesně tak, tohle je Smutnění, ty zmrde. - Co to říkáš? Tyhle slova jsme si... Hvězda tvýho filmu měla vlastní sitcom na WB. - Ty jsi byla disneyovská princeznička. - Byla jsem princezna kvůli dlouhejm vlasům, ale v tomhle filmu to šlo všechno dolů... a nožem! Vždyť to je jen na ježka! Já nemám vlasy od Vyvolenýho. Zkus bejt černochem na Jihu v 19. století. Vsadím se, že bys nezvládla bejt černochem na Jihu ani teď.

Až bude francouzská šlapka v Bílém domě, tak si pak promluvíme. Kdo říkal, že francouzská šlapka nikdy nebyla v Bílým domě? Sakra. Moje postava pracuje v továrně, všichni jsou na ni zlí, pak o práci přijde... - Ty přijdeš o práci? - Ano, přesně tak. Všichni v mým filmu mají totiž práci zajištěnou. Jsou to otroci! Vidíš, jak sbíraj na poli balvnu? - To je Velkej Bill a nese na zádech bavlnu.

- Ty jsi vyrobil dům pro otroky? Já myslela, že děláme perníkový chaloupky. Vyrobila bych klidně továrnu nebo bordel. To je perníčková plantáž. Miliony lidí umřeli během otroctví. Otroctví! Vive la France! Paní Anne nám rozbila celej dům! Paní Anne zabila všechny otroky, když rozbila dům! - Kde teď budeme pracovat? - Na víc se nezmůžeš? Moje dítě... Moje dítě! - V mým filmu se mlátí ženský.

- V mým taky. - Muži se střílí. - V mým taky. V mým filmu chlapa rozthají psi. Kurva... Tichá noc... svatá noc... Sklapni do prdele! Prej Tichá noc... Žádná prča poslouchat zpívat holku, co má tuberkulózu, že ano? Herečku, co předstírá, že má tuberkulózu!

Kolik ty znáš otroků, co žijou v Beverly Hills? Tři. S tím bysme měli něco dělat, takhle to nejde. Víš ty co? Tahle soutěž nemá smysl. - Vánoce nejsou o mlácení lidí. - Ale Django je toho plný. - To je pravda. - To jo. Vánoce jsou o sbližování lidí.

Jako to dělá prostituce. To mě uvnitř trochu zranilo, ale když jsou ty svátky, tak ti dám za pravdu. Nic nevyjadřuje Vánoce tolik jako otroci a děvky. A to je náš dar pro vás, Ameriko... Kurděj. Beznaděj. VESELÉ SVÁTKY PŘEJÍ SAM A ANNE

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Django Unchained ! uz aby byl 17. leden :)

190

Odpovědět

Samuel je prostě legenda... a Anne třeba jednou taky bude :D

196

Odpovědět

Samozřejmě tam museli zamíchat věčné téma, že černí pochází z otroků. Tohle nikdy černoši nepřejdou. A jak se pak do sebe pustí jak dva černoši s devítkama v ruce :-). Velmi dobrá nadsázka. Pobavilo.

1816

Odpovědět

alespoň že nezačaly povídat každý o svém letním blockbuster (Avenger a Dark Knight Rises), jinak bych si připadal jako boj kočky a frajera bez oka

1812

Odpovědět

začátek perfektní, pak už to šlo kvalitativně dost dolů

1825

Odpovědět

Moc nízké hodnocení. Je to super a dokonce i svým způsobem originální. :-)

186

Odpovědět

Černošská americká celebrita si dělá srandu z otroctví ......FINALLY!!!

193