Hra o Trůny - Jon SníhSNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:312
Počet zobrazení:9 623

Saturday Night Live si tentokrát utahuje ze scény Game of Thrones, kde Melisandra používá svou magii na Jona Sněha. Diváci však nejsou z tempa scény vůbec nadšení. Cítili jste se během těchto úseků z GoT stejně jako diváci v SNL?

Přepis titulků

Jon Sníh je mrtvý. Ano. Je nadobro mrtvý. Mohl být dědicem Železného trůnu. Nyní už ne. Protože je mrtvý. Co uděláme s tělem? Pohřbíme ho?

Ne, pár dní ho tu necháme ležet, aby všichni viděli, jak moc je mrtvý. - Je tak mrtvý. - Je nejmrtvější. Zcela určitě. - Pane bože! To se tak táhne. - Proč už ho neoživí? Všichni víme, že ho oživí. Tak už to udělejte. Ne, to se nestane, protože je velice mrtvý. Na stupnici jedné k deseti je na desítce jako mrtvý.

Pravda, Sere Davosi. Ale musí být Jon Sníh... - Musí být co? - Musí být mrtvý? Ne, nemusí. Tak ho vzbuďte, dejte na koně a jděte bojovat. Jo, protože tohohle máme jen deset hodin za rok a jen tady strávíme dvě. Teď totiž děláme tohle, ale musíme dělat tohle. Zdravím.

To jsem já, Melisandra. Pamatujete? Ta co ji má tísíc let starou. Melisandro, když tě vidím, dostal jsem nápad. Můžeš svou magií oživit Jona Sněha? Možná. Nechte mě o tom přemýšlet dalších 10 minut. A mezitím co přemýšlíš, pojďme dramaticky zírat. No do háje.

Vždyť musíte vědět, jak pomalu to odsejpá. Co je to? Divadlo? Jdem něco podniknout. Je to tu tak super. Jsou tu obři, draci a famfrpál. - Ten je z Harryho Pottera. - To je fuk. V mém životě jsem měl plno zajímavých zážitků. Pamatujete loni, když jsem se naučil číst? Ne, během těch scén jsem chodila na záchod. Uhněte.

Jsem tu, abych se podíval na Jona Sněha, prý je naživu. - Ne, pořád to neudělali. - Pořád tu leží. Cože? Dobrá tedy. Rozhodla jsem se použít magii. Upozornění. Funguje jen tehdy, když ji použiji velice pomalu. Nejprve musím omýt jeho tělo. To je určitě součástí magie.

Ještě ne! A možná nikdy. Má magie nemusí fungovat, je to vážně na hraně. A nyní, na co již všichni celý rok čekají. Ostříhám mu vlasy. - Ještě ne, Kite! - Omlouvám se. A nyní hodím jeho vlasy do malého ohníčku. Pramínek po pramínku.

Zrychli trochu, ženská! Na rychlosti nezáleží! Vsadím se, že během té nudy, co dělám, tam dají Královo přístaviště. - Ne, nedají. - Ukazují nám právě tohle. - V reálném čase. - Počkat, vážně? Abrakadabra, jsi naživu. Fungovalo to, jaký to zvrat. - Konečně!

- A teď to rozjeďte. Kde je má rodina? Vemte mě za Branem, chci vědět, co chystá. Ne! Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Odpovědět

Ten konec, To jsem nebyla já :'-D

20

Odpovědět

:D škoda toho slabšího hodnocení. Mě to přišlo skvělé... pod ten konec s Branem, bych se podepsal. Jakmile jede Branova linka, můžu si s klidem zdřímnout.

83

Odpovědět

Ony úvodní dvě epizody se vlastně odehrávají během několika hodin a ona ho oživí druhý den poté co ho zabily. Takže tam neležel několik dní. Ale je fakt, že to natahovali zbytečně dlouho.

82

Odpovědět

Ne dvě epizody, ale pouze určité momenty. Game of Thrones nemá chronologický děj, takže dějové linky můžou mezi sebou mít i týdenní mezery.

14

Odpovědět

Nejlepší na SNL jsou ty momenty, kdy sami herci nedokáží udržet kamennou tvář a propukají v smích.

201

Odpovědět

Whaaaaaaaaaat? :D :D :D

100

Odpovědět

Nemám žádný problém s tím natahováním. Martin mě už tolikrát překvapil, že i když mám nějakou velmi logickou teoorii, nepovažuju jí za jistou.

121

Odpovědět

Joh Sníh?! To už rovnou Honza Sníh, Arija Příkrá nebo Fijon Šedoradostný.

943

Odpovědět

Sníh je obecné označení pro nelegitimní děti lordů ze Severu, aby nenosily otcovo rodové jméno. Stejně tak se překládá jeho ekvivalent z jiných regionů. Písek, Ryba, Kámen atd. Tvůj nick k tomu příspěvku docela sedí. ;-)

393

Odpovědět

+Magister_PeditumBastardi z říčních krajin se nazývají Řeka a né Ryba

51

Odpovědět

+Magister_PeditumMáš samozřejmě pravdu, chybička se vloudila.

32

Odpovědět

+Magister_PeditumJemu ale očividně nejde o pojmenování Sníh, ale přeložení jména do češtiny.

11

Odpovědět

2 Ťululum ... Divím se, že se ještě neživíš jako překladatel. Od tebe bych totiž četl vše. Nejradši mám Štefana Krále.

92

Odpovědět

neskutecne me nasrali, ze ozivili toho metrouse. Mely ho nechat mrtvyho. Mely radeji ozivit Geoffreyho! Tedka ten vul pojede do King's Landing, tam se potkaj s Khaleesi a smradochem. Daji se do kupy, zjisti, ze je Jon nevlastni bratr Khaleesi a budou spolecne vladnout.

1143

Odpovědět

Samozřejmě nesouhlasím, ale proto nepíšu... když už spoileruješ, tak je to jeho teta, ne sestra...

161

Odpovědět

+Corwin8skoro... Jon je jeji strejda, ale v pohode :D

01

Odpovědět

+weuJo, rovnou děda, ne? :D to, že je synem jejího bratra z ní dělá jejího synovce, proboha.

00

Odpovědět

Zapoměl si na incest.

30

Odpovědět

Geoffreyho neznám, nějaká nová postava? (PS: Je to Joffrey.)

111

Odpovědět

spoilery by sa tu mali automaticky mazat...

24

Odpovědět

+Fuck you, you fucking fucktohle ale nejsou až tak spoilery, jako teorie, ač pravda... že L+R=J je prakticky potvrzená teorie

21

Odpovědět

https://www.youtube.com/watch?v=X8bjvoHOSFs - toto musíte preložiť. Clueless games Conan s hercami z GoTu

191

Odpovědět

Jo, přesně na tohle jsem myslel celou tu dobu hned jak ho zapíchli :D

80

Odpovědět

Seriál vystihli dokonale. :-D

173