Sugarland - Stuck Like Glue

Thumbnail play icon
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:135
Počet zobrazení:4 000

V dnešním díle country okénka vám představím country duo Sugarland. Sugarland byl založen v roce 2002 Kristen Hall a Kristianem Bushem a po přibrání Jennifer Nettles se stalo triem, po třech letech Hall odešla a skupinu nyní tvoří jen Bush a Nettles. Do této doby vydali čtyři studiová alba, z nichž se každé stalo několikanásobně platinovým. Jsou také držiteli několika ocenění, byli čtyřikrát nominování na cenu Grammy - dvakrát vyhráli díky písni Stay (za kterou obdrželi i několik dalších cen), za klip k písni Stuck Like Glue (z nejnovějšího alba Incredible Machine) získali cenu CMT Award.

Přepis titulků

Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz Lépe... Lépe... Vůbec nikdo mě nezná lépe, s nikým se necítím tak dobře. Jak jsme zvládli zůstat spolu tak dlouho? Když všichni, všichni říkali, že nikdy nezůstaneme.

A právě když si začínám myslet, že měli pravdu, že láska zemřela... Přijdeš ty a srdce se mi znova rozbuší, rozbuší, rozbuší. Přijdeš ty a já se zase cítím jako malá. Uděláš to ještě jednou? Přijdeš ty a zase do toho spadnu, spadnu, spadnu. A vím, že tě nikdy neopustím. Jsem k tobě přilepená. Jako lepidlem, ty a já, zlato, držíme při sobě jako přilepení.

Držíme při sobě jako přilepení. Ty a já, zlato, držíme spolu jako přilepení. Někdy se mi to nechce ani zkoušet. Někdy bych to chtěla prostě vzdát. Když nezáleží na tom, kdo má pravdu a hádáme se celou noc. Mám toho dost. Hodíš po mně tím pohledem: "Promiň mi to, pojďme se usmířit." Uděláš takovou tu věc, co mě rozesměje, a v okamžiku...

Přijdeš ty a srdce se mi znova rozbuší, rozbuší, rozbuší. Přijdeš ty a já se zase cítím jako malá. Uděláš to ještě jednou? Přijdeš ty a zase do toho spadnu, spadnu, spadnu. A vím, že tě nikdy neopustím. Jsem k tobě přilepená. Jako lepidlem, ty a já, zlato, držíme při sobě jako přilepení.

Držíme při sobě jako přilepení. Ty a já, zlato, držíme při sobě jako přilepení. Skoro jsi to prošvihl, jsme k sobě přilepení už od Atlanty. Je ti nějak špatně? Lžička cukru ti udělá hned dobře. Říkám... Co s tím budeš dělat? Pojď sem s tím. Ty můj cukrošku. Dej mi trochu ochutnat. Všichni chtějí melodii, co ti zůstane v hlavě. Zůstane ti v hlavě, zůstane ti v havě.

Zůstane ti v hlavě. Zůstane ti v hlavě. Jako lepidlem, ty a já spolu na vždycky, říkám... Přijdeš ty a srdce se mi znova rozbuší, rozbuší, rozbuší. Přijdeš ty a já se zase cítím jako malá. Uděláš to ještě jednou? Přijdeš ty a zase do toho spadnu, spadnu, spadnu. A vím, že tě nikdy neopustím. Přijdeš ty a srdce se mi znova rozbuší, rozbuší, rozbuší.

Přijdeš ty a já se zase cítím jako malá. Uděláš to ještě jednou? Přijdeš ty a zase do toho spadnu, spadnu, spadnu. A vím, že tě nikdy neopustím. Jsem k tobě přilepená jako lepidlem. Ty a já, zlato, držíme spolu jako přilepení. Jako lepidlem. Ty a já, zlato, držíme při sobě jako přilepení. Jako lepidlem. Ty a já, zlato, držíme při sobě jako přilepení.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

přijde mi to takový spíš pop country, to nemám moc rád, ale ono to asi bude taky tím, že nemám moc rád když žena zpívá country, podle mě country není pro ně, pro uječený hlasy. Jo možná, že se nějaká najde, ale zatim jihc moc neni. ......PS: Elis, 6.9. mm i já narozky, což mi nevim proč, přijde fascinující, že jsem narazil na někoho, kdo se narodil ve stejnej den jako já :D

184

Odpovědět

Elis: S třídenním zpožděním Happy B'day! :)

180

Odpovědět

Skvělá pohodovka, na kterou jsem přišla tohle léto a musela jsem ji poslouchat pořád dokola. Skvělý dárek k mým dnešním narozeninám. :-)

180

Odpovědět

Téda,že k tomou bude takovej srandovní klip jsem nečekal :) Když jsem to však prve slyšel,vůbec mě nenapadlo,že je to country :) Ale tak moderní doba, a country se mění, je to trošku do takovýho běžnýho televizního popíku,ale tak či onak, písnička super a klip jakbysmet. By se dalo říct "vlk se nažral a koza zůstala celá", je to velice univerzální a pěkná píseň, ve které najde jistě zlíbení i spousta "nefanoušků" country :)

PS: jediný mě na tom strašmě,ale strašně vadí , je taková ta francouzská harmonika či co to je, z toho zvuku mám kopřivku :P

180

Odpovědět

díky za překlad, píseň skvělá, fajnově ulítlej klip a k tomu Captain Awesome velmi potěšil :)

180

Odpovědět

Hehe, Captain Awesome z Chucka :)

180

Odpovědět

Škoda že je to takový víc folkověji laděný (mimo klip a slova. Jen to tak zní a moc mě to nenadchlo. Promiň)

180

Odpovědět

Cheyenee prosím Tě nevíš, kde bych mohl sehnat klobouk jaký nosí Brad Paisley? Nebo nějaký podobný? Dej kdyžtak vědět :)

180

Odpovědět

Tato písnička se podle mne moc nepovedla. Jinak ovšem Sugarland mám velmi rád... ;-)

180

Odpovědět

Mně se strašně líbí ten videoklip. Naprostá šílenost. Cheyenee díky za zvednutí nálady. Captain Awesome taky potěšil.

180

Odpovědět

Těžce návyková písnička :D 10/10!

180

Odpovědět

A myslim, že už si jednou psala, že máš Sugarland v plánu, takže žádna magie :-)

180

Odpovědět

Cheyenee: To vubec ne, ale předpokládal sem, že by mohla kapela nebo tak něco. Pak mě napadl právě Sugarland a Stuck Like Glue už se přímo nabízelo :-)

180

Odpovědět

Já si to myslel, že dneska bude tenhle song. Opět skvělý překlad. Kdyby chtěl někdo čeknout začínajícího country zpěváka, tak tady je odkaz na jeho první videoklip http://www.youtube.com/watch?v=hZ2yrtLhH0c&feature=feedu . Enjoy

180

Odpovědět

Fugas.cz: To jsem tak předvídatelná? :D Původně ale měla být Julianne Hough - http://www.youtube.com/watch?v=182YRYbXxXQ&ob=av2e" rel="nofollow">That Song In My Head, ale v polovině překladu jsem zjistila, jak strašně stupidně zní ten text v češtině, takže jsem nakonec zvolila Sugarland. :D

180