Tátův život

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:541
Počet zobrazení:6 213

Vítám vás všechny u mého prvního videa. Můj nick je m@es. S postupem času zde ode mě pravděpodobně budou přibývat videa, tak doufám, že se budou líbit. A určitě uvítám kritiku, ať už pozitivní nebo negativní.

Dnes mám pro vás rapové video o tom, jak se s každodenním životem musejí vypořádávat tátové v Americe.

 

Přepis titulků

Tohle je tátův život. Takhle žijeme, 24/7, 365 dní v roce. Koukejte. Nosím brýle z benzínky, nezajímá mě, co si o mně myslí ostatní. Mám parádní kozí bradku. Válím ve svých kalhotách s manžetami a puky. Nosím pruhované triko a pouzdro na mobil. Vypadám dobře, mám hafo peněz.

Přesně tak. Jdou přímo do kapes mé dcery a ženy. Jsem zázračný táta, co umí kouzla se šekovou knížkou. Jezdím drsně po svém dvorku. Moje sekačka má metrový nůž a dokáže se otočit na místě. Moji sousedé to vůbec nepobírají. Jezdí si okolo, zírají na mou práci.

Porost té trávy je nic oproti mému porostu. Hortenzie, begonie, krepová myrta. Okrasná želva! Počkat, to je plevel na mé kostřavě? Tak to ne, Roundup ho zničí. To je tátův život, to je tátův život. Vzít svou dceru na oslavu, to je tátův život. To je tátův život, to je tátův život.

Natáčeni dětí na kameru, to je tátův život. Přiženu si to v 10 ráno na dětské hřiště. Můj doprovod vyskočí z dodávky. Hrajeme si spolu, hodinu nebo i dvě. Pak zase zpátky domů, připravit se na grilování. Malí smradi, psi, žebírka, je to fuk. Pusťte mě ke grilu, nikdo to neumí lépe než já. Říkejte mi pán grilů nebo král uhlí.

Vařím podle tajných babiččiných receptů, však mě znáte. 1080p, 16:9 Taková televize, to je chlapský sen. Nedotýkej se mé televize svýma špinavýma rukama od jídla. Udělej popcorn a nahoď pohádky od Disneyho. Máme Aladina, Jasmínu, Abua, džina. S dětmi jako mám já, by chtěl každý být mnou. Zazpívat jim písničku na dobrou noc a pak rovnou do postele.

Tohle je prostě tátův život, už nic víc, není třeba říct. To je tátův život, to je tátův život. Jít do obchoďáku, trénovat fotbal, to je tátův život. To je tátův život, to je tátův život. Bejt tvrdej, spravovat věci, to je tátův život. To je tátův život, to je tátův život. Však to všichni znáte, to je tátův život. Přeložil: m@es www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pěknej překlad, ale Jon Lajloie dělá na tyhle věci lepší videa.

180

Odpovědět

Vpohodě, taky jsem tam měl prvně trávu :D

180

Odpovědět

ohh tak na druhej poslech to zni trochu jinak no :D sry ze rejpu

180

Odpovědět

Kvalitka jen tak dál :) btw třeba se mýlim ale "weed" ve spojení s rodičovstvím asi není myšleno jako plevel :D

181

Odpovědět

Vítáme tě na VideaČesky! Velmi dobrý překlad, jen tak dál!

180

Odpovědět

Drupry: tátův život nebo život táty, taky jsem se rozhodoval které z toho použiji, ale nakonec jsem vybral tátův život, prostě mi to tam sedělo o trošku víc:)

180

Odpovědět

Ten záběr holčičky vyskakující z MPVéčka ve slow motionu je k nezaplacení :-)
Skvělej klip i překlad! Ještě by se hodilo přidat odkaz na video s podobnou tématikou Swagger Wagon, které už je tu přeložené, někdo už na to dával odkaz i v komentářích.

180

Odpovědět

video povedené, jen něco k překladu - tátův život...to je divne... co život táty ? jinak pekne!

180

Odpovědět

Mrtě video tenhle styl nemusím, ty ponožky v sandálech přesný vístih meho fotříka XD XD

180

Odpovědět

souhlasím s weronexem, slyšet to v rádiu asi bych toho ani moc nepochytil ale hlavně bych okamžitě změnil stanici.
Ale takhle to je něco úplně jinýho 10*

180

Odpovědět

velice jsi mě potěšil :) jen tak dál... kdybych tu písen slyšel v radiu tak bych si řek nuda další namachrovaný blbci :D ale s překladem a good videem 10/10

180

Odpovědět

Mazec :D

180

Odpovědět

pokud že budeš přispívat těmito videi tak seš dobrej příspěvek do tohohle portálu :-) a osobně se těšim co bude příště tohle bylo fakt good tak hodně zdaru ;) 9/10

180

Odpovědět

Najednou se těšim na to, až jednou budu táta :-D
Hodně zajímavej výběr, ale jako povedený :) Vtipný a pravdivý :D 8/10

180

Odpovědět

Joo, boží video. :D A vítám nového překladatele.
BTW: K3nny: nejseš náhodou ten K3nny kterýho znám?

180

Další