The Ellen Show: Zábavné reklamy

Thumbnail play icon
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:432
Počet zobrazení:7 957
Ellen DeGeneres jste se tu už setkali. Tentokrát se podíváme na Ellenin výběr vtipných reklam, které prezentovala ve svém pořadu. Pozn.: Geico je pojišťovna. Johnson je rozšířený eufemismus pro penis.

Přepis titulků

Tahle reklama je skvělá. Pochází z Kanady. To není dobré. Do háje. Už teď jdu pozdě. Někdo přijde. Je tu někdo?! Nemáte mobil? Ne. Je mi líto. Kdokoli!

Haló! Dva lidé tu uvízli na eskalátoru, potřebujeme pomoc. Hned. Mohl by, prosím, někdo něco udělat? Pomoc! Becel zlepší kondici vašeho srdce. Hodně vtipné. Vyhledala jsem si to, Becel je margarín.

Nerozumím, jak to souvisí s tou reklamou, ale Kanada je holt jiná. Tohle je reklama... na lodní motory. Noc věčírků, letních světel, vy, vaši přátelé a váš Johnson. Vyrazíte třpytkovat, voda se čeří, vy, vaše děti a váš Johnson.

Sobotní večer, vzdálená světla, vy, vaše přítelkyně a váš Johnson. Vy a váš Johnson. Životní styl už déle než 50 let. K tomu není co dodat. Tohle je... Tohle je reklama na Geico. Může vám přechod ke Geicu ušetřit až 15 % na pojištění? Byl by bývalý velitel výcviku příšerný terapeut?

...a proto jsem ze žluté tak smutný. To je zajímavé. A víte, z čeho jsem smutný já? Z tebe! Možná bychom si měli odskočit do země slabochů, kde bys možná našel trochu sebevědomí, ty nulo! Kapesníček? Geico. 15 minut vám může ušetřit až 15 %. Ten chlap se potřebuje uklidnit a strávit nějaký čas se svým Johnsonem.

Tady je ještě jedna reklama. Přišel jsi říct ahoj mamince? Dej mi pusinku... Maminka tě celýho spapá! A dá ti pusinku, pusinku, pusinku... Hej, zlato? Stydne ti jídlo. Kočičí láska. Získejte jí víc s Whiskas. Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

R. Lee Ermey. Zrozen k zupáctví.

Pro ty, kdo jsou lehce mimo mísu: Stanley Cubrick - Full Metal Jacket (první půlka)

180

Odpovědět

to teda nebylo vůbec zábavný...ze všech moderátorů je tahle podle mě snad ta nejméně vtipná

2011

Odpovědět

Tyjo, Ellen má tolik skvělých věcí a vy sem dáte jednu scénku, která zrovna není moc vtpná :)

191

Odpovědět

A smejte sa Američanom, ale z potravín z Tesca na Kamennom v BA sa ide hore eskalátorom. A raz bolo tak plno, že sa na ňom urobila fronta. A ja som bol jeden jediný, ktorý vyšiel hore po normálnych schodoch, ktoré sú v strede. Fakt mi bolo z ľudstva všelijak.

180

Odpovědět

nic moc

182

Odpovědět

Ta první byla výborná :D už jsem ji sice viděl, ale stejně jsem se řehtal jak kůň :D A Zločinec - než otevřel hubu, tak jsem si taky myslel že to je on ;) (pierce brosman)

190

Odpovědět

mě spíš přišel jako Pierce Brosnan

188

Odpovědět

+EdwinKdyž už opravujeme, tak si dáváme pozor na své vlastní (tři) chyby. ;)

00

Odpovědět

Ten chlap ze začátku reklamy na Geico mi z jednoho úhlu pohledu připomínal jednoho představitele Jamese Bonda. Jen si nemůžu vzpomenout kterého.

181

Odpovědět

Pierce Brosnan? Podľa mňa najlepší herecký výkon v roli Jamesa Bonda.

180

Odpovědět

Jo, taky mi nejdřív přišel jako Brosnan.

180

Odpovědět

Víc od Ellen prosím!!!!

1819

Odpovědět

Kiež by sa niekto venoval prekladu ellen aktívne. je to najlepšia show z ameriky zatiaľ. Ja ju proste milujem, zbožˇujem, je vtipná, smiešná, múdra a nenáročna :) Ellen4ever

1834

Odpovědět

..suhlasím s tebou..Ellen je úžasná, tiež ju zbožňujem..:*

183

Odpovědět

Abych parafrázoval Ellen, nechápu, jak může nerozumět souvislosti v té první reklamě, ale Amerika je holt jiná.

185

Odpovědět

Taky, nechápu, jak to mohla nepochopit. (Nebo se jí nepovedl vtípek.) Zde se ztrapnila jako Jacques.

182

Odpovědět

1. reklama podla mna naj , typicka ukazka poniektorych americanov :D

184

Odpovědět

1. reklama byla podle mě nejlepší :P Jinak Ellen mě moc dobrá a vtipná, kromě tý hlášky s Johnsonem, nepřišla :-) :/

1820