David Tennant o sextingu a Michael Sheen o BanksymThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:109
Počet zobrazení:8 504

Grahamovo pozvání přijaly hvězdy nového seriálu Good Omens na motivy knihy Dobrá znamení Terryho Pratchetta a Neila GaimanaDavid Tennant v tomto videu rozkrývá tajemství moderní komunikace a Michael Sheen vypráví, jak se v městečku Port Talbot objevil Banksy.

Poznámka:
Identita street artového umělce pracujícího pod pseudonymem Banksy sice není známá, ale jeho díla obletěla svět. Mezi posledními hlavně obraz dívky s balónkem, který se po prodání v aukci měl sám zničit.

Přepis titulků

Člověk by řekl, že když máte děti, udrží vás to mladé, vyznáte se v technologiích a tak. Ale, Davide, u tebe to tak nefunguje. Nedávno jsi zjistil, že ti něco uteklo ve světě esemesek a tak. Dneska, když někde nastupujete, je kvůli hnutí #MeToo... Dělají se velké kroky směrem k bezpečnosti na pracovišti a tak. Různé společnosti to řeší různě a já musel kvůli jednomu seriálu zhlédnout takové video a dokázat, že jsem ho viděl celé.

A tam vysvětlují, co se na pracovišti dělá, co ne. A potom úplně na konci, když mluví o komunikaci přes mobil, co se sluší, co ne, říkali tam: "Pamatujte, emoji lilku neznamená jenom lilek." A to bylo všechno. A já si jenom říkal: "Co má ku*va bejt lilek?" Je to prostě baklažán, že jo? Ale to nemysleli. Ukázalo se, o tom jsem vůbec nic netušil, že existuje úplně jiný jazyk. - Ano.

- Většinou jde o jídlo. A to reprezentuje jiné věci. A když někoho pozvete na taco, může si to snadno vyložit jinak, jak jsem zjistil. Věděli jste to? Dávejte si pozor! Věděl jsi to? Jo, samozřejmě! - Jak to víte? - Kdes to byl zahrabanej? Ale ten lilek taky vypadá... Ani to nevypadá jako lilek. Potom máš broskev, k tomu můžeš přidávat třeba dešťové kapky, dá se napsat cokoliv.

Nedělejte se. Netvařte se, že jste to neznali. - To je úplně minové pole! - Ale píšeš zprávy? Máš smartphone? - Ano, mám! - Tak to nechápu, jak ti to uniklo. To je divný. Já myslel, že ty emoji představují to, co představují, nevěděl jsem, že existuje ještě úplně jiný jazyk, který se musím naučit.

- Daly by se sehnat explicitní emoji? - Přesně to potřebujeme! Apple musí udělat ten krok a prostě nazvat vagínu vagínou. Lidi na to budou zírat: "Co to má bejt?" Jednu tvou fotku, kde jsi jako Doktor, fanoušci nemůžou nechat být. Je to tohle, velmi jednoduché, ty na ulici, jak děláš tohle. Ten mem se jmenuje "David Tennant na místech, kde nemá být." - Musel jsi to už vidět.

- Myslím, že některé ano. No, pokud nevíš, co znamená lilek, není velká šance, že bys znal memy. Samozřejmě pro začátečníky je tohle, jsi na královské svatbě. Kde bys taky byl jinde. Potom tě máme ve škole. Víš odpověď, ale nikdo jiný ne. Tobě to jde. Co máme dál? Jo, krasobruslení, vidíš. To ti taky jde. Potom jsi ve filmu, tady ve Lvím králi.

A nakonec tady u synchronizovaného plavání. Jsou dobrý, že jo?

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

co teda znamená ten lilek? doopravdy to nevím a ty narážky už jsem slyšela i jinde ale nikde to nevysvětlili

00

Odpovědět

Lilek = penis.

10

Odpovědět

Tennant pobavil, druhé video bylo slabší..

00

Odpovědět

Jen malá poznámka k popisu. Knihu "Dobrá znamení" napsali Terry Pratchett A Neil Gaiman, jakože oba dohromady, autorská spolupráce. Vynechat Gaimena a nechat jen Pratchetta je malinko zavádějící. Jen tak pro info. Sry, jsem fanda knihy. :D

80

Odpovědět

Díky za upozornění, popisek poupraven :)

50

Odpovědět

Jean, přineste mi okno, chci se podívat do zahrady.

151

Odpovědět

01

Odpovědět

Možná nějaký vysvětlení do popisku, kdo je Banksy?

212

Odpovědět

Ze samotného videa je patrné, co dělá. Ale kdo to je, to bys chtěl moc...

181

Odpovědět

+TaanAha, takže nikdo neví kdo to je. Jen když někdo prostě udělá povedenou "malbu" (nebo jak se tomu v tomhle případě říká), tak se prostě určitá skupina lidí rozhodne, že to byl on a prodaj to za xyz$$$... slušnej obchodní model.

15

Odpovědět

+BullOverVe videu bylo, že on sám potvrdil, že je to jeho. A myslím, že vlastník zdi to dílo muzeu daroval. I když by ho mohl prodat, což se děje a je to podle mě akorát prasárna.

20

Odpovědět

+Taan23. června 2017
Britský DJ Goldie si pustil pusu na špacír a v rozhovoru pro podcast Distraction Pieces se podřekl, že tajemným autorem graffiti Banksym je ve skutečnosti Robert Del Naja z Massive Attack. O tom se spekulovalo již delší dobu, hudebník to však zatím nikdy nepotvrdil.
Zdroj: https://www.idnes.cz/kultura/vytvarne-umeni/banksy-robert-den-naja-massive-attack.A170623_124621_vytvarne-umeni_vha

00

Odpovědět

Nejakej sprejer, prej "slavnej" .

14

Odpovědět

+BullUnderTaky začni, budeš slavnej. Sice ne jako umělec, ale debil se sprejem, za to "slavnej".

20