Josh Gad o Olafovi a Chris Evans o filmu Na nožeThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:23
Počet zobrazení:2 682

Dcery Joshe Gada už možná mají Olafa, kterého jejich táta daboval, plné zuby, ale Josh vysvětluje, proč Olaf jen tak nezmizí a proč má ve své pracovně jeho obří sochu. Ve druhém videu Chris Evans (Kapitán Amerika) okomentuje mánii, kterou spustil jeho kostým ve filmu Na nože.

Přepis titulků

Doufám, že se to tvým dcerám bude líbit, protože jsem se doslechl, že už Olafa mají plné zuby. Ledové království už není nic pro ně. Moje dcery si moc přejí, aby byla jejich tatínkem Vaiana. Olaf už je trochu přežitý. Musím jim připomínat, že Olaf platí jejich vzdělání. A platí střechu nad jejich hlavou a ty quesadilly, které tak rády jedí. Olaf jen tak nezmizí, pokud chtějí dál jíst, pít a někde bydlet.

Je už to možná nebaví, ale tebe ještě jo. Jsi v té pracovně, kde je něco velmi speciálního? Záleží, jaká je tvá definice speciality, ale mám tady velmi věrné vyobrazení… Šílené je, že… Nevěděl jsem, co čekat, ale nečekal jsem, že bude tak velký. Je tak zbytečně obří, Grahame. Ale šílené je, že když mi to přišlo, bylo to v krabici jako z Indiana Jonese.

A má žena už chystala rozvod, vůbec netušila, proč bych si objednal něco takhle velkého, aniž bych se s ní poradil. Řekla mi: „Buď si ho dáš do pracovny, nebo poletí do koše.“ Tak jsem sehnal tři chlapy, kteří mi ho pomohli přenést, a od té doby stojí tady. Ale protože jsi Josh Gad, nemůžeš ho prostě vyhodit.

- Ne! - To nikdo nesmí najít u silnice… Ne, já sám ho vyhodit nemůžu. A navíc proč? Co by mě asi tak mohlo přesvědčit, abych ho… Umíš si představit, jak to odnášíš ke kontejneru? „Jenom vyhodím nedojedené sushi a obřího, tancujícího Olafa.“

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář