Lin-Manuel Miranda se svými dopisy z tábora a ukázkou z HamiltonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:97
Počet zobrazení:7 242

Lin-Manuel Miranda, autor i hvězda populárního muzikálu Hamilton, nejprve povypráví o svých letních táborech, které si zcela očividně neužíval, a potom ve druhém videu nabídne krátkou ukázku ze svého úspěšného představení.

Přepis titulků

Line Mirando, nevypadá to, žes byl úplně bezproblémové dítě. Nedávno jsi tweetoval dopisy. Jsou geniální! Napsal jsi je - svým rodičům z tábora. - Ano. První je takový formulář. "Ahoj z tábora. Mami, tati, jak se máte? Já jsem v pekle, počasí je fajn, včera mi došlo, že v mém stanu jsou samí blbci. Dneska mě ty otravný děti fakt štvou, zítra začne příšerně nudné vyučování, už se těším domů, prosím, pošlete časopisy nebo tak, s láskou Lin Miranda.

P.S. - Děti jsou v pohodě, když si člověk zvykne." Tenhle je ale jen tvoje práce. Jsou tam obrázky a je to na papíře s Garfieldem, takže to bereš vážně. "Milá rodino, ahoj, pamatujete si na mě? Jsem to dítě, které jste na měsíc nechali v lese. Víte, jak skoro nechodíme na mši? Tak tady chodím každou neděli. Tady je obrázek, abyste si na mě vzpomněli."

A na tom ty skáčeš ze střechy. - To je úžasné. - Nelíbilo se mi tam. - Ale ty ses z toho tábora fakt vyvlíknul. - Jo, to byl životní herecký výkon. Jako dospělý na to nejsem hrdý, a jestli se na to budou moje děti ptát, popřu to. Ale simuloval jsem zranění páteře, abych odjel z tábora. Jeden kluk si něco provedl se zády a mohl jet domů, tak jsem si říkal... Další den jsem byl sám s jedním kamarádem, praštil jsem sebou o zem, dělal jsem, že necítím nohy, odvezli mě do nemocnice a musel jsem to simulovat celé léto.

Dělal jsem, že kulhám, dělali mi rentgen v nemocnici v New Yorku, ale jel jsem domů. Mohl jsem domů!

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je divný, když to tak opěvují a potom vidíte ukázku a cítíte se trapně...

162

Odpovědět

Takže v tom představení se rapuje?
Zvrácenost...

35

Odpovědět

Kdo je ten vyhublej týpek? Bavil mě víc než ten divnej mluvka

01

Odpovědět

Ben Whishaw. Trochu víc je vidět v tomto videu z té samé epizody: Emily Blunt o Mary Poppins a Ben Whishaw v reklamě

20

Odpovědět

+jesterkaDěkuji

00

Odpovědět

Teda Emily je z neho úplne namäkko

170

Odpovědět

Zato já jsem z Emily úplně natvrdo... :D

320