Pletený Aidan Turner a nadpřirozené jevyThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:5 888

V tomto díle dostane Aidan Turner od fanynky upletenou panenku své postavy ze seriálu Poldark a ve druhém videu přijde řeč na pověrčivost, nadpřirozené jevy, a dokonce spiritistické tabulky.

Poznámky:
První video začíná zmínkou o Michaelu Grandageovi, který bude režírovat divadelní hru The Lieutenant of Inishmore pro divadlo ve West Endu, ve které bude hrát Aidan Turner hlavní roli.
Ve druhém videu mluví o upoutávce na film Děsivé dědictví, ve kterém hraje hlavní roli Toni Collette.

Přepis titulků

- A režíruje to Michael Grandage. - Ano. A ty jsi říkal, že Michael si na tebe asi vzpomněl kvůli Poldarku. Ano, Michael je z Cornwallu a Poldark, ve kterém hraju, se tam natáčí. Nevím, jestli jsi byl v Cornwallu, ale můj obličej je tam všude. Na hrncích, na utěrkách... Je na spoustě věcí. A myslím, že mě měl pořád v hlavě. Ta schůzka byla náhodná, vůbec nevím, proč mi volal, ale asi na mě musel myslet.

- Prostě utíral nádobí... - Tak nějak. Samozřejmě mají všichni rádi zboží s Poldarkem, ale ne každý ho chce kupovat. Někteří si vyrobí vlastní. Kdepak máme Angelu? - Tady ji máme. Kde žijete, Angelo? - V Suffolku. Dobře. A Angela moc ráda plete. A úplně se zbláznila do Poldarku. - To jsi ty.

- To jsem já. Jsi to ty, že ano? Máme toho víc. Předmět tvé lásky. Ach ano, Demelza. Demelza je skvělá. Možná si říkáte, že jsou roztomilé, ale tak úplně nezachycují tu syrovou sexuální energii Poldarku. Ale ano. Skvělá technika. Neupletla jste i nějakou trávu?

Ale udělala jste všechny ty postavy. Máme je tu všechny. - Pletete jenom Poldark? - Ne, dělám spoustu jiných, - ale hlavně Poldark. - Ano, tady máme toho psa z Poldarku. A říkali mi... Ano, tady. To jsem já? - Ano. - Děkuji mnohokrát. Mám tady víc vlasů. Tyhle musí zpátky do muzea pleteného Poldarku, ale jednu si Aidan může nechat.

- Je to tak. - Opravdu? Díky. A je mimořádná. Podle všeho je to ze čtvrté série. - To je tvůj kostým z té série. - Kolik sérií je? - Čtvrtá vychází 10. června. - Takže je to exkluzivní odhalení? Ano, je to nové. Byl vidět v upoutávce, která je úžasná. - Je to tak? - Myslím, že ano. Neviděla jsem to. Sama se na ten seriál nedívá, našla to v knize se vzory.

To je pro tebe od Angely. Děkujeme moc. - Tady to máš. - Děkuji.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář