The Guild - 1. řada

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:330
Počet zobrazení:10 972

Od posledního dílu webseriálu The Guild už uplynula nějaká doba. Za několik dní bychom se ale měli dočkat 6. řady, a tak bychom vám tento seriál rádi trochu připomněli nebo případně nově představili. Připravil jsem pro vás souhrn všech dílů první řady v podobě 43minutového filmu bez otravných znělek. Přepracován byl i místy nepřesný překlad a úprava titulků. V případě zájmu se budu snažit takto upravit i zbývající řady.

Webseriál The Guild sleduje životy pařanů jisté MMORPG hry a snaží se vyobrazit život takového typického hráče MMO, samozřejmě s trochou nadsázky. Hlavní postavou je Codex. Ta si toho už ve svém životě spoustu zažila, a proto se uchýlila do virtuálního světa, ovšem i tam ji její guilda málem přivede k šílenství. Autorkou seriálu je dnes již velmi známá Felicia Day, která zároveň ztvárňuje hlavní roli Codex.

Přepis titulků

Tak... Je páteční večer a stále jsem nezaměstnaná. Už týden jsem neopustila dům. Má terapeutka se se mnou rozešla. Jo a v obýváku mi na gauči spí gnómský warlock. The Guild - 1. řada Počkej, to mě jako vyhazuješ? Vždyť jsi moje terapeutka, je to vůbec zdravotnicky legální?

Jak to může být legální? Promiň, Cyd, ale nezdá se mi, že bys chtěla na své závislosti pracovat. Stanovila jsem si omezení, o kterých jsme mluvili. - Online limit...1, 2, 3, 4, 5 hodin - Tak trochu. Nemůžeš růst, pokud jsi ponořena do fiktivního sociálního prostředí. Není fiktivní, už jsem vám říkala, že... Nemůžu je z tebe dostat, k***a, Umírám, potřebuju vyléčit.

Uzdravte mě! Už to bude. Hraju se skutečnými lidmi. Setkala jste se s nimi osobně? Slyším je, a když to stačí slepým, tak proč ne mně? Cyd, v tomto období života potřebuješ opravdový podpůrný systém a ne... Doktorko Hammondová, vy mě doslova zabíjíte. Můžu vám zavolat později?

Haló? Zapomeňte na to, dostali mě. Opakuji, Vork je mrtvý. Panebože, to jsi pěkně podělala, Codex! Skřeti si mě znásilňovali a ty sis tam jenom tak stála se svou holí v zadku. Promiň. Tinkerballo, pravidlo guildy číslo 4. Žádné ukazování prstem na ostatní. Může přijít ke mně domů a dělat si s ním, co chce.

Bladezzi, pravidlo guildy číslo 12. Taťka vůdce guildy je naštvanej. Nezdá se vám, že u téhle hry trávíme až moc času? Jo, a proto si surfuju na netu. Podívej, nějaká Číňanka vytlačila osmikilový dítě. - Koukněte na odkaz. - Ty bláho! Clara je zpátky. Omlouvám se za AFK. Moje superchůva si zase odešla a nenakrmila Bellamii.

Bell, Gaby, zítra vás mamka naučí používat mikrovlnku. Tak co, už se ukázal Zaboo? Ne. A právě mu přidávám trestné body za neúčast. Nechť je toto pro vás lekcí. Divné, Zaboo nikdy nezmeškává guildruny. Jo, i když mu zemřel dědeček, našel si na pohřbu místečko s wi-fi. Neříkal nic o tom, že by si dával pauzu od hraní, ne?

Panebože. Zaboo nebyl online už 39 hodin. Co to sakra? To jsou tak 2 dny, že? - Kojení mě dělá blbou. - Ty teď kojíš? - To je pořádně sexy. - Taky si říkám. - Ještě někdo si nechává cucat svoje bradavky? - Bladezzi! Hned budu zpátky.

Ahoj, čau. Cyd Shermanová? - Tyhle jsou pro tebe. - Dobře. Sám jsem je vyrobil a taky nalakoval. Díky. Jsou... Jsou nádherné. Já děkuji tobě. Ty jsi nádherná. Proto jsem to udělal. Máš krásné čelo. - Promiň, ale my se známe?

- Samozřejmě. Pamatuješ, jak mě minulý týden zapíchla wyverna a ty jsi mě oživila? A potom jsem ti koupil modrou kytku ze zahrad v Bleaklands a stálo to za ty peníze. Bylo to hodně, ale stálo to za to. Zaboo? Jo. Ano. Zaboo, správně. Stojím na tvém prahu. Prahu. Kam mám dát tyhle věci? Bože, nebyl jsem online ani nepamatuju. "Na mém prahu?"

Byla jsem k Zabooovi přátelská, ale ne víc než ke spolupracovníkovi, kterého vidíte třeba 5, 8 nebo 9 hodin denně. Online flirtování se asi dá vyložit různě. Zvláště, když vám šplouchá na maják. Vystopovat tě bylo jednoduché, protože jsem úžasný. Adresa, telefonní záznamy, dávkování Xanaxu.

Vím o tobě naprosto všechno. Dobrý, ne? Jo, ne, ne, vlastně ani trochu. Snažil jsem se stihnout začátek raidu, ale autobus pořád zastavoval kvůli močovému měchýři nějaké babky. Takže... My se vlastně ještě nikdy neviděli. Tohle je můj dům. Co tady děláš?

Codex, poslední dobou se zdáš smutná. A proto jsem tě přišel do reálného světa obejmout. Podívej, náš vztah na dálku nefunguje. Co? Ne Zaboo, my nemáme žádný vztah. Jsme přátelé. Online anonymní přátelé. Opravdu? Tenhle záznam chatu říká něco jiného.

Záznam chatu, 5:38, 13. 3. 2007 Codex: Kde jsi? Zaboo: Farmím v Netherhellu. Codex: Můžu ti pomoct? Potřebuju zlaťáky. Zaboo: Já ti zlaťáky dám. To ode mě bylo hezké. Codex: Ne, nechci zničit náš vztah. Následováno mrkajícím smajlíkem. Vždyť jsi na mě zamrkala. Ne, protože to byl jenom překlep.

Měla to být dvojtečka. Pěkná neosobní dvojtečka. Vždycky omylem napíšu středník, protože se netrefím na shift. Je to typický freudovský problém. Chemie mezi našimi klávesnicemi je nepopiratelná. Jen si opravdu myslím, že... - Panebože. - Co? Co se děje? Musím okamžitě hodit nějaké děti do bazénu. - O čem to mluvíš?

- Musím jít na velkou. Aha, no fuj. Dobře. Běž dolů po chodbě a jsou to první dveře nalevo. Nalevo, já vím. Znám plány všech budov, ve kterých jsi kdy bydlela. Plány podlaží. - To je nevhodné. - Lidi, prostě chci hrát. - O co se to hádáme? - Lidi... Lidi, lidi!

Našla jsem Zabooa. Hurá. Vypadá to, že si neumím poradit. S ničím... Ve hře taky prožíváme spoustu dramatických situací, ale na konci se vždy můžete jednoduše odhlásit. To v reálném životě nejde. No vlastně můžete.

Tak jsem to nemyslela. Lidi, lidi! Našla jsem Zabooa, hurá. Co? Co? Kde je? Vypadá to, že kaká na mém záchodě. Nesnáším kakání. On je u tebe? Na návštěvě? Ty couro. Ne!

Tak to vůbec není, je tu... Nazdar všichni, tady Zaboo! Jsem u Codex a síťujeme si naše počítače. Síťujeme. Jak romantické. Jsem rád, že ses vrátil, Zaboo. V guildě se právě stalo něco hrozného. Řekni jim to, Bladezzi. Měl jsem tady vtipnou situaci.

Právě jsem dostal ban na 24 hodin. Co? Co jsi provedl, Bladezzi? Byl jsem na tržišti a asi pár tisíckrát jsem zařval: "Buzny!" - Udělal jsem si makro. - To se přece nedělá. Z mého otce se vyklubal gay. A z jejího bývalého taky. Claro! Páni.

Codex, zabiják mužnosti. No já gay nikdy nebudu, takže... Bladezzi, naše guilda má neposkvrněnou reputaci. Rytíři dobra symbolizují dobro a všechny věci s ním spojené. Jak to, jako zakládající člen této guildy, hodláš napravit? Bladezzi? Bladezzi! Opakuji.

Buď jsi ho unudil k smrti, nebo se odhlásil. Odhlásil se. Můžu už konečně zaútočit? Ne, nemůžeš! Interní záležitosti guildy jsou vždy odsouvány kvůli zabíjení a rabování! Tohle je vážné. Stáhl jsem si tvou fotku z dopraváku a upravil ji ve Photoshopu.

Co takhle se sejít a promluvit si o tom osobně? Fyzicky? Osobně? No, Zaboo je už tady a nejsem si úplně jistá, co s ním mám dělat. Kromě toho jsme místní guilda. Máme to kousek. Proč jsme to vlastně neudělali už dávno?

Asi proto, že jsme pořád jen hráli. Všem by nám prospěl nějaký ten čas bez klávesnice. Claro, kdy naposledy jsi šla ven s někým starším 4 let? Jako než jsem začala kojit? Pojďme na pozdní snídani. Miluju palačinky. Potřebujeme ale plán, jak vyřešit Bladezze a jeho chování. Vidět se tváří tvář nás bude rozptylovat. A navíc...

já nechci. Můžeš navrhnout program jednání. Mám na to vhodnou šablonu ve Wordu. Tink? Ani za nic. Mám vás ráda takové, jací jste. Kreslené postavičky, které mi dopřávají pocit úspěchu v imaginárním světě. Dám ti 50 zlaťáků.

Přijdu. Takže kdy? Příští víkend? Přespříští? Ne, zítra. Proč protahovat zformování sociálně přijatelného podpůrného systému. To bylo děsivé. Někam, kde je levně. Tento měsíc jsem v rozpočtu se sociálními aktivitami nepočítal. Guilda chystá sraz?

Super! Panebože, to ne. Líbí se ti moje přilba? Přidává +5 bodů k sexnosti. Chápeš? Jako obratnost, ale se "sex" na začátku. Jako předpona. Jsem tak trochu lingvista. Byla to dost delikátní situace, potom, co se Zaboo odhalil a tak. Ale rychle jsem se na tu situaci adaptovala.

Začala jsem hystericky brečet a zase si nasadil kalhoty. No dobrá, půjdeme na ten sraz a pak půjde domů. Snad to půjde bez soudního příkazu. Otevřu ti dveře jako gentleman. Počkej. Promiň, omlouvám se, že mi ta sprcha trvala tak dlouho. - Ale tvůj šampón se mi dostal do nosu a...

- To je v pohodě. Pak jsem si představoval, že jsi tam se mnou... Jen nerada chodím pozdě. Všude bývám o půlhodiny dřív. A prostě jen tak sedím v autě a čekám, takže.. No, to je trochu neurotické. Codex! To jsem já, Clara. Jak se máte? A ty musíš být Zaboo. Ano, jsem a tvá ňadra jsou jako polštářky.

- Díky! - Nemáš zač. Ahoj Claro. Poznala jsi mě podle hlasu? Ne, Zaboo mi včera poslal pár tvých fotek ve spánku. Jo, ten blesk tě ani nevzbudil. V pohodě. To byl opravdu naštvaný pohled. Takže hledáme Vorka, Tink a Bladezze, že? Bladezz nepřijde. Vork ho nechtěl pozvat.

Říkal něco o "filtrování našich priorit". Lidi, počkejte na mě! Zabooo! Ale vždyť je to setkání guildy. Měli by tam být všichni. Tak jo, pojďme tuhle party rozjet. Vítejte u Cheesybearda. Mohu vás usadit? Ne, máme se tu jen setkat s přáteli.

Takže, jak myslíte, že Tink a Vork vypadají? No jo. Dobrá otázka. Nemluvte na mě. Ještě jsem se nerozhodla, jestli se k vám přidám. Tink? Ahoj, já jsem Codex. Myslím to vážně. Nemluvte na mě.

No dobře. A kde je Vork? - Co vlastně dělá? - Je bojovník. - Ale zabývá se kovoobráběním... - Ve skutečném životě! To netuším, neměl jsem čas si ho proklepnout. Tak si dej pohov, ženská. Promiň, to byla naše první hádka. Pak si dáme sex na usmířenou nebo... Ne.

...ne. Co tamten chlápek? - Ten plešatý? - Jo. Nikdy by mě nenapadlo, že by Vork mohl být plešatý. Přes mikrofon zní tak sebejistě. Plešatost a sebejistota se navzájem vylučují? Tvůj skalp je pořád všem na očích. Podle mě je super, že jsi Asiatka.

Běž, běž pryč. - Jen říkám, že jsme ze stejného kontinentu. - Odchod. Dobře. Ukonejši čarodějovo ego, doruč zásilku do Vyprahlého lesa. Pak pokračuj na pilu Nočních pavouků. To by mohl být on. Myslíš? Ahoj, Tink, Tinkerballo.

Vorku? Ahoj, já jsem Codex. V reálu Cyd. A není to zkratka. Zdravím vás, spoluhráči. Jmenuji se Herman, ale říkejte mi Vorku. Lépe na to reaguji. Vůbec nevypadáš jako na té fotce. Možná protože mám otevřené oči. Tohle je Zaboo, pravým jménem...

Sujan Balakrishnan Goldberg. Opravdu? Jo, jsem Hinžid. To je napůl Hinduista a napůl Žid. Já jsem Clara a v reálu taky Clara. Tys použila své opravdové jméno pro postavu ve hře? Zajímavé. Zkoušela jsem přezdívku v jiné hře, ale mé dítě ji zaslechlo a začalo mi říkat Maminatrix.

Můj manžel se opravdu naštval. Já mám taky jméno totožné se svou postavou. Ty se jmenuješ Tinkerballa? Pro vás ano. Každopádně, ráda vás konečně všechny poznávám. Když už spolu trávíme 6 hodin denně, konečně si můžeme přiřadit obličej k hlasu.

Promluvit si pro změnu o reálném životě. Dneska ráno mi padla epická dýka. Panebože, vážně? - Loinslicer nebo Zombieblade? - Plácnutí. Seženu nám stůl. Takže, setkání šlo.. skvěle. Guilda mi pomohla Zabooovi vysvětlit, že ho mám ráda, ale jen jako kamaráda a vůbec mu to nevadilo.

Zabalil si své věci, odešel a teď se jen tak poflakuju. Lásko, večeře je hotová, takže... Přijď, až budeš připravená. Nechceme, aby ti to vystydlo. Dobře. Tohle je fajn. Měli bychom je zkusit i na něco jiného. Dobře, díky.

Lhala jsem. Své vlastní webkameře. Můj manžel pracuje v lékárnictví a já jsem doma s dětmi, kde vlastně pracuju v lékárnictví taky. Díky, že ses s námi o to podělila. Tink? Právě jsme dostala práci v módním časopisu jako asistentka. Je to splněný sen.

Nevypadám tak dobře, abych mezi ně zapadla, ale prostě to zvládnu. Udělám cokoliv, aby se mé sny vyplnily. To je zápletka Ošklivky Betty. A jo, máš pravdu. Jaká to náhoda. Co děláš ty, Vorku? Asi nechám kovoobrábění a začnu se věnovat…

Já hraju na housle! Znáte to, takový dětský génius. Ale teď jsem už stará. Ty víš, co miluju. Tady tu vedle. A co ty a tvůj reálný život? Většinu času jsem se staral o svého dědečka, ale minulé léto zemřel.

To je mi líto. Byl to úžasný muž. Dal mi tenhle oblek. A svůj dům. Stále dostávám jeho dávky sociálního zabezpečení. Není to protizákonné? Co? Není to protizákonné? - Moc vám to oběma přeju.

- Co? Myslíš Zabooa? To ne. Zaboo a já? Ne, promiň. Nikdy se ním nedám dohromady, v jakékoliv podobě či formě. Ano, náš svatební obřad se bude odehrávat ve hře. A popravdě, bude to fakt mazec. Protože tam to všechno vlastně začalo, online. - Zaboo? Mohl bys... - Ano, má lásko? Mohl bys mi zajít do auta pro svetr? Výprava!

Dostanu odměnu, až se vrátím? Třeba polibek teď hned? Vyberu si ho později a s jazykem. Pomozte mi! Pomoct? A s čím? Ty a Zaboo si své virtuální obličeje olizujete už od Gargoyle festivalu. To není pravda. To je k smíchu. V guild chatu byla spousta mrkajících smajlíků.

To protože vždycky omylem zmáčknu středník! No dobře. Mohli byste mi pomoct vysvětlit mu, že se to nestane? Proč je na stole to balení sýru? Děkuji za optání, Codex. Cenový rozdíl mezi cheeseburgerem a hamburgerem je tu 1 dolar. Když si vezmu místo toho 12 plátků sýru za 2,94 dolarů, což je cena balení plátkového sýru Cheddar Kraft Deli Deluxe, dostaneme cenu 24,5 centu za plátek.

Přinesením vlastního sýru tedy ušetříme 75,5 centů za každý burger. Sýr si můžete u mne zakoupit za patřičný poplatek. Klidně to zaokrouhlete nahoru. Co to sakra? Chci si své peníze šetřit, Tink. A ne je utrácet za sýrové vyděračství. Dobře, zapomeňme na sýr. Jo lidi, nechte toho.

Zapomeňte na ten sýr! Zapomeňte na ten sýr. Poslouchejte mě. Jak mám přinutit Zabooa pochopit... Váš plášť, má paní. Dává +15 bodů k odolnosti proti mrazu. - Vymyslel jsem to po cestě. - Velice vtipné, opravdu. Dost bylo seznamování. Otočme na stranu 2 našeho uspořádaného programu. Bladezz je jeden ze zakládajících členů Rytířů dobra, ale jeho docházka v poslední době poněkud zaostává - a jeho přístup je ještě horší.

- Vykopněte ho. Ne! On je takový retard téhle guildy. Měli bychom ho nechat hrát si na honěnou, i když pak pobíhá a mlátí lidi. Ano, Clara má ve své podstatě pravdu. Zdálo se mi, že z tohohle koutu cítím nerdí smrad. Nazdar Bladezzi, kámo!

Vy už jste se potkali? Já jsem Clara. Mohla bych být tvoje mamka. To mě vážně nevzrušuje. Ale vy ostatní slečny. Bladezzi, já jsem Vork. Právě jsme se o tobě bavili. To mi došlo, když měl Clařin příspěvek na fóru název: „Diskuze o Bladezzovi u Cheesybearda“. Vidíte?

Proto nehraju za roguea. Takže jste se mě chystali vykopnout za mými zády? Po všech těch hodinách, co jsem s vámi strávil. Tohle setkání není jenom o tobě. Chtěli jsme se navzájem konečně poznat. Teď se cítím opravdu méně přehlížený. - Kryjeme ti záda, Bladezzi. - Nemluv za mě. Chtěl jsem jenom připomenout Vorkovi, že minulý týden převedl všechny úspory guildy na mou druhou postavu.

Takže mám všechno zlato guildy, vybavení a to je vlastně všechno. - Nechte si chutnat. - Simone, 2 minuty už uběhly. Táta vzkazuje, ať pohneš svým zadkem zpátky do auta. - Je roztomilá. - Už jdu! Tohle jsou tví internetoví kamarádi? Jsou staří. Je někdo z nich úchyl? Ne, nikdo tu není úchyl. Dino, kazíš dramatičnost mého odchodu.

To bylo podivné. Tys převedl naše úspory na Bladezze? - Nech mě to vysvětlit. - Nech to na mě. Jednoho dne se Vork rozhodl dát si jointa a celá levá hemisféra jeho mozku se vypařila z jeho stupidní plešaté hlavy. Potom dal naše úspory Bladezzovi. Konec.

Podle Světa managementu 2.0 musíte věřit všem svým spolupracovníkům. Čistý modrý oceán. Čistý modrý oceán. Přesunul jsem největší zodpovědnost, na nejslabší článek guildy, abych nás posílil jako celek. On řekl "debil". Takže Bladezz má teď všechno zlato, kořist a materiál za 6 měsíců? Vorku, retard může v autobusu pro mentálně postižené jezdit, ale nenecháš ho přece řídit.

Můj přítel z nás teď má obrovskou legraci. Kde je? V autě. Řekla jsem mu, aby počkal. Mohl by zkontrolovat moje děti? Je to zelené SUV. Tys nechala své děti v autě? Co se ti nezdá?

Pootevřela jsem okna. Asi bylo docela zoufalé myslet si, že by mi guilda mohla pomoci s touhle záležitostí se Zaboom. Možná bych měla hledat pomoc ve své složce se spamy. Drahý Minni Hymene, děkuji za nabídku tvé přírodní viagry. Mohl bys mi pomoct s jedním warlockem na mém gauči? Vím, že nejsem vtipná. Věděla jsem, že je chyba vynechávat Bladezze.

Tink ho ukecá. Jsou si blízcí. Zabíjejí spolu nováčky pro zábavu. Takže, teď když je dvoření konečně za námi, myslel jsem, že bych mohl vložit svou kouzelnou hůl do tvého bazénku s manou. Ne, ne. Zaboo, měl by sis sehnat pokoj v hotelu. Tohle nefunguje. Dobře, ale jak si pak na sobě máme vytvořit spoluzávislost? To nedává smysl.

Ano, přesně tak. Podívej, právě jsem se dostala ze vztahu a... Myslíš toho týpka, co jsi mu zapálila cello? Jak o tom víš? Proč s tebou vůbec mluvím. Neboj, mně se tvoje zrzavé vlasy líbí, i když to očividně není tvá přírodní barva, ale... Podívej, načapala jsem ho s hobojistou Guntherem a taky s jeho hobojem.

Nevím. Možná videohry opravdu dělají z lidí násilníky. Ale no tak, sklapni. - Zavři tu pusu, dobře? - Dobře. Jejda, klacek. Chci, abys okamžitě odešel. Chováš se nevhodně, nemám o tebe zájem a prostě tě tady nechci, jasný?

A je to. Dobře. Rozumím řeči těla. Chápu to. Půjdu si zabalit. Nemám tě nerada. Omlouvám se. Prostě si myslím, že jsi úžasná. Tink, sejmi ty běžce.

Přivolávají další moby. Myslela jsem, že když budu hrát jako lama, budu si moct nechat všechnu kořist. Tak přece teď vedeš guildu, ne? Ale no tak, přestaňte se hádat. Tak jsme… jsem zpátky. Super, pojď hrát a Zaboo taky. Zaboo se momentálně asi nepřihlásí. Unaven po sexu?

Claro, už zase běžíš proti zdi. Omlouvám se, hraju jenom jednou rukou. Už jsem skoro dopumpovala. Škoda, že tě teď neslyšel Bladezz. To jo. Rád bych okamžitě zahájil vyjednávání o úsporách guildy. Přesně kvůli tomuhle neopouštím dům. Omlouvám se všem.

To setkání byl můj nápad a teď je Zaboo naštvaný a... Panebože, lidi! Mám velký problém. Moje chůva dala výpověď. Teď? Ne, vypadá to, že odešla už před týdnem Právě mi píše na ICQ. Jak sis mohla nevšimnout, že je pryč?

Prý jsem ji neslyšela dávat výpověď, protože jsem zabíjela Gnómy, což je pěkná blbost, protože já jsem Gnóm. Údajně mi nechala vzkaz, ale tady žádný není. Nemůžu uvěřit, že jsi nechala své děti tak dlouho samotné. - Jsou v pořádku? - Jsou v pohodě, možná. Jedno dítě se určitě nakrmilo, protože mě bolí prsa. Ale Bell a Gabbie se asi nakrmili někde sami. Není divu, že smrdí jako šunka a pastelky.

Měla bych je vzít na pohotovost, nebo počkat na duhové hovínko? Nejsem kvalifikován, abych na to odpověděl. Avšak jsem kvalifikován v první pomoci a přípravě sushi. To nikoho nezajímá. Potřebuju novou chůvu a už včera bylo pozdě. Mám super důležité plány a můj manžel si všimne, když se ztratí nebo tak něco.

Nemůže je pohlídat on? Má dneska volno. Proč by ho chtěl trávit s dětmi? Můžeš někoho najít na parkovišti u obchoďáku. Bývají levní. Neopravuje přece střechu. Můj výzkum ukazuje, že chůvy vydělávají něco mezi 8 až 12 dolary za hodinu. Rád bych nabídl své služby za podobnou cenu. Ne, já je chci.

Proč? Máš mateřský instinkt drtičky na dřevo. Vork je chce a já se chci pomstít Vorkovi, takže je chci. Kvůli němu jsme přišli o úspory. Chci, aby z něho byl bezdomovec přihlašující se do hry z příkopu. Potřebuju ty peníze, Tink! 50 % svých úspor jsem dnes utratil při tom obědě. Vždyť jsi utratil tak 10 dolarů. 10 dolarů a 87 centů.

To číslo si pamatuju moc dobře. Jestli Vork ty peníze potřebuje… Zapomeň na peníze, já mám dělohu. Byla jsem ve spolku žen. Jsem všemi deseti pro vaginální oddanost. Kde je můj syn? Vím, že je tady. Sledovala jsem jeho GPS signál.

GPS? Myslela jsem, že jel autobusem. Implantovala jsem mu mikročip. Mami, co tady děláš? Codex a já jsme zamilovaní. Bolí mě hlava. Možná protože jsem včera padla hlavou na zem. Zaboo se zamkl v koupelně, jakmile dorazila jeho matka. A už na něho křičí přes dveře asi…

celou noc. Počkat. Nic neslyším. Možná odešli. Pomozte mi. Takže Clara nechala svoje děti u tebe na chodníku? Byla tam nakládací rampa a ona už se nemohla dočkat. Ale to je v pohodě.

Pochytala jsem si je. Pořád nechápu, proč jsi je dostala ty? Vyřešili jsme to jako dospělí. - Uspořádali jsme souboj. - A já mu nakopala zadek. - Měla jsi štěstí. - Jen si fňukej. Počkejte, poslouchejte. Cítíte to? Dáš si Blintzy?

Jasně. Tvá ubohá hlava. Jsem jako mamka puma chránící svá mláďata. Zahrávej si s mým dítětem a vytrhnu ti slezinu. To je děsivé. Asi si dokážeš představit, jak jsem byla včera rozrušená. Šla jsem Sujana vykoupat a najednou byl pryč. Žádný vzkaz, nebral telefon.

Bylo to jako znova podstoupit hysterektomii. Chápu. Šla jste ho vykoupat? Ráda trávím více času se svým synem. Už se chystáte brzy odejít? Ano. Konečně jsem ho přesvědčila, že tvůj fádní šarm mu nestojí za zahození svého života.

Právě balí. Nesnaž se ho zastavit. Ne, nebojte se. Zaboo sem přišel sám. Nepozvala jsem ho. Zampoo? Přejmenovala sis ho. Jak roztomilé. Úplně jako Moonies. Ne, to ne. Je to jméno jeho postavy ve hře, kterou spolu hrajeme přes internet.

Zní to trapně, když se to snažíte vysvětlit normálním lidem, ale... Pro tvé dobro doufám, že je stále panic. Půjdu se rozloučit. Ahoj, co se děje? Výborné drama. Bladezz právě poslal jisté video na oficiální fórum. To je pohroma našich vztahů s veřejností. Panebože.

Jak se mu povedlo svlíknout naše postavy? A ty animace. A proč mě nechal všechny pokálet? Je to proti mému přesvědčení! Nebojte se děti, oni jenom tancují. Tady jsi. Podívej se, co udělal Bladezz. To jsme my dva nazí a děláme to. Nahatí. Sexujem…

No to je fuk. Tohle je asi sbohem. Byla to hezká návštěva. Promluvíme si na druhé straně. Ani nevíš, jaká je to pravda. Tak jo, odhlašuju se. Tink, neměla jsi Bladezzovi domluvit? To jsem řekla jen proto, aby to setkání skončilo dřív. Panebože.

Co to tu tak smrdí? To ty děti. - Výměna plínek? - Ani za nic. Neříkala, že se jich musím dotýkat. Kvůli Bladezzovu videu nás permanentně zabanují ze hry. Rytíři dobra: Edice lásky jsou naprosto všude. Možná kdybychom poslali soukromou zprávu moderátorovi a… Panebože!

Když jsem uviděla Zabooa, jak se snaží oběsit ethernetovým kabelem… Okamžitě jsem vyskočila jako nindža. Mám tričko naopak. Nechci znít sobecky, ale tohle byl pro mě opravdu zlomový okamžik. Terapeutka mi vždycky říká, abych byla nebojácná a přebírala kontrolu.

Nic vás nepovzbudí více, než sledovat někoho, jak se snaží oběsit. Nech toho! Přestaň! Panebože, co to děláš, ty idiote! Přestaň! Vážně? Ty idiote! Podívej, nemůžu se s ní vrátit. Mou jedinou nadějí je nový začátek. Ne, tvá matka tě miluje.

Možná až moc, ale musíš jít domů. Codex. Neumím řídit. Co? Poslední 4 roky mě každý den vozila do školy. Páni. Brávala mě s sebou na dámské záchodky, dokud mi nebylo 15.

Pokaždé, když se snažím dospět, dostane záchvat nebo vřed, nebo nějaký prsní nádor, na který mě nutí sahat. Jediné místo, kde mohu být sám sebou, je internet. Ale minulý týden jsem ji nachytal při čtení „Internetu pro blbečky“. Jestli tu knihu dočte, nezbude mi vůbec nic. To je příšerné. - Úžasné. - Trapné. Všichni to slyšeli?

Promiň, nechala jsem zapnutý mikrofon. - Bože. - Počkat, Claro? Už jdu. Jen jsem se potřebovala převléknout po kurzu tance u tyče. To byla ta tvá schůzka? Chceš říct, že ti hlídám parchanty, abys mohla trénovat na striptérku? Musím zůstat mrštná. Jak jinak bych mohla mít tři děti během tří let?

Okamžitě si pro ně přijď. To je puch. Nazdárek, líbilo se vám moje video? Musím uznat, že poznat vás všechny osobně bylo inspirující. Bladezzi, rád bych započal formální vyjednávání... Smaž to video, než nás všechny zabanují, ty kreténe. - Jen do toho, holka. - Mám lepší nápad. Budu si hrát na Richieho Riche a rozdám naše úspory náhodným nováčkům.

Zatím, kotě. Jsme v háji. Asi se zase vrátím k singleplayeru. Lidi, tohle ještě můžeme vyřešit. I přes naši početní nevýhodu jsme dokončili dungeon pro 10 hráčů. Život nemůže být o moc složitější. Vím, jak donutit Bladezze k vrácení našich úspor a smazání toho videa.

Pomoz mi utéct té Kali a ukážu ti jak. Zaboo, já... Pomoz mi Codex-Wan, jsi má jediná naděje. Dobře, všichni se za hodinu setkáme u Cheesybearda a vyřešíme to. Jupí, další palačinky. Ať je tam i Bladezz.

Cokoli, abych se zbavila těch továren na hovínka. Nemám peníze na benzín. Sujane! Věnuj se mi. Prostě to udělejte! Musí to vyjít. Pojď. Na cestu. Menší problém s naším plánem útěku.

Na mých oknech jsou mříže, které nejdou otevřít. Je to trochu nepříhodné. A zároveň nebezpečné, kdyby někdy vypuknul požár. Ale otevřeli jsme ventilaci a proplazili se ven. Dělám si legraci. Jenom jsme vyšli zadními dveřmi. Já vím! Nevím proč, nevím proč, nevím proč. Nevím... Prostě jsem nemohla Bladezze nechat zničit guildu. Momentálně je to ta jediná věc, která mi na světě zbyla.

Nemůžu uvěřit, že jsem to právě řekla. Doufám, že to Codex zvládne. Chci se co nejdříve vrátit ke standardnímu hernímu rozvrhu. Ze všeho toho chození mě bolí záda. Už nikdy znova. Bavili jste se s tetičkou Tink? Běžte si hrát, než se mamka naobědvá. Máme to.

Zabooovy kyberstopovací schopnosti se pro jednou hodily. Když se na něco zaměřím, tak toho dosáhnu. Kromě sebevraždy. Mohl jsem, jasný? Nech mě hádat, dole jsi vyholená s proužkem? Já si aspoň mám co holit. Sedni si, Bladezzi. Máme pro tebe návrh. Nejprve musím vidět tvoje prsa.

No dovol? Řekla jsem mu, že když přijde, tak mu ukážeš prsa. Proč bys to říkala? Potřebovala jsem důvod a svoje mu přece neukážu. A co já? Já si tady nahoře nepašuju šunky. Raději bych se vrátil k původnímu návrhu, děkuji. V pořádku, nevadí mi to.

Ne! Ne! Ani za nic! Panebože. Žádný prsa, žádný prachy. Bladezzi, nechme prsa na chvíli stranou. Rádi bychom ti nabídli šanci se omluvit, vrátit naše úspory a smazat to video. To se nikdy nestane. Mysleli jsme si, že to řekneš.

Nebo něco se stejným významem. Proto jsme se Zabooem projeli a skoupili všechny kopie tohoto, na které jsme narazili. Panebože. Podívejte na tu malou kuchařskou čepici. Pěknej párek. Jak jste to našli?

Jo, promiň, kámo. Codex mi pomohla rozejít se s mou matkou, a pak jsem jí zničil koupelnu slzami, hovínky a tak. Takže jsem jí to dlužil. Správně, Zaboo má automatické vyhledávání informací o svých přátelích. Tak tě včera poznal. A taky získal výsledky mého Papanicolaouva testu. Je čistá.

Musel jsem si nejprve zkontrolovat úroveň hygieny, než do toho vlítnu. Už jsem se omlouval. Jeho složka o tobě obsahovala tvou modelingovou přezdívku. Finn Smulders, což nás dovedlo k této šťavnaté fotce v novinách. Co je to sakra za jméno, Finn Smulders? Moje mamka mě donutila k modelingu, abych si zaplatil vysokou. Přece nemůžu používat své normální jméno. Z tvého internetového portfolia.

Tyhle všechny můžeme odfaxovat do školních novin. To by mě pak nacpali do skříňky. Tak jak to bude? Po dobrém, nebo po zlém? Dobře, vyhráli jste. Pošlu úspory zpátky Vorkovi a odejdu z guildy, až se vrátím domů. Nemůžu uvěřit, že jste mě vy lamy dostaly. Gratuluju. Tohle byl pravý nefalšovaný stěr. Nemůžu uvěřit, že jsem to udělala.

Asi budu zvracet. Hurá. Vykopli jsme retarda. Zvláštní, že z tohohle zabití nemám radost. Zachránili jsme guildu. To jsme snad chtěli, ne? Ano! Právě jsem dohrála Maria. - Co? - Co? Máš pravdu, Codex.

Nesmíme se bát ničit duše ve jménu spravedlnosti. Když hned odejdeme, můžeme ještě stihnout raid ve 2 hodiny. Panebože, je tady. To, co jsem si vytáhl z ucha, očividně nebyl mikročip, radši půjdu. - Pusť mě. - Ne! Ne! Zaboo! Právě jsme vyhráli jeden souboj a vyhrajeme i tento. Musíme pomoct Zabooovi zabít toho nejstrašlivějšího bosse. Jeho matku.

Nikdy jsem neměla kontrolu nad svým životem. Asi proto mám ráda videohry. Je o tolik jednodušší měřit život ve zkušenostních bodech. Ale když jsem byla u Cheesybearda a viděla jsem tu… ženu, měla jsem najednou takový šílený nárůst sebevědomí, jako bych mohla porazit něco většího a drsnějšího než kdykoliv předtím, protože za mnou stála guilda.

Byl to úžasný pocit. Tohle je opravdu moc dobrý puding. Ani za nic, jasný? Kojila mě do jedenácti let, takže… Není úniku. Do jedenácti? Je to strašlivý protivník.

Mohl by to být skvělý trénink pro naši guildu. Útoky? Kyselinový jazyk a podlý pravý hák, takže buďte ve střehu. Lektvary připraveny. Pojďme ji přilákat. Počkej, proč to děláme? Řekla mi, že jsem fádní.

Vzmuž se. Sujane, kvůli tomuhle tvému poslednímu úletu jsem propásla už třetí hodinu pilates. Nasedni do auta a jedeme. Paní Goldbergová, Zaboo by vám něco rád řekl. Zase ty? Sujane, copak to nevidíš?

Vaše děti by byly tak škaredé. Mami, já… s tebou v tuto chvíli nepojedu. Co jsi to řekl? Zapomeň na to, pojedu. Byl to jen vtípek. - Pojďme si dát zmrzlinu. - Ne! Madam, Zaboo prohlásil, že si s vámi nepřeje jít domů. Mohu toto prohlášení notářsky ověřit.

Mám licenci a své vlastní razítko. Vždy ho nosím u sebe. Omlouvám se, ale toto je rodinná záležitost. Vaše plešatá autorita pro mě nic neznamená. Vork má pasivně-agresivní útok. Teď začněte útočit. Ale vždyť je tak krásná. Chtěla jsem říct škaredá, fuj. Není divu, že vás chce Zaboo opustit.

Líbí se mi vaše šaty. Kolik nezaměstnaných lidí se tu proti mně spolčilo? Podívejte, váš syn s vámi už nechce žít, to je toho. Správná matka své děti nedusí. V 15 už můžou žít samy. Zkoumala jsem to. Každopádně, jestli ho máte ráda, poslechněte nás. - Došla mi mana.

- Pěkné poškození, Claro. Chce jen žít svůj vlastní život. To chápete, ne? Tys to všechno začala. Jak se opovažuješ krást mého syna? - Ale já jsem se nesnažila… - Nesnažila co? Obléknout si normální šaty? Oholit si svůj malý knír? Nechte naši léčitelku být. Je citlivá. Nepleť se do toho.

Jsem imunní vůči jedu, paní "plastická operace". Tak to byl kritický zásah. Sujane, pouze se tě snažím chránit. Pokaždé, když utečeš s jednou z těch internetových holek, musím přijet a dostat tě z problémů. Pokaždé? Pojď se mnou domů. Neopouštěj mě jako tvůj otec.

Mami, otec měl infarkt. To udělal schválně. Všechno to tučné jídlo jedl záměrně. Prosím, synu. Jsi vše, co mi zbylo. Nebreč. - Roztápí se mi mozek. - Ne, Zaboo! Je to tvůj život.

Nemusíš ho celý věnovat své matce. Já vím, ale je to moje mamka. Používá na něho ovládání mysli. Udělej něco, Vorku! Žena, slzy. Paralyzován. Zabooova mámo, klídek. Taková kočka si klidně může najít jiného syna. Já se hlásím dobrovolně. Můžeš mi klidně naplácat, vykoupat mě, prostě co budeš chtít.

Děkuji ti, ale já nechci jiného syna. A můj syn nechce jinou matku. Myslíte? A už jste slyšela, že se kvůli vám snažil oběsit? Nevyfotil jsem to, ale věřte mi, stalo se to. Je to pravda? Ano, tak trochu to bylo kvůli tobě. Je omráčená. Rychle ho uzdrav, Codex.

Zaboo, můžeš jí to říct. Jsme tu pro tebe. Mami, už mě unavuje, že se mnou zacházíš jako s malým dítětem. Jsem dospělý a rád bych si četl porno, kdykoliv budu chtít. V obýváku během oběda, jasný? Takže… Mám tě rád, ale otec měl pravdu. Občas jsi opravdu šílená kr.... Žena.

Dobře? Takže… Nepojedu s tebou domů. Dostali jsme ji. Neobtěžuj se měnit svůj názor. Vždycky jsem chtěla místnost na šití. Vidíte, jak jsme to zvládli, lidi? A prý, že jsem sociálně nepřizpůsobivá. Totálně jsme ji dokopali do menopauzy.

Jo, natřeli jsme jí to. Dejte mi chvilku. Zaboo, ne! Mami! Dostanu objetí na rozloučenou? - Už je pryč? - Prozatím ano. Ale pamatujte, každý boss se jednou znovu narodí. Když už mluvíme o rození, kde máš děti, Claro? A jo, no vidíš.

Díky, že ses kvůli mně zviditelnil, brácho. To je v pohodě. Omlouvám se, že jsem na vás byl tak hnusnej, lidi. Je to těžké být neustále zneužíván, protože jsem sexy a tak. A tak trochu jsem si to vylil na vás. No, myslím, že na to můžeme zapomenout. Bojoval jsi za guildu statečně. Jo, akorát škoda, že z ní nevypadla žádná kořist. Pro Codex ano.

A kur… Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobre uzavreni prvni serie navic s nabehem na dalsi dej. Ale mam poznamku, uz jsem celou The Guild videl davnejc a nebyl nahodou potom co se Zaboo-ova matka opet postavila kdyz odpadla v restauraci jeden z titulku(hlaska od nekoho z guildy) "to byl ale podivhodnej respawn" ? Mrknul jsem si spojeni vsech dilu prvni serie a tenhle titulek si pamatuju no chybel mi tam, tak jsem si mrknul konec v nezestrihane podobne a neni ani tam. Doslo k uprave titulku nebo si ten titulek pamatuji z neceho jineho a spatne jsem si vybavil ze to je z posledniho dilu prvni serie The Guild ? Jestli si nekdo vspomina odkud ta hlaska "to byl ale podivhodnej respawn" je tak to prosim napiste. Dik.

190

Odpovědět

zdarec taj to je E04S06 v case 6m52s

190

Odpovědět

zdarec taj to je E04S06 v case 1m54s

190

Odpovědět

Už to zde bylo nakousnuto a vím, že vyšla až dnes..ale chystá zde pokračování 6 řadou? Již jsem na stránkách Felicia Day našel celou první epizodu.

190

Odpovědět

Zdar,nejsou tu nejaký hráči WoWka co začínají?Strašně rád bych to s nekým hrával,ale nikdo koho poznám v real life to nehrá,je mi 13 let,sem ze Slovenska ale vím trochu i po Česky,ale kdyby se nejaký lidi našli,a volali by sme cez Skype apod. tak bych mluvil po Slovensky protože Česky mluvit mi moc nejde

184

Odpovědět

P.S. nemám offík,jenom freečka

183

Odpovědět

Jo jo jo jo, tenhle seríál jsem dřív chvíli sledoval, pak jsem přestal. Ale byl tak roztomile super, že s tím zas začnu. Díky za něj!!!! :)

190

Odpovědět

radsi sem davejte jeji nove veci. The Guild bylo davno zruseno. Uz nema cas na nekomercni cinnost.

188

Odpovědět

na 2. stranu nostalgie jak prase ja se na to ani nemuzu divat.. bych brecel.. nejlepsi roky zivota v p****i a ja parim pandarii a ani nemam poradnou guildu :( ;-DDD takze doufam ze tu brzy bude 2. dil btw to je vas zdroj enbo oficialni?

190

Odpovědět

nebylo :), 2 října má premiéru 6 řada :D

191

Odpovědět

Úžasný! Děkuji moc! Jsem určitě pro přidání dalších sérií, to překlikávání na další, po pár minutách už mi vážně lezlo na nervy :D

190

Odpovědět

Tento seriál je moje krevní skupina. Prostě dokonalé. Děkuji. Dám si dneska ostatní řady nonstop.

190

Odpovědět

Zoidy, díky za práci. Donutil jsi mne se zaregistrovat abych ti mohl poděkovat. Tímto tak činím. :-) Díky

190

Odpovědět

Oooo, to je pocta. Není zač. :)

190

Odpovědět

tink je sexy :D

190

Odpovědět

ale Felicia je sexy anděl :D

190

Odpovědět

Nejhorší web. serial vubec fakt trapny

18108

Odpovědět

tak se na to nedivej nikdo te nenuti

191

Odpovědět

Urcite sem pro, aby se tu obevil dalsi 2. sezona =)

192

Odpovědět

Skoro tři čtvrtě hodiny ??? =D Zoidy, já tě obdivuju. =) Ten překlad musel krevsky zabrat!

190

Odpovědět

hele a nenechal náhodou jenom ten původní překlad s korekturou a přečasováním?

192

Odpovědět

+SalemJá znám většinu hlášek nazpamět, a zde jsou opravdu jinak přeložené..můžu potvrdit;)

191

Odpovědět

+Salemsaláme, co to máš pod tím županem? .. ááá, modrý (v tomto případě) trh jo? :x márijo, kliď se odsaď, někam, kde máš lepší pověst. :o

191

Odpovědět

+SalemJep, je to dost přepracovaný původní překlad a spojený do filmu. Ale teda byla s tím slušná práce. Přece jenom to byl můj první pořádný překlad kdysi, takže dnes bych toho udělal spoustu jinak. Druhou řadu mám rozdělanou, tak snad taky bude brzy. :)

190