Megagame-o-ramacon!The Guild (S05E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:371
Počet zobrazení:7 814

V dnešním díle webseriálu The Guild konečně naplno vypukne festival Megagame-o-ramacon. Zaboo začne zažívat typické zahlcení programem, jaké zažívají všichni nováčci na conech. Zejména v tomto díle vynikne také Vork, který se opět snaží vydělat a ušetřit, kde to jen jde, a neváhá zneužít ani děti. Na závěr bych chtěl upozornit, že ve hře můžete vidět odkaz na webseriál The Legend of Neil, který jsem pro vás také překládal. Jedna scéna se totiž odehrává přímo před stánkem The Legend of Neil, poznáte to podle typické výzdoby a Like like na pozadí. A samozřejmě jako zaměstnanec festivalu se objeví Tony Janning, kterého znáte jako Neila z The Legend of Neil. PS: Pokud jste na Facebooku, přidejte se do nové skupiny The Guild CZ/SK, kterou sám spravuji, a dozvíte se aktuální dění okolo seriálu.

Přepis titulků

Nemůžu uvěřit, že mě tady mí spoluhráči jen tak nechali. A Zaboo... Jasněji jsem to už naznačit nemohla. Měla jsem svou vagínu prakticky v ruce. Potřebujeme více ručníků, prosím. Co mám dělat? Jít dolů sama? Viděla jsem dokumenty o přírodě. Gepardi jdou vždy nejprve po osamocených opozdilcích. To je fuk. Půjdu dolů a prozkoumám věci, které mě zajímají, jako...

Co to je za věci? Co mě zajímá? Hra tam má stánek, ne? Mohla bych dostat ty malé šampóny? Sáček, to je příhodné. The Guild - 5x03 - Megagame-o-ramacon! Promiňte, nevíte, kde... Ahoj, hledám stánek 451? Promiňte.

Kam mám jít, prosím? Podívejte, už jsem vám to řekl třikrát. Jedna na osobu. Ještě nikdy jsem tu nebyl. Jste dostatečně divný, abych si vás pamatoval. Znova a znova. Není to pro mě. Je pro mého syna. Tady, Timmy, Hobby, Triasis...

chlapče! Tady jsi. Můj syn. Požádej toho milého pána o svou čepici. Je plachý a nedokáže udržet pozornost. Graysone! Proč jsi utekl z řady? Grayson? Vážně? Robinovo opravdové jméno z komiksů Batman, než se Bruceův syn Damien, známý jako Nightwing, stal Batmanem. Nemáme čas jít znova na konec řady.

Takže můžeš zapomenout na podpis Dartha Vadera. On rozdává podpisy? Ne, 20 dolarů za jeden v prostorech autogramiád. Lidé bláhově platí celebritám, aby jim podepsaly předměty? Také se s vámi vyfotí. Modli se, aby ses stal sirotkem. Bruce Wayne by takhle penězi nemrhal. Vorku, ahoj.

Půjdeš se mnou ke stánku hry? Rozhodně. Podařilo se mi získat 15 bezplatných tašek lidské velikosti. Pokud Bladezz nesežene pokoj zdarma, budeme schopni vytvořit stanové městečko a vyhnout se poplatkům za hotel. Dobrý nápad. Jak by se ti líbilo, kdybych tě navštěvovala častěji? Beru možnost B, žádné návštěvy. Jen že bych mohla být často se Zabooem, pokud půjde vše podle plánu.

Chystáš se na něj použít svou ženskost za účelem kopulace. Dávej si pozor. Nechat se ovládnout biologií je nebezpečné. Biologie mě neovládá. Myslím, že k němu mám opravdové city. Codex, Codex, jsi žena na konci svého cyklu plodnosti. Tento zoufalý biologický pud tě nutí zajistit přetrvání tvého genomu, nic víc.

To je směšné. To ses nikdy nezamiloval? Jde o víc než jen genom. Ne, láska je jen pokřivená biologie. To jsi neviděla Putování tučňáků? Nezajímá mě, co ty nebo zbytek guildy říká. Zaboo je pravděpodobně, určitě, skoro ten pravý pro mě. Možná. Kritický úder, kritický úder, bleskový útok, bleskový útok. Dobrá, a teď pojedeme do bitvy.

Všichni na své mounty. A vzhůru do bitvy. Jedeme do bitvy. Jedeme do bitvy. - Čau, lidi. Cvičím kalistenické cviky. Hej, pane! Měl byste se začít soustředit na cvičení. - Omlouvám se. - Říkala jsi něco? A teď zabijeme všechny ty orky ohnivou koulí. HRA Hledám Kevinátora, že na něj čeká jeho pirát.

Promiň, Kevina vyrazili. Podělal příliš sídel guild a stížnosti hráčů ho dostaly. Ale on mi to tu měl zařídit. Měl, jo? Řekl to spoustě lidem jako ty. Floyde! - Jo? - Máme tady dalšího Kevinátorova napáleného hosta. Ten pirátskej kluk. Řekni svou hlášku.

Ochutnejte moji pirátskou mňamku. Docela dobrý. Tamhle šéf opravdu miluje internetové senzace. Poslední dobou má deprese a Kevin ho chtěl asi povzbudit. Musím skládat trička a tak. Takže počkej. Chcete pořád, abych rozdával autogramy a fotil se s lidmi? A můžete mi zaplatit hotel, že? Ne.

Pardon, komu mám zazpívat serenádu? Znáš tu písničku Dvojitá duha? - Jdeme na to. - Jdeme na to, to šlo od srdce. Trička! 20 dolarů. Dítě se zbraní. To si musíte zamilovat. Nejprve si něco kupte! Ahoj. - Pamatuješ si mě?

- Matně. Dobře. Máš povolení k prodeji? Proč? Omlouvám se, ale k prodeji musíš mít stánek nebo stůl. Pravidla a tak. Jsem holka. Pravidla pro nás tady mezi geeky neplatí, že? Ne? Budu tě muset požádat, aby ses sbalila.

Přinuť mě, veverko. Stormtroopeři? Kašlu na to. Fotky zdarma, fotky zdarma. Vám? Děkuji, výborně. Super. No tak, úplně zdarma. Je vaše... Můžu se vám podepsat na obličej? Proč jsi u stánku hry? Nejsi zvláštní host? Pitomý Kevinátor mě podrazil.

Jsem pro něj jenom vtípek. A vyhodili ho už před festivalem, takže na něj nemůžu křičet. - Někdo vypil můj sladký džus pomsty? Musí ho vzít zpátky, abych ho nechal vyhodit! Požaduji to! Nemůžu uvěřit, že... Volné hrací místo! Podepíšu vám to úplně zdarma. Bladezzi, tvůj podpis ani fotka nikoho nezajímají. Děláš ze sebe blázna, co nestojí ani za dolar.

Ale řekl jsem, že se postarám o naše pokoje. Jak je zaplatím? Vytvoř zisk tam, kde žádný není. To mě naučila paní Zabooová. Bladezzi, jdi nahoru a přines svůj notebook. Tvůj mobil má kameru. A tak dále a tak dále. Právě jsem měl nápad, který nám přinese tucty dolarů.

Claro? Kam jdeš? Odcházím. Celé tohle těhotenství mi kazí zábavu. Nepustí mě na festivalové slaňování. Martini ke snídaní nepřipadá v úvahu. A pět lidí se mě zeptalo, kdy to čekám. Je to tady příšerné. Takže co, půjdeš domů pěšky? Tak daleko jsem to nedomyslela.

Zapomeň za zábavu. Pomoz mi prodat ty trička. Musíme najít stánek, který nás je nechá prodat. Když tě zabijí, oživ se a pokračuj. Asi jo. Chtěla jsem se bavit, ach jo. A až ti to dítě vypadne z trouby, mohly bychom si spolu udělat dámskou jízdu. - Víc už nenabídnu. - To zní skvěle. Jsi pro mě jako sestra mého nevlastního bratra.

Miluju tě. To je fuk. Obejmi mě. Omlouvám se, panel je už plný. Ale já tam musím. Bude se kreslit topografie Středozemě pomocí rostlinného umění. Chtěl jsem udělat brokolicové enty. Na některé panely musíte stát ve frontě hodinu nebo dvě.

V roce 1998 jsem viděl týpka stát 6 hodin. Snad bych mohl stát vzadu. - Nemůžeš. - Tak mi nechte aspoň otevřeno. Smyslem dveří je zavírání. Právě jsem přišel z MMO cvičení. Jak mám stíhat oba panely najednou? To nejde. Ponožky a sandály. ZTS, kámo. Nevím, co ZTS znamená.

Ztrácí to smysl. Je to jako nosit tričko pod bikinama. - Promiň. - Mohli byste toho spoustu vylepšit. Musím to stihnout všechno. Musím to stihnout všechno! Jo, mluvím si pro sebe. Nekoukejte na mě. Jak se ti líbí demo? Super změny, ne? Ne, zeslabili kouzlo Zdvihající fáze. Co hulili? Spousta z nás tvrdě pracovala, abychom měli tohle demo na festival připravené.

Osobně jsem už týden nespal a připravoval ho pro vás všechny. No, tyhle změny jsou debilní. Zbavili se kouzla Zářící kříž, ale nechali Aurořin závoj? Tvůrce na tyto změny dohlížel osobně. Bez Zářícího kříže nás Warlockové v PvP sežerou zaživa. S touhle novou schopností Démonův hlas nás dostanou na jednu ránu. - Tvůrce by se měl vzpamatovat. - To myslíš vážně? Vždyť...

Stovky nás pracovaly asi milion hodin, abychom to na festival připravili. A ty hraješ to demo dvě minuty, a už ho trháš na kusy. Přemýšlíš vůbec, než začneš psát a kritizovat nebo mluvit? Nemůžu uvěřit, že mi trolluješ přímo do obličeje. Proč si nestvoříš imaginární svět sama?! Určitě bude vypadat jako město Fresno.

Seru na to. Potřebuju kapustový koktejl. Právě jsi natrhla zadek Floydu Petrowskimu, tvůrci naší hry, gratuluju. Kouzlo na vrácení času, funguj, prosím! Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Whitney: Ulitl ti odkaz, asi si myslel tohle: http://www.youtube.com/watch?v=id23nVuO5U0 - 10 otazek od redditu. A nejlepsi je 8. otazka: "Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?" a jeji odpoved :D (cas 20:05)

190

Odpovědět

Dr_Bilo: Ak by mal niekto seriál udržať patrične vtipný aj po x sériách, chcelo by to stále nové a svieže nápady a poriadneho scenáristu, čo nie je až také ľahké :) No The Guild je v pohode.

200

Odpovědět

Tohle je husty, chtelo by to prelozit, 10 otazek na Feliciu Day, 2. otazka ji dost vykoleji.. emocialne.. http://video.search.yahoo.com/search/video?ei=utf-8&vp=blade+runner&vst=0&vm=p&fr2=op&tnr=20&vw=g&durs=long&x=op&b=21 :)

194

Odpovědět

Nenápadný Warcraft font :-D

202

Odpovědět

Nemůžu si pomoct, ale The Guild klesá každou sérií stále níž a níž... V páté řadě jsem se snad ještě nezasmál ani jednou.

1811

Odpovědět

"that's convenient" bych přeložil spíš jako "to je praktické"

181

Odpovědět

Ty World of Warcraft sluchátka.. nenápadné :D

201

Odpovědět

to nevydržím xD

200

Odpovědět

TVL další tejden to nevydržim!!!! :DDD

200

Odpovědět

chichi... ale oni říkali, že se Like Like objeví v The Guild =D

190

Odpovědět

Silenter: To každopádně. :) Bych si u nich koupil celý šatník. Zatím mám 3 trička a stále stoupá. :D

190

Odpovědět

heej Jinx dělá nejlepší potisky na trička :D

190

Odpovědět

Kdo z vás ve fallout new vegas nasel veroniku a měl jí jako partaka dabuje jí felicia day.

191

Odpovědět

Umíš Dvojitou duhu? :D
Těším se na příští díl

201

Odpovědět

Nejlepší jak tak je stánek Legend of Neil :D

201

Další