The Case of the Game LeakThe Guild (S06E09)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:199
Počet zobrazení:7 300

Dnes nás čeká detektivní epizoda webseriálu The Guild. Codex jako "Nebojácná dívčí detektivka" pátrá po zdroji úniku informací o novém datadisku a to patřičně stylově.

Přepis titulků

Sakra. Sakra. Sakryš, sakra, sakra, sakra. Sakra, sakra, sakra! Tahle práce je stresující. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz Někdo nasdílel všechny informace o datadisku. Proč se mě ty balónky snaží zaplavit? A 96,4 % ohlasů na fórech je pozitivních.

Mohli bychom ho rovnou vydat. Jo, ale podívej. Tenhle říká, že změny jsou tak neslýchané, že se Steve Jobs obrací v hrobě. Ale to je jeden v tématu o 211 komentářích. Z jeho úhlu pohledu je to napůl pravda. - Napíšu mu osobní omluvu. - To je šílené. Super. Objednám osobní dopisní papír. Všichni ven!

Vezměte si ty balónky! No tak, běžte, běžte! Venku je víc lidí. S tím plešounem je více lidí. Musíme si na toho otravu posvítit. Možná za to může on. Ne, ne, Floyde. Promysli to. Musel to být někdo s přístupem k testovacímu serveru. Ne tamten.

Jo, byla to práce zevnitř. Dýchat, dýchat. - Dýchej, Floyde, dýchej, - To už říkám! Dobře, kdo to mohl být? Sula, Roy. Všichni mají padáka! Všichni mají padáka! Dobře, Floyde, Floyde. Nemusíš vyhazovat každého, ale jen toho, kdo za to může.

Jo, jo. To je tvá mise, pokud ji přijmeš, pokud ne, máš padáka, je zjistit, kdo vypustil ty informace. A přines mi nějaké sladkosti. Potřebuju mít blaho v puse. Rychle! Není skvělá? Tak plná života. Jsi naprostej magor. Už u ní mám 100 % reputace.

Pokud ji o něco požádám, prostě to udělá. Tancuj, zlato, tancuj! Jo, to je ono. Nemůžeš jí říct, aby lépe tancovala? Lidi, super krize. Codex, viděla jsi, že do Hry přidali úžasnou podvodní oblast? Je to po celém internetu. Ano, Claro. Je to uniklé tajemství. Vy jste to neudělali, že?

Neohrozil bych domovinu své spřízněné duše. - /obejmout - Já taky ne. S Donovanem se mi daří skvěle. Známe se už tak dobře. Chce do kávy dva cukry. Zvládla jsem to, aniž bych se ho ptala. - Aniž by ses ptala? - Bez důvodu? Jo. Proč se to stalo? Musím zjistit, kdo vypustil informace o datadisku.

Floyd chce, abych vyšetřovala. Ty vyšetřuješ? Super! Možná si přivodíš otřes mozku jako Nancy Drew. Vždy mi to přišlo zábavné. Udělám z toho video. Miláčku, Bladezz mě ukecal. Dal jsem výpověď v práci. Lidi, hned budu zpátky. Jak mám někoho vyslýchat.

Všichni mě nesnáší. Máš ten soubor. Prostě použij jejich složky. Donuť je se otevřít jako Floyda. Ahoj. Ahoj, vezmu tě dnes na oběd. - Kvůli... - Jen tak. Super. Bože. Donovan mě právě pozval na oběd.

- Jen tak! - No a? Jen se mi něco divného děje v oblasti hrudníku. Myslíš, že mám infarkt? Tink, to jsou city. Co? Nemůžu to poslouchat, mohlo by to ohrozit mé vyšetřování. Zatím. Nedopustím, aby to mezi mnou a Donovanem bylo vážné. Nedopustím!

Ne! Jak jsi mohla? Obnoví se až za dvě hodiny. Ty zrůdo! Měřič zla navýšen. Cítím se líp. Držitel světového rekordu má 40, takže pořád můžu vyhrát medaili. Ty se chceš zúčastnit soutěže v házení pizzou? Disky! Budu trénovat 12 až 15 hodin denně na Olympijské hry 2016.

Budu jít jen kreatin a proteinové tyčinky. Bladezz mi pomohl pochopit, že když se toho nechytím teď, už toho nikdy nedosáhnu. Zdravíčko. Ano, ale nechápu, proč jsi musel dát výpověď. Moje videokariéra teprve začíná a jsem těhotná, že? Takže... - Tohle se musí napravit. - Claro. Ty chceš říct tomuhle chlapákovi...

Mému nejlepšímu kamarádovi. Řekneš mu: "Ne, tvůj životní sen je u konce, protože musíš nakrmit milion dětí?" To je sobecká, sobecká věc. Claro, poslouchej mého parťáka. Tohle mi říkat nemůžeš. Byl jsem zrozen k otáčkám. Myslím, že to říkám, miláčku. Co kdybys to přeložil do parťáčtiny, zatímco půjdu natočit rady k rozchodu pro brzy nezadanou matku.

Dej si na čas, kočko. My budeme trénovat. - Vypadám při tomhle dobře. - Jako profík. Zlatá medaile. To bude super! Zabásněte je. CODEX JAKO: "NEBOJÁCNÁ DÍVČÍ DETEKTIVKA" V PŘÍPADU ÚNIKU Ano, chodila jsem na univerzitu Bryn Mawr.

SULA JAKO "NEPŘÁTELSKÁ KAMARÁDKA" Měla jsem 3,69 GPA. Nech mě hádat, Vyšší odborná škola. Únik je irelevantní. THEODORA JAKO "WORKOHOLIČKA" Floyd tu oblast nevydá. Kdo to tam přesunul? Únik?

Nezájem. Líbí se mi tvá kamarádka. Líbím se jí taky? Jaká je její oblíbená barva? DONOVAN JAKO "KRÁSNÝ TROUBA" Má ráda deskovky? ZABOO JAKO "IND VE SKŘÍNI" Zaboo! Kde byla moje herní postava v 15:45?

ROY JAKO "UMĚLEC" Jsem s Floydem už 10 let a on pošle svou zlodějskou přisluhovačku, aby mě vyslýchala? Až bude chtít další koncepty, nakreslím je v malování. Nancy Drew byla daleko drsnějí, než se zdála. STAV PŘÍPADU: SELHALA Madeline, měla jsi pravdu. Postavit se za něco je úžasné.

Sleduj, jak se davy srocují. Hermane, buď opatrný. Komentář: Protest začíná rozdělovat vztah. Instagramuju. Prosím, nenahrávejte, cokoliv jste zrovna natočila. Používáte černobílý filtr? Je to velmi novinářské. Vorku, už rozumím. Představuješ vášnivou věc.

Ale hraješ si s ohněm. Půlka těchto lidí nebojuje stejnou bitvu. Vorku, zvandalizovali jsme Petrovského stránku na Wikipedii. ASCII obrázky. Bereme to vážně. Právo mé věci vyjde na povrch díky spravedlnosti. Vytváříš situaci, která by se mohla velmi rychle zkomplikovat. Vím to z vlastní zkušenosti.

- Z tvého pobytu v Nikaragui? - V Libanonu. To je fuk. Za toto může vedení Hry. Budou čelit komplikacím. Obnovte mou postavu nebo... Nebo co, Vorku? Já... nebudu do té doby jíst.

Správně! Zahajuje hladovku. Jak dlouho jste vy nejdéle vydrželi bez jídla? Podělte se v komentářích. Promiň, že jsem tě k tomuto inspirovala. Zavolej mi, až z toho draka slezeš a možná zvážím další schůzku. Možná.

Ale já stojím, teda sedím. Čekám na spravedlnost! Madeline! Vyndej si koule z toho pytlíku. Je načase ukázat jí a těm herním debilům, kdo je tady šéf. Jak? Jak je donutím pochopit? Neboj se, kámo. Máš svůj meč a tabuli. Je načase tento boj posunout na další úroveň.

Vork! Vork! Vork! Vork!

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Seriál evidentně prochází krizí, tahle sezona nejslabší ze všech.

01

Odpovědět

Ke konci videa, když tlusťoch Vorkovi říká, ať se ničeho nebojí, že má "sword and board", tak je to přeloženo jako meč a tabule.
Ve Hře je Vorkova postava Tank a standardní výbava tanka je meč a štít (sword and board), takže meč a tabule je špatný překlad. Nicméně chyba v tomhle je zcela pochopitelná :-)
Jinak děkuju za překlad

210

Odpovědět

Všimly jste si, že ta karta Codex je z jejich pisničky teď jsem coool já? :D

195

Odpovědět

tak kdo to vypustil

202

Odpovědět

Vork je teď seno.. :(

197

Odpovědět

"Jen se mi něco divného děje v oblasti hrudníku"
"To jsou city"
"Co?"

=DD to mě rozsekalo

236