The Guild - Halloweenský speciál

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:155
Počet zobrazení:3 798

Jeden ze svátečních speciálů seriálu The Guild. Tentokrát Halloweenský speciál k třetí sezóně.

Přepis titulků

Spoluhráči. Oceňuji vaši ochotu účastnit se večerního sociálně přijatelného reálného honu za kořistí. Abychom maximalizovali naše zisky, - musíme se rozdělit a sejdeme se tu za dvě hodiny. - Rozdělit? Ne, ne, Vorku, tohle mělo být cvičení za účelem zlepšení soudružnosti v guildě! Lidi, sehnala jsem nám k tomuto úkolu stejné prsteny… Lidi?

The Guild – Halloweenský speciál (3. série) Koleda! Blinkey, řekni "koleda". Do toho! Do... Nevěděla jsem, že už umí chodit. Takže co máte v zásobě pro dospělé? Zombie Martini… Upíří vodku se sodou… Mojito mumie? Krvavou Mary?

Tak se mi to líbí, jdu na to. Čau, jsem tady pro trochu sladkého a vidím, že jsem na správném místě. Mladý muži, toto je má žena. A je dvakrát starší než ty. Hej! Je to vlastně pravda. To je v pohodě. Klidně se rozdělím, víte. Stejně jako to dělají postarší ženy.

Děkuju. Mimochodem, můžu použít váš telefon? Vybila se mi baterka v mobilu a musím zavolat mamce, aby mě vyzvedla. - V žádném případě. - Samozřejmě, že můžeš. Dobrá. Keltové věřili, že hranice mezi životem a smrtí se v den tohoto starodávného svátku zvaného „Samhain“ ztrácí.

Nabízeli dary, zejména aby si udobřili zlé duchy, ale také aby byla další rok bohatá úroda. Někdy dokonce obětovávali hospodářská zvířata. To je vše, co máte? Ano. Právě jsem vám předal spoustu cenných informací. - Ještě máme něco ve spíži. - Ne. Můžu dál?

LAMA Pan a paní Fred J. Swatnikovi? - Ano? - Jak znáte naše jména? Udělal jsem si menší průzkum na internetu, abych věděl, ke kterým domům půjdu. A vy lidi, dle vašich vrácených daní máte nejvyšší sociálně-ekonomickou hodnotu v ulici. Gratuluji. Božínku.

Můžu použít váš záchod? Měl jsem snad tunu nugátu a prostě se to mnou prohnalo, jako když kloužete na skluzavce. Máte to tu pěkně vyzdobené. Bože. Další. Zdravím. Omlouvám se. Hledám své spoluhráče. Rozdělili jsme se a… Ne, ne, ne, ne… Jen tak mimochodem, žádné ořechy.

Jsem na ně alergický. Super. Teď jsi pokazil mou snahu o spravedlivé rozdělení kořisti. Lidi! Ahoj Codex! Tohle se nedělá! Tu máte koledu… Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz Koleda!

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Opraveno

180

Odpovědět

nehcete to opravit?

180

Odpovědět

Přeložte prosím Vánoční epizodu :) (teda pokud ji tu někde nemáte)
zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=q21iitT0VL4&feature=channel zdroj

180

Odpovědět

jo jo...stejný problém...někde se stala chybka...

180

Odpovědět

*found

180

Odpovědět

Video nějak nejede. Hláška "Video not fount or deleted: iUJnagnbuQU"

180

Odpovědět

03:44 To je dokonalý výraz, ta Codex je prostě browsome :D

180

Odpovědět

Stanley: Omlouváme se za tak rychlé změny. :-) Nicméně teď už asi měnit nebudeme. Našel jsem nejspíš nejideálnější variantu. ;-) Ale titulky bys vidět měl. Jsou standartně zapnutý. Už dobrý?

180

Odpovědět

aaa :D užvidim jednou ej to miniokno kde není nic a jindy zase velký okno kde je i nastavení jenže jak to přepnout? :D

180

Odpovědět

Můžete mi poradit jak z timhle debilnim přehrávačem? Nevidim tam titulky a už vubec ne možnost jak si je zapnout. Pls poraďte. Dík

180

Odpovědět

aha :D

180

Odpovědět

mikiquicna: Tak to sis je asi vypnul. Sorry, ale titulky jedou. Zkoušel jsem to i v IE.

180

Odpovědět

me to nedojíždí do konce a nezobrazují se titulky

180

Odpovědět

sranda

180

Odpovědět

Je lepší. Funguje ovládání hlasitosti a má hezčí design. :)

180

Další