The Micros #2 - Jak hraje poker Rose

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:192
Počet zobrazení:3 279

Přináším vám po odmlce další díl pokerového seriálu The Micros. Tentokrát s titulem Jak hraje poker Rose, což je variace na název knihy Jak hrají poker profesionálové od Phila Hellmutha. V dnešním dílu uvidíme, že každý má jiný pohled na to, jak využít peníze, kterých nabyl v prvním dílu.
Opět je asi třeba upozornit, že pokud nehrajete poker, nepochopíte, o co jde.

Přepis titulků

Říkejte mi Tommy. Já vím, je to již dlouho od mého posledního článku. Omlouvám se všem, kteří čekali na třetí část článku "Hackování FarmVille pro zábavu a peníze." Ale zvěsti, které jste bezpochybně slyšeli, jsou pravdivé. Jak mi můj nově nabitý bankroll změnil život? Jak řekl Caesar: "Čím víc pěnez, tím víc problémů." Po dobu zhruba 15 minut očekávejte turbulence.

To čteš knížku od Hellmutha? Jo! Řekl bys, že jsem spíš jako slon, nebo šakal? Podle mě jsi víc jako blbeček. Bacha na spoilery! K téhle kapitole jsem se ještě nedostal. Vskutku více problémů. A když už jsme u těch hlubokých myšlenek, napadá mě další naprosto přesná citace. V reálném životě jsou rakem ženy.

Máš tam místo, hoď ten míč! Jo! Jo! Ne, ne, ne! To si ze mě děláte prdel?! Dělej, Eli! Spíš LOL. Platíš! Můj bratranec Juang mi dal tip. Je to skvělá příležitost pro investování do malé diamantové společnosti na pobřeží Japonska.

Trochu to smrdí variancí, ale... - Mám z toho dobrý pocit. - Počkej! Pořád dlužíme mý mámě hromadu peněz za všechny ty věci, co jsme koupili na její kreditku. Musíme jí to splatit, co nejdřív to půjde. Nemůžeme riskovat prokletí cashoutu. Ne když nám to tak jde. Mrkni na Fish Finder, třeba hraje Gus. Nebudeš hrát nosebleeds!

Souhlas, ale klidně ho můžem chvilku sledovat. Dneska jsou klidné vody. Jen nějací regulaři. A sakra! Turnaj loose-agressive gentlemanů a aliance bezohledných deviantů je letos ve Švédsku! - Pojedeme tam! - U živých stolů nemáš zrovna štěstí. Díkybohu! Konečně mám vítěznou session. To mě poser.

Musím vyhrát živý turnaj. Štve mě, jak trollové na fóru říkají, že jsem luckbox. - Ale ty jsi luckbox. - Jo, ale i tak mě to štve. Tak jim ukaž, co dokážeš na cashgame. Blindy 100/200, jeden buy-in, tvůj účet. Nebudeš hrát nosebleeds. Nebuďte taková mimina! My...

VyhledávačDonků.com Bílá velryba. Juang nás dostane do přízemí. Ale musíme to omrknout. Ve Švédsku to žije. Říká se, žes nežil, dokud jsi neochutnal Surströmming. - Cože to? - Surströmming. - Ukážu ti to, kde máš Explorer? - Nebudu otevírat Internet Explorer. To je fuk, prostě něco otevři.

Explorer ani nemám nainstalovaný. Asi tě praštím do vaječníku. Na, fishko, fishko. Pojď k mamince. Tady ji máme! Víc stolů? - Fuj, takhle se nejí ryby. - Je to delikatesa! Rose to zkusí. Že jo, Rose? Rose?

- Balls! - Za chviličku! Na HU stolech se děje něco velkého. Na waitlistu musí být tak 50 lidí. Je to Gus? Ne, ale musí to být... Jsou to hned dvě super fishky třídy omega! Dvě? Kašlu na Eliho!

To budeme dneska sledovat, otevři stoly! Musí to být TurkeyJerky. Ale kdo je ten druhý parchant? Počkej na chvilku. - Chasi, to jsi... - Panebože. Tvůj účet hackli! To není možné, už jsem... Počkej, kde mám notebook?

Sakra do prdele! Balls, tohle není +Ev situace. To si tady člověk nemůže ulevit? Řekla jsem minutku. Balls, my víme, že hraješ nosebleeds! Otevři ty zatracený dveře! Klídek, hoši. Už jsem v plusu 150 tisíc. Vážně? Super! Zapomeňte na to.

Už jsem v mínusu 80 tisíc. Balls, otevři ty dveře! Dobře zahráno, fishko. Dobře zahráno. Jak mě tam mohl callnout? Chasi, router! Odpoj router! Dostaň se z toho! Máma mě zabije! Co to sakra je? Musí používat mou bezdrátovou kartu.

Říká se tomu ochrana před odpojením! To je šílené! Backdoor flush draw bez problému. Může to jít hůř? Balls okamžitě otevři. Nemůžeš hrát na cizím účtu. To je porušení obchodních podmínek! Ty mi nic neříkej, Tommy. Ona snap callnula river s desítkou? Bluffoval! Já věděla, že bluffuje. Měla jsi jen desítku!

Bylo to nuts, nebo nic. Přišla jsem lovit velryby. Rybář to teď musí brát vážně. Je s náma konec, Tommy! Konec! Je na bajunky tiltu! Tohle je konec světa! Myslíš, že je na bajunky tiltu? Až do konce tasím allin!

Balls! Dávám allin ze samotného pekla! Balls! Z nenávisti a posledního dechu dávám allin! Balls! PROHRÁL JSI! Ne!!! 600 tisíc dolarů zmizelo v černém víru Rosinina šílenství.

A po probuzení si nic z toho incidentu nepamatovala. Bože, kéž bych mohl říct to samé. Předáme Balls na kliniku experimentální rehabilitace pro chorobné gamblery v Melbourne v Austrálii. Jejich techniky jsou přísně tajné. Možná kombinace Zoloftu a dramatického předčítání blogů Tommyho Angela. Já jsem orel.

Chase chce hrát Aussie Millions, když tam budem. Nemá šanci, ale je to jen malá cena, pokud ho to zaměstná. Já... Budu dělat to, co by v mé kůži dělal každý rozumný člověk. Budu se topit v pravdě vína. Byl to vskutku víkend na houpačce. Možná teď budu chvíli mimo, ale budu updatovat, jak mi to wi-fi a střízlivost dovolí.

Žijte dlouze a profitujte. Tommy. Přeložil: Rizyk www.VideaČesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pro všechny co netrpělivě čekali na překlad třetího dílu, je zde odkaz.

http://www.online-poker-zdarma.cz/rubriky/videa/zabavna-videa/the-micros-epizoda-3-s-ceskymi-titulky_2841.html

180

Odpovědět

Zdravim, měl bych zájem o překlad třetí a možná i dalších episod. Mohl bys mi Ryzik, dát na sebe kontakt? Ten třetí už mam v podstatě hotový ve Wordu.
Děkuju

stewen11@centrum.cz

180

Odpovědět

Super preklad :) A kedy bude 3 diel ???

180

Odpovědět

Ahoj. Hele je to skvělý a nemužu se toho nabažit, konečně něco o pokeru a o mé oblíbené herně :)) Můžu se zeptat jestli se budou překládat i další díly??? Doufám v to a nečekám na nic jineho....Dík za odpověď

180

Odpovědět

1: rekl to Cicro, ne Caesar.... 2: kdyz prirovnava ke zviratum, tak jackass by se tu melo psis prelozit jako osel ne blbecek... ale jinak supr preklad :)

180

Odpovědět

:D To je poprvý, co jsem četl český titulky a nerozuměl jim.:D Btw myslím, že mluvili o Cicerovi, ne o Caesarovi, ale význam to nemění, takže se tím netrapte. To jen kdyby to někdo chtěl třeba hledat. Nechci trollit, ale je pravda, že spousta těch výrazů šla totálně mimo mne. Nešel by sem dát třeba slovníček pro nás neznalé jako to bylo u prvního dílu? Dík

180

Odpovědět

super, prosím viac "Microsu" ,vonku je už viac dielov

a ešte, nedaj sa znechutiť nejakým zakomplexovaným skur*ysynom, preložené je význam a to stačí.

180

Odpovědět

Omlouvám se, že jsem se snažil o česko-pokerový ekvivalent. Ty bys to určitě přeložil lépe a nejspíš i celý překlad by se ti povedl líp, jelikož záleží na dvou slovech celého překladu. Přesně kvůli takovým lidem se ztrácí chuť překládat... Trolům, co si budou vždycky stěžovat.

180

Odpovědět

donkeyshow => vyhledavač donků ? vykopněte toho překladatele proboha ..

181

Odpovědět

Rád som si to pozrel znova z titulkami,aspoň som to konečne lepšie rozumel. The Micros je veľmi menšinovo zameraný seriál,a asi ho veľa ľudí nebude pozerať a nie to ešte chápať. Ale bol by som autorovi vďačný keby ho vydržal prekladať. Svojich fanúšikov tu tento seriál určite má. Live long,and profit :)

180

Odpovědět

Jo, přeložím to tady všechno. Svoje lidi si to najde a to je hlavní :)

180

Odpovědět

Dobréé :) Prostě nemužou to hodnotit lidé, kteří tomu nerozumí :)

180

Odpovědět

Rizyk -> Budeš překládat i další díly ? Nemá to tu moc dobré hodnocení ale myslím že to je tím že se to nelíbí lidem kteří nehrajou poker nebo nerozumí těm vtipům ale třeba pro mně to je jeden z nejlepších seriálů tady už jen proto že je to o pokeru + ty vtípky které naráží na věci o pokeru, například ve vánočním speciálu o rounders a erikem seidlem jsou nejlepší :D

180

Odpovědět

budete tento serial prekladat pravidelne?

180

Odpovědět

Fishy, fishy come to mama :)

180

Další