The Onion: Gayové v armáděThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:547
Počet zobrazení:6 564

Video od skupiny The Onion. Tentokrát nám objasní, jak je to s náborem gayů do americké armády.

Zdroj: http://www.theonion.com

Přepis titulků

Překlad: Jaecen Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz Při sníženém náboru do armády, v době, kdy je vojáků velmi zapotřebí, se začíná spekulovat o tom, že by armáda měla změnit svůj postoj ohledně zákazu narukování homosexuálů. Z Pentagonu nám o tom více poví generál Robert McBrayer. - Díky, že jste přišel. - Je mi potěšením, Brandone. Generále, armáda nyní zlehčuje podmínky pro narukování tak, že nyní nabírá i zločince, starší veterány i lidi se závažnými zdravotními problémy.

Ale proč ne gaye? Gayové jsou jiní. Za žádných okolností nemůžeme vystavit americké homosexuály nebezpečí. Ale sami homosexuálové se domáhají práva bojovat za svou vlast. Gayové jsou v Americe poslední lidé, které ještě nijak nepostihla válka. Mimořádní...

neposkvrnění a vzácní jako vybroušené diamanty nebo zasněžená krajina. Musíme je chránit. To bylo vždy vaším cílem? Každý člověk v uniformě složil přísahu, že položí svůj život, aby ochránil drahocenné americké homosexuály. Kolik vojáků byste byl ochoten obětovat za život jednoho gaye? Sedm.

Generále, řekněte nám něco o vaší politice "Nic se neptej, nic neříkej", která je považována za diskriminující. Tuto politiku jsme zavedli, protože jsme věděli, že nezabráníme všem gayům v narukování, a jejich připadné zranění... by nám zlomilo srdce. Každému z našich velitelů. Na to je až moc milujeme. Takže tvrdíte, že celá armáda má za cíl bojovat tak, aby homosexuálové nemuseli?

Vzhledem k jejich křehké psychice a tomu, co se odehrává na bojištích, jsme se rozhodli, že jejich neposkrvněné duše by se raději měly naplno věnovat lásce muže k muži nebo ženy k ženě. Děkuji generálovi McBrayerovi za objasnění tohoto citlivého tématu. Bylo mi potěšením. Bůh žehnej Americe a jejím gayům.

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

7 :D :D :D :D :D :D :D

270

Odpovědět

Pointa je v tom, že do 20.11. 2011 směli být v armádě pouze pokud nepřiznali svojí homosexuální orientaci (Zákon, který američtí zákonodárci zrušili, byl lidově známý jako "neptej se a mlč". Homosexuálové podle něj mohli v armádě sloužit pouze, pokud otevřeně nepřiznali svou sexuální orientaci.) To znamená, že oficiálně gayové seděli doma a ostatní bránili svou vlast.

220

Odpovědět

nic moc ale nejvíc mě štve že nemůžu hodnotit videa hvězdičkama

185

Odpovědět

@Heki : The Onino jsou pravidelně vycházející satirické noviny v americkém státě Wisconsin. Není to jen tak nějaká skupina lidí, ale organizace fungující již od roku 1988.

190

Odpovědět

Jerry: Sám si pod priemer keď sa ti tie videa od nich nepáčia tak ich nesleduj niektorým ľudom sa tie videa páčia :)

192

Odpovědět

Není ten herec hrající toho generála nějaký slavný dabér? Jeho hlas je mi hodně povědomý. Ale nevím, z Fallout 3 možná??:-D fakt nevím, ale jeho hlas znám...neví někdo??

180

Odpovědět

jako vybroušené diamanty ... nebo zasněžená krajina :-DDDDD k***a to je romantik

240

Odpovědět

"Sedm." :D To se mě líbilo... :D

220

Odpovědět

Je mi zle, ale jinak bezvadny video :)

187

Odpovědět

Mě se všechny videa od Onion líbí, některá jsou slabší některá lepší. Ale rozhodně jsem rád za každé z nich. Tenhle styl humoru je mi celkem blízký a vždy to funguje jako perfektní parodie!

190

Odpovědět

@ tomas : Pointa je asi v tom že tato skupina lidí se snaží napodobovat zpravodajské kanály a jiné " důležité " zdroje informací čímž je paroduje a vypouští tímto prostřednictvím do světa kachny , poté čeká jestli to někdo nepochopí a místo aby se zasmál se toho chytne a co se poté bude dít to si o Onionu myslím já

183

Odpovědět

kůůůl video
Bůh žehnej USA a jejím Gayům

200

Odpovědět

dosť dobré, toto patrí medzi najlepšie videá na tomto webe

190

Odpovědět

jak pro keho, mě se tento humor třeba líbí a to hodně :D

200

Odpovědět

Na The Onion už serte..... jejich videa jsou opravdu podprůměr...

1822

Další