Tom Beck - Sit Tight Here With Me

Thumbnail play icon
57 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:186
Počet zobrazení:3 813

Většina z vás asi zná Toma Becka (nar. 1978) jako parťáka Semira v nekonečném německém seriálu Kobra 11. Já jsem nedávno při brouzdání na YouTube objevila, že Beck má i hudební ambice. Při zjišťování informací pro tenhle popisek jsem (k mému dalšímu překvapení) například zjistila, že mimo herectví studoval i tanec, a tak zvládne třeba balet nebo step, věnuje se šermu, a že kromě kytary hraje na bicí, varhany či akordeon. V březnu letošního roku mu vyšlo album Superficial Animal, první singl z tohoto CD s názvem Sexy se po dvou týdnech dostal na žebříček Top 50 nejlepších německých songů. Já jsem si pro vás připravila akustickou verzi písničky Sit Tight Here With Me.

 

Přepis titulků

Tahle píseň se jmenuje "Sit Tight Here With Me". A je to nějak takhle. Byl silný příliv a já jsem chytal motýly. Byli jsme zamilovaní a teď se ptám, jestli ti na mně ještě záleží. Chci to vědět. Opravdu mě musíš opustit?

Byl silný příliv a to bylo možná naše poslední sbohem, protože odcházíš pryč. Chci vědět, jestli ti tak bude líp, jsem na tebe hodný, měním ti svět, dělám tě šťastnou.

Musíš mi to říct, jestli je tohle pravda, tak mě, prosím, neopouštěj. Vrať se ke mně. Přemohla mě moje pýcha, nechal jsem tě jít bez boje. Naše láska byla výjimečná, teď chci jen, aby ti na mně stálo záleželo...

Když odcházíš pryč. Chci vědět, jestli ti tak bude líp, jsem na tebe hodný, měním ti svět, dělám tě šťastnou. Musíš mi to říct. Jestli je tohle pravda, tak mě, prosím, neopouštěj.

Vrať se ke mně. Po tom všem, co jsme spolu zažili, to musím vědět. Po tom všem, co jsi řekla, mám v hlavě zmatek. Jen tě na kolenou prosím a modlím se.

Zlato, jen tady buď se mnou. Chci vědět, jestli ti tak bude líp, jsem na tebe hodný, měním ti svět, dělám tě šťastnou. Musíš mi to říct... Musíš mi to říct, zlato.

Chci vědět, jestli ti tak bude líp, jsem na tebe hodný, měním ti svět, dělám tě šťastnou. Musíš mi to říct. Jestli je tohle pravda, tak mě, prosím, neopouštěj.

Vrať se ke mně. Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hehe,německá muzika, ještě od němce, to jsem si řikal že bude kardinální s****a a vono houby. Velice příjmený a hezky zahraný :)

190

Odpovědět

všenadanej člověk 7/10

190

Odpovědět

Jsem mile překvapen, říkal jsem si: "takovej ksicht z kobry 11 s kytarou v ruce nemůže dopadnout dobře", ale nakonec to bylo snesitelný :) Není to nic extra super, ale taky to není propadák, takže za mě dobrý :) 6/10

190

Odpovědět

Bez ohledu na žánr je to zahraný slušně (pěkný akustický sólo ;) ) a hlas má taky kvalitní a dobře znělej! To se zase musí nechat...

190

Odpovědět

ze si vubec nekdo dava praci s takovym shitem, za sireni tohodle skvaru mimo nemecky fekalni stranky bych daval stejny tresty jak za detsky p***o, tohle muze bavit jenom extra nechutnyho masochistu:D

188

Odpovědět

aaa jsem za blbce co si neprecet uvod... xD

190

Odpovědět

koho mi to pripomina ? nehraje v Kobre 11 ?

181

Odpovědět

Tohle ale přece není country :(

184

Odpovědět

Ano, proto to není v country okénku ;) Country bude zas v pondělí. :)

181

Odpovědět

Chiky: Ještě to budeme ladit, neboj se.

190

Odpovědět

Kategoeri videoklipy ? Spíš bych to viděl na parodie

1811

Odpovědět

Tak nevim co je horší.. jestli ta písnička nebo nový vzhled komentářů.. spíš ten vzhled, ta písnička neni totiž tak špatná

194

Odpovědět

Jand: hmm

183

Odpovědět

Fake and gay.

1819

Odpovědět

nic moc

189