96 %
190. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 668
Počet zobrazení:26 026

Ceny Tony udělované těm nejlepším z nejlepších na Broadwayi každoročně přitáhnou trošku jiný dav než třeba předávání cen Emmy nebo Oscarů. A tak je pěkné vidět užaslé obličeje hvězd i běžných diváků, když se zatajeným dechem sledují, jak Neil Patrick Harris (který letos předávání cen moderoval už počtvrté) s humorem, elegancí a lehkostí sobě vlastní provádí naživo něco, o čem by se jim i leckteré hollywoodské produkci mohlo jen zdát. Ještě dodávám, že toto je oficiální video CBS, ta neoficiální pokračují ještě pár minut ovacemi vestoje... Vysvětlivky aneb Broadway 2013:

 • Názvy muzikálů ponechávám v originále.
 • Shia LaBeouf měl účinkovat v letos uvedené nové verzi hry Orphans (Sirotci), ale vycouval ještě před premiérou.
 • Motown je slavná americké nahrávací společnost, kterou založil právě Berry Gordy a u které nahrávalo mnoho legend.
 • Mike Tyson letos skutečně debutoval s vlastní one-man show - Undisputed Truth, kterou režíroval Spike Lee.
 • Matilda je muzikálem o holčičce, která ve škole vyvolá jakousi revoluci proti tyranské ředitelce (při představení se objevují všechny čtyři představitelky hlavní role).
 • Billy Elliot - další slavný muzikál s dětskými představiteli.
 • Chuck. E. Cheese - řetězec fast food pizzerií zaměřených na rodiny s dětmi.
 • Doogie - Neil se v USA coby teenager proslavil titulní rolí v Doogie Howser, M.D. Hrál tu 14letého geniálního doktora, který se snaží skloubit svou lékařskou kariéru se životem běžného teenagera.
 • Alec Baldwin - hrál v onom nastudování Orphans, které Shia opustil (pochopitelně jinou roli). Divadelní kritik Ben Brantley píšící pro New York Times ve své recenzi představení doslova napsal: "Ztráta času!" To odstartovalo výměnu otevřených dopisů a urážek mezi kritikem a hereckou hvězdou představení (mimochodem také zrušeného ani ne po měsíci), Baldwinem.
 • Kdo viděl Bídníky, tak ví, že režisér Tom Hooper detailními záběry zpívajících herců rozhodně nešetřil.
 • Kathie Lee Gifford - americká moderátorka, napsala muzikál Scandalous, který byl sice zrušen už po třech týdnech, ale obdržel nominaci na Tony pro herečku v hlavní roli.

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz Dobře, dobře... tenhle další zpěvák je tu teprve počtvrté, takže... nečekejte zázraky. Zazpívá něco nového... Ahoj. Já jsem Neil a nestál bych tady, kdyby moderování neodmítl někdo jiný, mé díky si proto zaslouží hlavně Shia LaBeouf.

Můžu vám zlomit srdce, prostým kusem umění a písní, která je tichá a intimní, ale jsme zpátky tam, kde to všechno začalo, v Radio City Music Hall. Dnešní večer... by proto mohl být větší. Velkolepější.

Jde o největší noc na Broadwayi a my se nemůžeme dočkat. Ať je to větší. Dnes to bude větší. Kdo si dnes odnese sošku, zůstává tajemstvím, ale garantuju vám legendární show. Mezi letošními nováčky jsou herci z Kinky Boots, krásní a nabušení jako bývají SEAL. A všichni závidíme Billimu Porterovi jeho zadek, zvládá osm představení týdně na 20 centimetrových podpatcích.

A smekněme před Berrym Gordym, který konečně řídí Motown, kraluje Top 40 a spal s Dianou Ross. Napsal si vlastní texty, což chce pořádnou dávku odvahy, vzal každou klasiku od Motown a nacpal je tam všechny. - Bude to větší. - Větší! - O tolik větší. - O tolik větší! Tenhle tanec jsem se naučil před půlhodinou. - Bude to větší.

- Větší! - Přesně tak, větší. - Větší! - Viděli jste někdy tolik primadon pohromadě? - Ani náhodou! Jen věřte moderátorovi, je to přece ostřílený profík. Do toho, Neile! A je tu Pippin! Neuklouzne, pořád skáče a touží po svém kousku oblohy. Jenže obloha je ale plná podbízivých zpívajících cirkusáků, co tu jen tak poletují. Obsazení Bring It On zahrnuje i 32 debutantů. Děcka, vítejte na Broadwayi a nezapomeňte přispět odborům.

Společně jak jsme plánovali, promiňte, jestli blábolím, ale Mike Tyson měl vlastní show, tak ho přivítejme, ať je to větší! - Přesně tak, větší! - Budeme větší! Jsem tu se Železným Mikem, šampionem v těžké váze! - Bude to větší. Velkolepější! - Jen tak dál! Máme roztleskávačky i hadí ženy, takže běžte do sport baru a přepněte kanál na naši show! Do toho, Neile!

Úžasné Matildy skoro ukradly show a zabily nás, proto dostanou vlastní speciální Tony, což vážně deptá bývalé Billy, co taky měli Tony, ale vyhodili je když vyrostli. Máme tu děti z Christmas Story a taky sirotky z Annie. Tolik dětských herců na Red Bullu a endorfinech! Nesahají ani po kolena, ale Bože, ty hlasy! A to kvůli nim to tu letos vypadá jak v Chuck E.

Cheese! - Ježíši, dnes to bude větší. - Větší! - Přesně tak, větší. - Větší! Chodíte všichni do speciální Tony školky? - Pane, jste větší. - Větší! - Dnes to bude větší. - Větší! - Dávají vám rodiče část honorářů stranou? - Ani omylem! Když já hrál Doogieho... ale co, zpátky k show! Do toho, Neile! To na Broadway míří všichni slavní, ačkoliv jim sláva nezajistí, že dostanou dobré recenze.

Ale zábava je i to, jak Alec píše Benu Brantleymu. A čeká nás trocha magie! - Bude to větší. - Větší! - Přesně tak, větší. - Větší! Procházím uličkou a za mnou kupa Newsies. - Bude to větší. - Větší! - O tolik větší. - O tolik větší! Řekněte, pokud vám některý Newsie padne do oka. Jednoho dostanete jako dárek na rozloučenou! Opravdu.

Vážně, máme jich tu asi 150. A teď sledujte. Můžu poprosit o detail z Bídníků jako od Toma Hoopera? Na Broadwayi nepotřebujeme extrémní detaily, abychom dokázali, že zpíváme naživo. My zpíváme naživo osmkrát do týdne. To zíráte! Konečně jsme tu, abychom se poklonili těm nejlepším a nejtalentovanějším. A módní policie bude zítra komentovat všechny modely a komu co padlo. Výherci zažijí svůj moment slávy, poděkují agentovi a rodičům, pozdraví partnery, potomky a pro tu srandu třeba taky Toma Hankse.

Není nic lepšího, než zažít ovace pro ostříleného veterána nebo vidět bláznit nováčka, co proměnil svou první nominaci. A někde to všechno sleduje děcko, co žije pro Tony, zpívá spolu se všemi čísly z Pippina, Wicked, Kinky Shoes, Matildy i The Book of Mormon. A tomuhle dítěti musíme dodat odvahu a ujistit ho, protože přísahám, že všichni, co se dnes objeví tady na jevišti, tímhle dítětem byli! A teď jsme větší! Dnes je to větší, velkolepější, protože vytváříme tu největší podívanou všech dob!

Popelčiny sexy sestry oslavují a tancují, dámy popadněte partnera! Tempo se nám zrychluje. Spider-Man, Pippin, Motown, Phantom, Kinky, Rock of Ages, Chicago, Bring It On a A Christmas Story společně na pódiu! Mamma Mia, Lion King a The Jersey Boys tu tančí, Z Kathie Lee je textařka, takže stát se může cokoliv. Větší!

New York je větší! Vítejte u naší větší, lepší, té nejlepší Tony show na Broadwayi! Tohle spolklo celý rozpočet, takže dobrou noc. Ne, dělám si srandu, teprve začínáme. Přivítejte prosím první dva z našich úžasně talentovaných předávajících. Audra McDonald a Zachary Quinto. Co se po tomhle asi tak dá říct?

Komentáře (83)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Opravíte tohle skvělý video prosím?

00

Odpovědět

Díky za upozornění, opraveno :)

00

Odpovědět

prosim opravit

00

Odpovědět


Odpovědět

Zdravím, co se s tím videem stalo? nejde přehrát. :)

00

Odpovědět

tak se dělá show

30

Odpovědět

Kdo zná HIMYM =how i met your mother= jak jsem poznal vaši matku, ať dá like (y) ! :-D ;-) :-)

015

Odpovědět

Ako sa dostanem k tomu videu s titulkami? Resp. kde by som stiahol titulky? :D video mám stiahnuté v HD, len tie titulky sú problém :P vedel by mi niekto pomôcť? rád by som mal tento preložený skvost stále so sebou v mobile :)

31

Odpovědět

Opět zprovozněno - tentokrát dokonce delší verze s ovacemi vestoje. :)

890

Odpovědět

Prosíím spravte to..

32

Odpovědět

Přestal fungovat odkaz, tak by to chtělo spravit... Stejné video jsem našel na http://www.youtube.com/watch?v=R0cK6lkfgHI

273

Odpovědět

Nezaslouží si už tohle video být v legendárních ? :)

1280

Odpovědět

4:11 "Do your parents set aside your Broadway dough." není "Vyrobili vás ze speciálního Tony materiálu." Ani přeneseně, ani vzdáleně. Prostě se jich ptá, jestli rodiče dávají bokem prachy, které ty děcka vydělaly. Dough jakožto slang pro peníze...
Samo, že video je legendární :)

270

Odpovědět

Tak tohle mě dostalo :), fakt úžasný a naprosto boží! :)

350

Odpovědět

muizikaly s teplousama..pro zensky mozna uzasny ale pro me teda rozhodne ne..na rychlo jsem preskakal par sekvenci a mel jsem dost....mozna to je tim, ze nesnasim muzikaly a navic mam k tehle buzne averzi...teda nic proti bukvicim..kdyz je nevidim a neslysim tak mi az tak moc nevadi

20201

Odpovědět

Hlupáku, když máš k nějaké bukvici averzi tak nekoukej a nekomentuj její videa uděláš(udělal jsi) ze sebe blba.

812

Odpovědět

+PedrodePacasbuzno

19102

Odpovědět

Holt se někdo narodí jako debílek a někdo jako ''b***a''

712

Odpovědět

+buloshea ty mas smulu, ze jsi oboji

2979

Odpovědět

On je Neil Harris prostě génius! jeho zahajování čehokoli je prostě dokonalé. Pro mě nejoblíbenější stále je "It's not for the gays anymore" z roku 2011.. http://www.youtube.com/watch?v=-6S5caRGpK4 - a ten Joke na konci. "Vše co vidíte - Ikea" :D

321

Další