Přidat do sledovaných sérií 2
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:295
Počet zobrazení:3 367

V dnešním díle nahlédneme do budoucnosti formule 1 a zjistíme pravou podstatu ústředí ve Wokingu - McLaren Technology Centre.

Přepis titulků

Uvádí v - Dobré ráno, profesore. - Jensone, Lewisi. Jste tu o 0,4 sekundy dříve, skvělé. Takže, co nám dneska ukážete? Dnes vám ukážu budoucnost formule 1. Robotický piloty? Jsem Jenson Robotton. Lewis Hamobot.

Velmi zábavné, mistři. Ale to, co vám ukážu, je přísně tajné. Za žádných okolností to nesmí opustit tuto budovu. A zde máme... jen několik náhradních "K" ze jména Miky Hakkinena. Chystám se vám ukázat formuli pro sezónu 2020 a následující. Nejdříve si musíte nasadit tyto speciální helmy. Dovolují jezdci ovládat auto pomocí myšlenky.

Stejně jako zobrazovat realitu, která poskytuje kompletní analýzu podmínek na trati a pozici rivalů. Auto používá nové revoluční mazivo, které jsme vyvinuli s našimi partnery v Mobil 1. Tím, že se roztáhne do velikosti jednoho mikrobu, jediná kapka vydrží celou sezónu. Hustý. Pánové, nestrávili jsme 5 let vývojem, jen abyste si mohli hrát.

TRPĚLIVOST Dobře, vidím, že testuje vestavěné airbagy. Takže, auto je poháněno novým revolučním motorem ne větším než kostka cukru. - Páni, to je ten motor? - Ne, toto je kostka cukru. Motor... je tady. Teď, auto. - Nemá to žádný kola, kámo.

- Žádná nepotřebuje, Jensone. Vznáší se. Pamatuj, Lewisi, auto je ovládáno myšlením. Takže ať děláš cokoliv, nemysli na závodění. Co jste to říkal o tom, že nic neopustí budovu? Dobré nebe, míří přímo do Švédska. Radši bys to měl vzít, Miku. Myslím, že jsem právě viděl lítající kostku mýdla. Bože, na to je jen jedno řešení.

Budeme muset nahodit Vodafone McLaren Mercedes 1. Jensone, myslíš, že ho zvládneš dohnat? Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dalši dily už nejsou? :(

180

Odpovědět

Budou další díly? :)

180

Odpovědět

...já chci ten barák!!! :-D

180

Odpovědět

Pre mňa osobne veľmi zábavné :D ale je dobré keď aspoň trochu sledujete formulu, vtedy je to zábavnejšie, človek pochopí potom aj tie narážky čo sa tam vyskytujú a tie sú spravené výborne(napr. Hamiltonova helma: Rival-Teammate :D ).

180

Odpovědět

nevíte někdo jestli to dabují skuteční Hamilton a Button? :)

182

Odpovědět

ževraj áno...

180

Odpovědět

+Tarbhdíky :)

180

Odpovědět

Ano, psala jsem to v popisku prvního videa. :) Na YouTube je i "Making of", takže se můžeš přesvědčit. :)

180

Odpovědět

No myslím, že ten design té nové formule by neprošel přes patenty Applu, protože vypadá jak myš k Macu :D

181

Odpovědět

To zas vypadá na soudy :-)

180