Underbelly: A Tale of Two Cities

Thumbnail play icon
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:56
Počet zobrazení:3 185

Tímto bych rád vás rád seznámil s projektem na němž se s Ajvngouem podílíme. Jedná se o překlad australského seriálu Underbelly, který reflektuje skutečné události, ke kterým došlo v Austrálii.  1. sezóna zachycuje Melbourne v letech 1995 - 2004, během takzvaných "Melbourne Gangland Killings", 2. série se soustředí na obchod s drogami a jeho vliv v letech 1976 až 1987. Ku příležitosti zdárného ukončení překladu 1. řady vám tudíž přináším trailer na řadu 2, která se právě rozbíhá. Více informací hledejte na webu seriálu. Pro milovníky seriálů typu Sopranos, The Wire nebo The Shield se jedná o povinnost.

Přepis titulků

Sedmdesátá léta.Dekáda svobody... ... a taky změn.Abyste vydělali rychle prachy... Napětí roste.Ray Chuck něco chystá. ... stačilo ozbrojené přepadení, provozovat ilegální hazard, nebo poskytovat ochranuza úplatu. Ale tohle všechnomělo brzy skončit. Plánuju dovézt 50 až 100 kilo ročně. To z tebe udělá velkýho hráče.Největšího z největších.

Toto je éra předCarlem Williamsem. Před Gangitanem. Detektiv Inspektor Messina,paní McKayová. Je zde váš manžel? Další pravdivý příběh...... je konečně tady! Underbelly, Série 2:Příběh dvou měst. Překlad: xxENDxxPro: underbelly.ic.cz wwww.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Wow... nečekal bych, že tady najdu zrovna Underbelly... dobře vy...

180

Odpovědět

a co s tím máte společného?:P

181