Upoutávka na Transformers 3 pod lupou

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:392
Počet zobrazení:5 190

Dnes se ve Filmovém okénku podíváme na krátkou upoutávku k třetímu dílu Transformerů režiséra Michaela Baye. Jedná se o 30sekundový SuperBowl spot a jelikož si v tak nahuštěné upoutávce nemusíte všimnout všech detailů, přináším vám její detailní rozbor. Film má českou premiéru stanovenou na 30. června tohoto roku. Původní spot: Rozbor spotu:

Přepis titulků

Překlad: somerset www.videacesky.cz Ahoj, lidi. Tady Eric a Chris. Dnes pro vás okomentujeme... SuperBowl upoutávku k filmu Transformers 3. Málo k vidění, ale hodně o čem mluvit, takže pojďme na to. Vrátíme se k tomuhle záběru. Tak, Chrisi, můžeš... Takže v pozadí můžeme vidět zničené Chicago a tihle výsadkáři seskakují v jakýchsi veverčích oblecích.

Bude se jednat o záchrannou misi, čemuž nasvědčují informace z placu. Ano, reportáž z placu si můžete přečíst u nás na webu. U dalšího záběru se pozastavíme hned tady... Je na něm Autobot jedoucí proti dvěma Deceptikonům. Jo, ten, který jede zleva, vypadá jako Ironhide. A když se podíváme dál, vidíme jeho přeměnu. Ti druzí dva budou nejspíš Deceptikoni, protože jejich vzhled je plný špičatých cybertronických prvků.

Přesně tak. Já teď jenom na chvíli zastavím tady, abychom si mohli prohlédnou loď nad Bumblebeem, která vypadá jako... Myslíme, že je to loď Deceptikonů a je v cybertronickém módu. Vypadá to na mateřskou loď a můžete ji vidět i v dalším záběru. Právě tady probíhá masivní invaze... a Autoboti se znovu snaží zachránit lidstvo. Tohle jsou očividně Deceptikoni napadající Chicago. Malí Deceptikoni poletují kolem, ale podívejte se na mateřskou loď nalevo, která vypadá jako velryba.

- Kostnatá velryba. - Přesně. A tohle vypadá jako nějaká šílená... koule se spoustou hydro-ramen... s mihulovitými zakončeními. Vypadá to, že na ulici může natropit slušné škody. Já si myslím, že tohle by mohl být Laserbeak... což byl Deceptikon první generace, vypadající jako pták.

Napadlo nás, že by to mohl být Dynobot, ale pak jsme to zavrhli. To je asi naivní. Teď se podívejme na náhradu za Megan Fox pro třetí film. Jo, Shia si protentokrát našel blondýnu. Tohle je Rosie Huntington-Whiteley, která je mimo jiné modelkou Victoria's Secret. - Teď dostala roli ve třetích Transformerech. - Jo, hraje Carly. A samozřejmě se musíme zastavit i u tohoto senzačního záběru. Na scénu vlétá...

Optimus Prime, který má na sobě něco jako jet pack umožňující mu létat. Jo, máme za to, že se jedná o jet pack a nasvědčují tomu i další záběry. Taky tady vidíme několik dalších Autobotů, kteří už bojují. Nalevo je Bumblebee. Vedle nejspíš zelený Mudflap. V tomhle záběru jdou proti asi čtyřem Deceptikonům. A tuhle cool otočku o 360 stupňů musím ukázat zpomaleně. Pohyblivý záběr na Optima, který rozdrtí několik Deceptikonů. Používá laserový meč, který už jsme dříve viděli, ...ale ne takhle úžasně využitý.

V podstatě... No, ze začátku použije obří kanón, který má na druhé ruce. A v pravé ruce drží ten meč. Deceptikony ničí jednoho po druhém. - Tohohle probodne. - To je boží! A když se podíváme dál, tak s ním švihne o zem. Celou dobu při tom bruslí, což ho vidíme dělat často.

Rozpaluje asfalt. Pak můžete vidět... sledujte, jak zahazuje kanón. Takže ten odhodil a má jenom laserový meč... a rozpůlí dalšího Deceptikona. Jo, to je hodně drsné... a první pohled na třetí Transformery vypadá úžasně.

Komentáře (45)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nic proti ... ale já raději tohle ;-)
http://www.csfd.cz/film/290958-prometheus/videa/

180

Odpovědět

Nejlepší film tohoto roku! Michael Bay naprosto přesně ví, jak využít 200 miliónů.

184

Odpovědět

dawe Twilight je lem pre male buziky :D :D :D vsak to je najvesci Pic.... co sem kdy videl :D a Hugnstein ti jed koukat radsi Disney Channel :D

182

Odpovědět

hungsteine jsi totalni idiot kterej nevi nic o filmech i dospělý se na to koukaj

180

Odpovědět

no ne nic lepsiho sem nevidel

180

Odpovědět

je to supr film lidi verte mi

180

Odpovědět

Optimus :D :D

180

Odpovědět

mě se líbily oba díly jestli vám ne tak to je vaše věc mě se bude docela zaručeně líbit aj třetí já mám hold rád aj akci :D

180

Odpovědět

ano, je to největší p******a co kdy vznikla, pojďme se raději koukat na twilight že xD lol

181

Odpovědět

uprime receno nevim co lidi na tady tech filmech krome efektu vidi, auta ktery se meni na roboty... to se muze libit tak desetiletym fakanum a silenym asiantum...

187

Odpovědět

Není Megan, není na co koukat :(

181

Odpovědět

Megan Fox je fakt škoda. Tahle umělá bloncka je fakt divná.
Michael Bay měl s Megan problémy už při natačení TF 2. Měla na Baye nějaký drsný narážky a von jí za to neobsadil do trojky. Měla kecy na svýho rejžu tak letěla mrška :D

181

Odpovědět

Docela nedávno sem se dokopal k tomu si pustit transformers jedničku :D a musim říct že mě to vůbec nebavilo... Příběh jako z nějaký pohádky (což mě u Baye ani nepřekvapilo) a akce absolutně nepřehledná... Takže sem se na dvojku radši ani nedíval... Osobně filmy Michaela Baye nemám vůbec rád... Jediný co se mi od něj líbilo byly mizerové 1 a 2 protože je to akční komedie, která si na nic nehraje... Jsou mnohem lepší režiséři, kteří točí filmy proti kterým vypadají ty M. Baye jako pohádky pro mimina např. Michael Mann, Paul Greengrass, Christopher Nolan a mnoho dalších...

182

Odpovědět

to je hovadina. Z 30 sekund někdo dokáže okecáváním zbytečností udělat 4 minuty o ještě zbytečnějším filmu, a nejlepší je jak to prožívaj - wou laserový meč, tím teď přeřízl decikopna napůl a k tomu odhodil kanón!!!! To je totálně BADASS.

181

Odpovědět

Auta, měnící na roboty, mi nikdy moc nejely, ale ti dva jsou docela vtipní ;)

180

Další