Zootropolis: Město zvířatUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:178
Počet zobrazení:17 829

Zootropolis je po vzoru V hlavě jedním z těch animáků, který si užijí spíše dospělí, než děti. I ScreenJunkies byli v kině překvapeni, jak ožehavých témat současné společnosti se film občas dotýká.

Pozn.:
U narážky na píseň Let It Go jsem využil oficiální českou verzi.
Furry je fandom, jehož členové adorují antropomorfní zvířecí postavy.
Narážka na Chrise Hensena odkazuje na jeho reality show "To Catch a Predator," která je u nás neznámá.

Přepis titulků

Překlad: Maty www.VideaČesky.cz Od Pixneyho... teda Disnaru! Sakra, fakt už se to začíná motat. Přichází animák, který pokořil hranici miliardy dolarů a konečně lidem vykopal z hlavy Ledové království. Na-jed-nou! Zootopie: Město zvířat Vydejte se do Zootopie, říše dvanácti rozličných ekosystémů a jediné vypalovačky.

Vyberte si: vyspělé, moderní město, kde zvířata žijí bok po boku v harmonii, nebo palác ovládaný savčími diktátory, kteří jej ovládli poté, co nás válka a hladomor smetly z povrchu zemského? Prekérka, víme! Zamilujte se do chytrých, rozmanitých zvířecích postav a jejich prvoplánových jmen!

Jmenuje se Emet Vydra. Lasičkoun. Duke Lasičkoun. Pane Lvísrdce... Benjamin Dráphauser. Třeba Judy Hopkavá. Chápete? Jakože... Asi nejsympatičtější výběrčí pokut v historii!

Nebo spíš jediná sympatická... Fakt, jestli něco nesnáším, tak výběrčí pokut! Nebyl jsem pryč ani pět minut, Kristovy rány! Ne, ještě jsi tu pokutu nevytiskla! Vždyť na ten krám koukám! Najdi si normální práci! Maminka říkala, že vám přeje pomalou smrt. To jsme dva!

Seber se, chlape... Hopkavá má k ruce lišáckého podvodníka Nicka Wildea a společně odhalují podvody větší, než Čapí hnízdo. A pak spolu... chodí? Víš, že mě máš ráda. To že vím? Jo. Jo, vím.

Jejich láska naneštěstí nikdy nenabude fyzické podoby. Nejde ani tak o tu mezidruhovou hranici, ale v tomhle filmu prostě nikdo nemá genitálie. A dokonce ani... Řiťku. Fakt ale, jak jako chodí na záchod? Pojďte s námi do pohádky/ noir kriminálního thrilleru, plné pestrých barev, rozkošných postaviček aluzí na ožehavé problémy týkající se rasy či třídy, - Nejsi jako oni.

- Jo tak "oni"... policejní diskriminace, Fakt si myslíš, že budu věřit lišce? pozitivní diskriminace, Iniciativa inkluze savců... nálepkování, Pane, já nejsem jako ostatní králíci.

sexismu, Jsou všichni králíci tak mizerní řidiči, nebo jen ty? a hanobení ras? Králík může o králíkovi říct, že je roztomilouš, ale když to udělá někdo jiný, je to trochu... To vše děti učí, aby byly tolerantnější, nebo aby se stali Připravte se na fantasticky animovanou skvěle napsanou lekci o rozbíjení stereotypů, ačkoliv liška opravdu je mazaná, lasičky podvádějí a lenochodi jsou pomalí.

Počkat, takže jsem rasista? Já jako malej měl pár králíků... Teda, ne že "měl," já je nevlastnil, jen, že...

Hele, já mám králíky rád! Jen jsem to blbě formuloval. K obsazení, k obsazení! Hrají: Lišák polišák Ta Část Traileru Kvůli Který Jste To Chtěli Vidět Bůvoluther Zlááá Starosta Mufasa Shakira V Roli Shakiry Typickej Italskej Gangster Typickej Polda Koblihožrout Typickej Jouda Z Jihu a Příliš Žhavá Králičice.

Chápete? Protože je to policajtka a na králíka je dost sexy! Počkat, to snad ještě můžu říct, ne?

Tohle je jak na minovým poli... Tlapka a pořádek Takže Velká prasnice, Na chloupku, Raubíř tuponosý... Co by asi řekli na Lvího krále nebo Knihu džunglí. To jsou jako dokumenty?

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

omlouvám se všem divákům - během nahrávání byla zřejmě omylem zveřejněna nehotová verze titulků a k opravě jsem se dostal až teď (byl jsem mimo ČR). kaju se. :(

110

Odpovědět

Ještě malá chybka - chybí furry v 2:20 :)

51

Odpovědět

Mimochodem to video je tu od včera a ještě jste neopravili titulky? S tím že si tu lidi ještě stěžují.

60

Odpovědět

IMHO se "tipický" píše "typický"

60

Odpovědět

Ano, jednou všichni zajdeme na politickou korektnost.

272

Odpovědět

Viem, že to tu nepatrí, ale kde je sekcia, kde sa píšu návrhy na ďalšie preklady?

52

Odpovědět

Eh, žádná tu není. Pokud chceš přeložit video, můžeš to napsat k nějakému libovolnému novému videu do komentáře a když budeš mít fakt štěstí, tak tě nikdo nezjebe, že píšeš mimo téma a možná se toho nějaký překladatel uchytí nebo ti možná někdo z adminů napíše.

70

Odpovědět

Chybí vám tam části titulků nebo je to nepřesně, opravte si to.

481

Odpovědět

"Česká verze písně se jmenuje Najednou a nazpívala ji Monika Absolonová. Česká verze však NENÍ PŘEKLADEM."

82

Odpovědět

ti co znaji original uslysi v traileru ,,Let It Go"
pro ty co to znaji v prekladu jsou titulky

10

Odpovědět

Je to problém u mě, nebo chybí překlad půlky textu? Občas chybí slova.. například 2:20.

610

Odpovědět

Jako sorry, ale tohle byly asi ty nejhorsi titulky co jsem na tehle strance kdy videl. A tohle je poprve, co si stezuju na titulky. Preklad blbe, spatny prirovnani, hrubky, vynechavani... zrovna na tenhle trailer jsem se tesil, a tohle si nezaslouzil

532

Odpovědět

Asi korektor a překladatel něco přehlídl, doufám že to neni jedna a ta samá osoba

53