Videohry jsou hloupé

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:452
Počet zobrazení:5 318

Všichni mají rádi videohry! Zachránit princezny, spasit svět a hotovo. V následujícím videu od TomSky ale uvidíte, že jsou tyto kouzelné světy možná trochu komplikovanější...

 

Přepis titulků

VIDEOHRY JSOU HLOUPÉ Mario, Mario, Bowser unesl princeznu. - Už... - Zase. Už jdu na to. Kterým směrem šli? Doleva. Mrzí mě to, lásko. Viděli jste v Mladé upírce. Dcero, nemůžeš jít ven.

Máš po večerce. Zkus mě zastavit, tati. Zlato, vysvětlím ti to. To nemusíš... ty potvůrko. Legenda Zeld. Tento týden v Mladé upírce. Dcero, nemůžeš být v církvi. Neříkej mi, co mám dělat.

Zlato, to je nádherný podnik. - Má pět hvězdiček. - Pět hvězdiček? Legenda Zeld. Těch Zeld je povícero. V příštím díle Mladé Upírky. - Přivedla jsem na večeři přítele. - Fýborně. - Bobby, půjdeš se mnou na maturák? - Ani náhodou, Sarah. Sarah, Sarah, ne.

Ne! Ne! Neeee... Volím si tebe, Bobby. Volím si vás všechny. Když už mluvíme o hrách, jednu jsme zrovna udělali. Překlad: Karlja www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:D :D :D :D

10

Odpovědět

ten poslední s pokemonama měl koule

140

Odpovědět

úbohé

25

Odpovědět

Škoda že neznám Zeldu a Castelvaniu. Ten konec kdy si ženská přivlastní chlapa a řekne: ,, I choose you Bobby.. I choose you all" je k***a strašidelný závěr.

150

Odpovědět

Riadna haluz táto vec.

12

Odpovědět

Nejlepší GTA :D Five stars :D

121

Odpovědět

Legenda Zeld? Vážně?

42

Odpovědět

Tomska některé názvy komolil. Zatímco u Grand Theft Automobile to nebylo potřeba překládat, u Legend of Zelda's (což zní stejně jako Legend of Zeldas) to potřeba bylo kvůli jeho následné poznámce ;-)

180

Odpovědět

+KarljaOK :)

20

Odpovědět

Tady je nějak podezřele málo komentářů. Co se to děje? :D

142

Odpovědět

Hodnotící co děláte? Vždyť je to skvělý! 10/10

225