Vznášet se

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:38
Počet zobrazení:1 377
Float (Vznášet se) je dojemný krátkometrážní snímek studia Pixar, který režisér věnoval svému synovi s poruchou autistického spektra.

Přepis titulků

Proč prostě nemůžeš být normální? VZNÁŠET SE PRO ALEXE Díky, že ze mě děláš lepšího tátu. Věnováno s láskou a pochopením všem rodinám s dětmi považovanými za jiné. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

já... asi chápu, že se snažil upozornit na problém odlišnosti, ale zrovna v případě lítání, kde by 99 % dětí zaječelo něco jako COŽE, TY LÍTÁŠ, NAUČ MĚ TO, JÁ CHCI TAKY!!!, místo toho, aby se schovávalo a tvářilo odmítavě...?

31

Odpovědět

To hej, ale bylo to brane proste jako metafora, cokoliv co se odlisovalo a bylo by spolecnosti odsuzovano.

20

Odpovědět

+jojBylo to brané jako metafora, ale právě proto, co píše jménojméno to jako metafora nemůže fungovat. A nejenže by lítání bylo cool, ale bylo by užitečné pro přežití, což některé odlišnosti můžou být, ale zrovna ty poruchy autistického spektra nebývají.

11

Odpovědět

A presne o tom to je! :) ukazat ze ta odlisnost muze byt cool a zalezi jestli to chces videt a nebo ne :)

42

Odpovědět

+Uzivatelbýt odlišný není zrovna dvakrát cool ale v dnešní době je asi cool být odlišný.

00

Odpovědět

+Árijec obecnýTo co je nebo neni cool at si resi kazdy sam, spis mne prijde, ze neni cool, ze se pomerne spousta lidi snazi radit ostatnim co si maji myslet, ze je a neni cool.
Nicmene k videu - mit autistu je zcela jiste narocne - on si lita uplne nekde jinde nez ostatni smrtelnici a je na te rodine a okoli jestli to umi pochopit a nejak ho zaclenit a nebo to holt nezvladnou. Kdyz se to podari super, kdyz ne, za mne je to skoda, ale je to pochopitelne - nikdo neni dokonaly...

20