Přidat do sledovaných sérií 75
96 %
200. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 321
Počet zobrazení:21 721

Colin a Ryan se nám tentokrát pokusí prodat kompilaci největších hitů o psychiatrech. Jejich ukázky si s chutí zazpívají Brad a Wayne.

Komentáře (57)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak tady na tomhle videu mi děsně moc příjde že to není improvizace ale předem nacvičený :/ 2:42 a to synchronní no no no no ...

10

Odpovědět

Tak tohle mi opravdu nestačilo vidět jen jednou. Super :-)

771

Odpovědět

ať mi už nikdo necpe, že partička je super když nezná tyhle improvizační mágy!

1472

Odpovědět

Kdepak. Jsou to géniové. Škoda, že dneska neni nikdo, kdo by se jim v kvalitě vyrovnal. Jejich imporvizační schopnosti jsou impozantní a rychlost s jakou to dokáží vymýšlet je taky neuvěřitelná.

881

Odpovědět

Miluju Whose Line Is It :) nemáte nějaký další video, kde se hádaj názvy písniček a nebo nějaký, kde se dabuje scéna z filmu? Zrovna jsem narazila na toto video a celkem mě to pobavilo, jedna z nejlepších hlášek z Přátel :D http://www.youtube.com/watch?v=dUp0N4CpppU

1815

Odpovědět

Nejsmutnější je, že tyhle improvizace jsou lepší než většina dnešních hitů.

1161

Odpovědět

wayne je prostě přizpůsobivej génius!!!

443

Odpovědět

Perfektní improvizace, jde vidět, že mají oba talent :D...a pro ty, co si myslí, že to měli opět připravený tak si pořiďte jejich CD s hity od psychiatrů, možná vám pomůžou během poslechu se výlečit ze svojí paranoi a hnidopichšství :)

462

Odpovědět

Jsou úžasní, kdyby se rozhodli kromě improvizace dělat i muziku, strašně ráda bych ji poslouchala

301

Odpovědět

Wayne ale zpěvák je, už mu vyšlo několik CD.

311

Odpovědět

Skvělé, výborně jsem se bavil!

241

Odpovědět

Kde si ten set těch 3CD můžu pořídit? :D

Tohle bylo super ;)

291

Odpovědět

Jen pro Ty, kteří pořád vahají zda to improvizace je či není tohle zpívání. Co jsem četl, tak oni sice dostanou témata, která mají zpívat, ale oni dostanou nejdřív nějaký čas na to aby to napsali a oni to musí během různých přestávek vymyslet. Kdyby jste se koukli někdy na nesestříhaná videa, tak by jste to samé zjistili taky... To co mi pak už vidíme je to, když už oni to mají hotové apod. Takže celé Whose Line Is It Anyway improvizace je. Ale bohužel bez nesestříhaných videí lze o tom jen těžko přesvědšovat...

255

Odpovědět

Jenom pro připomenutí... Vzpomeňte si jak Colin v nějvětších hitech o Norsku říkal u jedné písničky: Tato písnička byla napsaná za pouhé 3 minuty...

2332

Odpovědět

+Kratosboha jeho... další blbec, co nepochopil Colinovu 3 minutovou narážku...

Pointa toho vtipu, abys to i ty pochopil, je v tom, že Jeff a Wayne měli zadání zpívat o "Warm warm sauna, Cold cold water" (tedy horká horká sauna, studená studená voda)... ale v průběhu jejich zpívání se do toho Wayne a Jeff zamotali a začali zpívat "cold cold sauna, warm warm water" (tedy studená sauna, horká voda), což je v podstatě opak toho, co měli zpívat... Proto Colin prohodil, že to bylo napsaný za 3 minuty - vysmíval se jim, že to zvorali!

Už to chápeš?

305

Odpovědět

+KratosGregor: Podle mě máš pravdu jen částečně je pravda, že se do toho slušně zamotali ale ty 3 minuty bylo spíše o tom že v celé písni použili ani ne 25 různých slov.

243

Odpovědět

Jen menší "spin-off": Že Wayne má za sebou celkem dost rolí ve filmech i serialech jsem věděl, třeba Barnyho brácha v HIMYM, ale před pár dny jsem náhodou mrknul na Stargate a kdo tam? No Wayne :-)
Takže kdo nezná a zajímalo by ho, jak wayne zabije galaktického mimozemského záporňáka, tak http://www.youtube.com/watch?v=vpuepa-0SBE

252

Odpovědět

Jen doufám, že tento komentář nebude mít tak mnoho palců dolů, aby nebyl vidět, protože by byla škoda, kdyby lidi, co o tom neví, se ochudili o info.

Takže jak je to s improvizací?

~ Celé díly žádných takových pořadů samozřejmě improvizací nejsou. Improvizace je tam sice z takových (to opravdu jen tipuji, neznám přesná fakta) 70%. Pokud jde o scénky jako je tato, tak je to také improvizace částečná. Ti dva co zpívali, věděli dobředu nějaké to téma a co by měli říkat, aby se to nakonci rýmovalo. Zbytek slov je ovšem čirá improvizace.

Toto není ofensivní koment. Jen informuji o faktech. Tak to tak i berte - nechci tu nic vyvolávat. ;)

2241

Odpovědět

Zdroje, podklady?

215

Odpovědět

Rád bych věřil, že to zlvádnou zprvní, ale asi si to nějak připravit musí aby to nebyl propadák.. Jinak je to bezvadný a Wayne má výbornej hlas podle mě. ;)

211

Odpovědět

A ono si stačí přečíst wikipedii, že?

"The songs and materials are improvised on the spot by the performers. However, reshoots are done when a performer flubs a line or makes an inappropriate reference. At this point the director will step up and ask the performers to repeat the sketch with the necessary adjustments. The performers are obliged to remember what they had come up with earlier and recite it as if they had just thought of it. The audience are also obliged to laugh again at the sketch as if it were the first time they heard it."

225

Odpovědět

+Dr.ZNo a? Tak to musí zopakovat, když udělaj nevhodnou narážku nebo řeknou sprostý slovo, ale opakujou to, co původně vymysleli na místě... Nechápu, co na tom furt řešíte, to, že to v ČR skoro nikdo nedokáže nic neznamená, stejně jako nic neznamená, že jste banda zakomplexovaných paranoiků a závistivců, co nejsou schopní pochopit, že někdo umí něco, co vy ne...

1818

Odpovědět

+Dr.ZTys to asi nepochopil, viď. Reaguju na člověka, který tvrdí, že to není úplná improvizace a můj příspěvek obsahuje citaci, ve které se píše, že to improvizace je. Tak laskavě reaguj na toho, na koho máš ty zakomplexovanej paranoiku a závistivče... tvoje slova.

221

Odpovědět

+Dr.ZPřiznávám, že jsem měl dávat pozor, na koho reaguju... původně jsem chtěl reagovat na tebe, ale v tom svym flamu, kterej na mě přišel, jsem to postupně vztáhnul na všechny... :)

1918

Odpovědět

no podle toho materiálu co uvedl DR.Z máš z části pravdu, a to pouze v tom že oni to opakují a vědí co budou hrát, ale to se dozvídají na pódiu. Pro mne je těžké si představit, že bych třeba 10x musel hrát znovu tu samou věc a vždy u ní předstírat že jsem to zrovna vymyslel a ještě do toho improvizovat něco nového co se v předchozích 9ti pokusech nepovedlo. Před takovým výkonem smekám a upřímně, asi bych si to album i koupil :D

201

Odpovědět

upřímně i kdyby to měli předem připravené, tak mi to nevadí protože já se u všech scének WLIIA náramně bavím a to je pro mě hlavní :)

220

Odpovědět

Tak zaprvé vůebc zakomplexovaný **** nejsem, jak mě to někdo nazval. A absolutně nechápu, proč mě tu takto urážíš. U WLIIA se vždy výborně bavím. Jen uvádím věci na pravou míru. Co se týče zdrojů, tak sám Colin to v jedné talk show naprosto zřetelně řekl, že to tak je. Omlouvám se, že nepřináším dokaz, ale ani si nepamatuji, která to byla. Vědí co budou hrát a některé hlášky mají i připravené. Témata se však dozvídají přímo na místě.

207

Odpovědět

jak je to s tou improvizaci d******e, jestli to dostavaj dopredu a nedej boze si to zkousi pred vystoupenim, tak nema smysl dale koukat

187

Odpovědět

Nemyslím si, že by tie veci boli vymyslené dopredu. Z hľadiska dramaturgie tv show je absolútne logické, že réžia do finálneho zostrihu vyberie len tie najvydarenejšie veci. Jeden diel Whose Line má niečo cez 22min, natočeného materiálu bude asi niekoľkonásobne viac. Na youtube sa dajú v pohode nájsť vystrihnuté scénky, ktoré herci pokazili (a niektoré sú už legendárne), a kto sa díva na celé časti, tak vie, že sem-tam sa niečo poserie aj tam.

Jasné, že každá improvizácia je pripravená. Asi tak, ako sú pripravení futbalisti na zápas - trénujú kondíciu, rozvíjajú schopnosti, ktoré im umožnia podať dobrý výkon na pódiu. Niečo cez rok sa divadelnej improvizácii dosť intenzívne venujem. A takým ideálom asi každého improvizátora je dostať sa do fáze, kedy divák - možno trochu paradoxne - nemôže uveriť, že tie veci naozaj vznikajú tu a teraz. Ale zároveň vie, že to nemôže byť nacvičené - pretože tému improvizácie predsa zadal sám! A vtedy je to ideálne, pretože divák sa baví.

Každopádne ak chcete vidieť nejaké dobré impro v ČR, zájdite si na nejaký zápas improligy :-)

190

Odpovědět

Tohle je naprosto skvělý! Ty jejich songy nikdy nezklamou :D

191

Další