Nic než otázky: V supermarketuWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 75
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:235
Počet zobrazení:9 441

Ve hře Nic než otázky si smí účastníci navzájem pokládat jen otázky, zachovat téma scénky a do toho ještě měnit identity pomocí klobouků či paruk.

Poznámka:
National Enquirer je bulvární plátek.

Přepis titulků

Následující hra probíhá tak, že kluci mají krabice s klobouky a parukami a postupně se budou střídat a hrát scénku, kde můžou pokládat jen otázky. Případné chyby vybzučím. Každý příchozí musí zaujmout novou identitu na základě vybraného klobouku či paruky. Pánové, scénka, kterou budete hrát, je pojmenovaná velmi jednoduše. "Stalo se v supermarketu." Až budete připraveni, můžete začít. Neviděl jste oddělení s mraženými výrobky?

Kde máte ochutnávky? To nevím. Mami? Co tu děláš, Wayne? - Co tu děláš ty? - Neměl bys být ve škole? Proč se místo mě radši nestaráš o tátu? Obviňuješ mě snad z cizoložství? Obviňuješ mě z toho, že o tvém cizoložství nevím?

Co mě bude stát tvoje mlčenlivost? Kolik můžeš za moje mlčení nabídnout? Co takhle jeden zlatý cent? - Co takhle jeden zlatý cent? - Dobře, v pořádku. Četla jsi v Enquireru ten článek o tom, že Aisha Tyler nerozpozná zasranou otázku? Takže... To nejsou... Měla by sis to přečíst. To nejsou její pravé vlasy?

Tak do toho nejdu. Sakra. Kde jsou melouny? - Nevíš snad, že máš mít klobouk? - Jak to? Ježíši. Byl by poblíž těchto melounů nějaký rum? Proč by byl v oddělení zeleniny alkohol? Proč by nebyl?

Dělá se z... Ochutnáte naši horkou čokoládu? Jak je, kotě? S tímhle na place být nechci. Už je po všem. Skvělá práce všichni, obzvlášť Colin Mochrie, který všechny vyděsil a vyhnal z pódia. Tímhle bychom začínat neměli, máme pak rozcuchaný... Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kež by byla partička aspon z půlky tak zábavna. :'(

251

Odpovědět


Odpovědět

Pro tu Ryanovu poslední větu dávám 5/7

235

Odpovědět

To je dost divný takt...

42

Odpovědět

souhlas, 4/12 za mě díky tomu.

22

Odpovědět

Pravda, já dávám:
╔════╗
║ i / π ║
╚════╝

41

Odpovědět

Taktiež dávam perfektné skóre!

10

Odpovědět

Já to nepochopil vysvětli někdo ? :D

10

Odpovědět

+JolandaNaznačuje, že ty masky rozcuchaj vlasy..

#justanotherbaldjoke :D

10