Tematická restaurace #1Whose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 421
Počet zobrazení:14 049

V této hře (orig. Themed Restaurant), jak už napovídá její název, si Colin a Kathy zajdou na romantickou večeři do restaurace, která ale není tak úplně normální… Stejně jako číšníci Ryan a Wayne.

Přepis titulků

Dáme si hru Tematická restaurace, ta je pro všechny čtyři. Colin a Kathy jsou obchodní partneři na tajném romantickém obědu v tematické restauraci. Ryan a Wayne budou vrchní a číšník. Téma této restaurace je válečná zóna. Ryan a Colin jsou vrchní a číšník a vy jste na tajné romantickém obědu. - Nemáme moc času. - To ne. Říkal jsem si, že vybuchující bomby rozdmýchají naši vášeň.

Nic mě nerozpálí víc. Jen... Ahoj, já jsem váš číšník. Moje příjmení je Ryan. Co vám tak trvalo? Nechápete, že k tomuhle stolu potřebujeme rychle nějaké jídlo?! Ne! Ty sis objednala kyselý zelí? Rychle ztrácím chuť na jídlo. Došly nám špagety!

- Mám hroznou chuť na tatarský biftek. - Opravdu? - Ano. Co kdybychom si objednali žemle? Žemle! Vaše papíry, kde je máte? Co to jíte? Jak se jmenujete? - Já... Já jsem Ger... - Počkej, neměli bychom tu být. Ty nejsi zticha! Ty nemluvíš a nepovídáš, ty ticho! Hele, víš, jak umí tihle Belgičani šílet.

Volají tě ke stolu 4. Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Taky jsem nevěděl úplně přesně co to s těma špagetama znamená. Ale buď odmotává ten kabel na rádiové spojení, nebo odvíjí ostnatý drát...

00

Odpovědět

Spíš to na mě působí jako přistávání s padákem

00

Odpovědět


Odpovědět

No nevím....čeká nebo slovenská mi přijde lepší :D

1877

Odpovědět

Ayashiki : já sem původně myslel, že to jak tam říká "Došli nám špagety", že to má představovat paragána, který klesá na padáku.

210

Odpovědět

jo jo chapu :D to by mohlo být ono ;)

181

Odpovědět

Security for the Future: On tam cupkal okolo ako keby niečo navíjal, tak si myslím, že navíjal tie špagety a hral sa na takého toho poslíčka, čo za vojny mal na chrbte telefónnu búdku, v ruke moták s káblom a musel sa preplížiť celým bojovým poľom, aby sa posádky mohli dohovoriť... Myslím že sa mu vravelo spojovač...

181

Odpovědět

Výborné :-D Kluci si to užili :-)

191

Odpovědět

Saving waiter Ryan! ;D

230

Odpovědět

VIC VIC VIC VIC !!!!!

192

Odpovědět

@Rossi: Ty tu řikej něco o total mindfucku :D Vyfakuješ tu hafec lidí máš nás za blbce ale hlavně že ty jsi určitě dokonalej ... :)

180

Odpovědět

Ten tank :D

200

Odpovědět

za mě poprvé 9 pro WLIIA ... neříkám že nebyl kreativní ale nějak mě nerozesmál :/

206

Odpovědět

Security for the Future: teda já tomu taky nerozumim..., ale osobně v tom vidim narážku na parašutisty (Band of Brothers - konkrétně Currahe)

181

Odpovědět

někdo si tu plete pojmy kratší a slabší; tohle mi slabé nepřišlo, podle mě naopak se jim do dvou minut povedlo nacpat ještě víc srandy než obvykle :D

184

Odpovědět

I kdyz dily nejsou nejlepsi, stejne se neubranite vjemu kliknout na 10 :D

184

Další