Woody Allen - Historka o losovi

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:422
Počet zobrazení:4 607

Mladého Woodyho Allena před jeho světovou slávou jste již zde mohli vidět v pořadu What's My Line. V té době byl především komik a stand-up vystupování mu nebylo cizí. Zde se můžete sami podívat, jak mu to tehdy šlo.

Omlouvám se za horší kvalitu obrazu.

Přepis titulků

Jednou jsem zastřelil losa. Nechtěl jsem vás šokovat. Zastřelil jsem losa... Byl jsem na lovu v lese v New Yorku. Uvázal jsem losa na nárazník mého auta. A jel domů. Ale neuvědomil jsem si, že kulka losem neprošla. Jen škrtla o hlavu.

Čímž losa omráčila. Jedu domů po silnici. A když jsem byl v tunelu, los se probudil. Takže na mém nárazníku je živý los. Los signalizuje odbočení. Porušuji zákon, který zakazuje jezdit s živým losem v úterý, čtvrtek a sobotu. Nevím, co mám dělat. Panikařím. Vzpomenu si, že mí přátelé pořádají maškarní večírek.

Vezmu losa. Nechám ho tam. A nebude to moje starost. Dojedu na večírek. Jdu k hlavním dveřím. Los vedle mě. Zaklepu. Vyjde hostitel. Já pozdravím. "Solomonovy znáš." Jdeme dovnitř. Los splyne s davem. Jde si něco zobnout.

Někdo se mu snaží prodat pojistku. Losovi se zatím daří. Zabodoval u dam. Odbije dvanáctá. Vyhlášení nejlepšího kostýmu večera. Na prvním místě se umístili... Berkowitzovi. Manželé převlečení za losa. Můj los skončí druhý. Los zuří. Za chvíli jde on a Berkowitzovi parohy na parohy.

Navzájem se ztlučou do bezvědomí. Teď se ho konečně zbavím. Beru ho na nárazník a rychle do lesa. Ale vzal jsem Berkowitzovy. Jedu si to s židovským párem na svém nárazníku. Což je protiprávní. Druhý den ráno se Berkowitzovi. probudí v lese. Převlečení za losa. Pan Berkowitz je zastřelen, vycpán a vyvěšen...

v newyorském golfovém klubu. A to je vtipné, protože židi k nim do klubu nemůžou. Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

báječné! 8*

190

Odpovědět

hlaváč -a kde tu korespondenciu šachystou môžem nájsť? :) na ňu by som bola vážne strašne zvedavá, a "vygoogliť" sa mi ju nepodarilo :D

180

Odpovědět

Nevím, jestli to ještě chceš, ale tumáš :D
http://maxxwolf.tripod.com/woody.html

180

Odpovědět

Irituje ma to neustale "tancovanie"... ale vtip perfek

187

Odpovědět

Taková pointu bych teda nečekala :) Geniální pán.

200

Odpovědět

jojo, Woody je skvelej filmar a prave jeho nejvetsi sila spociva ve vypraveni (hlavne tech jeho silenych historek)...pokud se vam tohle libi, vrele doporucuji jeho absurdni literarni tvorbu. Pamatuju si jak sme se s kamarady vykalili a cetli si jeho korespondenci mezi dvema sachisty...takhle hodne jsem se uz dlouho nenasmal:D

190

Odpovědět

Joudic: Nejdřív jsem si říkal, o čem to proboha mluvíš... V životě by mě to nenapadlo, ale tu podobu už tam vidím taky. Jde asi hlavně o pohled z profilu, když Woody jakoby našpulí pusu... Něco podobnýho dělá Gosling taky a tu pusu mají podobně tvarovanou.

181

Odpovědět

cernej humor, ale povedeny a s tou soutezi narazel na Chaplina, kterej sel do souteze o Chaplinova dvojnika a taky nevyhral :-)

190

Odpovědět

Pripomina mi Ryana Goslinga tak trochu...ale jinak dobry cerny humor.

186

Odpovědět

Kedze Woody vypadá, že by ani neuviazal väčšieho psa ku stlpu... nie to este losa k autu... tak to stráca na vtipnosti.. :D

1811

Odpovědět

to legendarysmile: a vtipnější jsou tu nejlepší :D

184

Odpovědět

ač zábavné jsou tu vtipnější

185

Odpovědět

rofl,velmi povedene.

180

Odpovědět

Je to super zábavnéé RETRO! Když tu přibudou další videa tak budu jedině nadšený. :-)

182

Odpovědět

Ninjo, mockrát ti děkuju, tohle mě pobavilo jako většina videí od tebe, jsi prostě borec. ;D

183