Zhulené Vánoce Harolda a Kumara se představují

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:491
Počet zobrazení:5 280

Dnes se ve Filmovém okénku podíváme do zákulisí třetího dílu komedie Zahulíme, uvidíme. Ten si americkou premiéru odbyl minulý pátek a od kritiků i diváků získává převážně pozitivní ohlasy. Film zatím nemá stanovenou českou premiéru.

Přepis titulků

Nechci vám kazit zážitek, ale ve filmu se stane asi tohle: Harold a Kumar - nejsou kamarádi. Snaží se usmířit, podpálí stromek. Mačeta Danny Trejo chce Harolda zabít. Ten musí sehnat nový stromek. Musí zajet pro Todda, musí zajet pro Adrien.

Zábavné dobrodružství. Marihuana, marihuana, marihuana. Hyjé, sobíci! Střelil jsem Santu Clause do ksichtu. - On existuje a já ho střelím do ksichtu. - Co se to...? HAROLD A KUMAR JSOU ZPÁTKY První a druhý díl se vlastně...

odehrávají ve stejném období. V prvním díle se dostanou do White Castlu a druhý díl se odehrává hned následující den. Třetí díl se odehrává... o šest až sedm let později, kdy je hlavním postavám už kolem třiceti a oba se vydali rozdílnými směry. Takže je to jiné.

Jsou starší a v mnoha ohledech vyspělejší. - Chceš vidět můj pokoj? - Jsem ženatý, ale tenhle je svobodný. - Ahoj, jsem Kumar. - S černochama nerandím, promiň. Scénář má vždy více vrstev. Co se prvního dílu týče, tam šlo o hamburgery, ale byl tam i sociální podtext, a druhý díl byl politická satira, ale pořád film o hulení. Třetí díl je jiný, protože se odehrává o sedm let později.

Harold má nový život, Kumar se přes to nepřenesl. A přibyla spousta nových postav, jako jsou Pollydays nebo Santa Claus. Když jsem dočetl scénář, tak jsem jim zavolal a řekl, že je to bomba, která se vyrovná předchozím dílům. Co jsou ti dva zač? Když natáčíte ve 3D, máte před sebou masivní kamery. Jsou to vlastně dvě kamery v jedné.

A všechno je tak... obrovské. Stačí udělat takhle a trefíte někoho, kdo sedí ve třetí řadě. - Já nevím. Nesere už na 3D pes? - Vy nerozumíte. Díky 3D vypadal Avatar avatardovaně! Bude to paráda! Na koho se díváš? Neil Patrick Harris je přesně tak skvělý, jak byste čekali. Jsem jeho velký fanda a jsem nadšený, že jsem ho mohl potkat a pracovat s ním.

Ten chlap zvládne všechno, je to šílené. Pracovat s ním na muzikálu byl úžasný zážitek, protože je neskutečně talentovaný a profesionální. - Jak to, že jsi naživu? - O čem to mluvíš? Vždyť tě zastřelili... v tom bordelu... v Texasu. - Ocejchoval jsi prostitutku. - Pamatuješ? Musíte být konkrétnější.

První díl s mojí kariérou udělal šílené věci. Vůbec jsem to nečekal. Jsem za to strašně moc vděčný. A druhý díl byla... pro mě prostě povinnost, protože jsem si prvního dílu moc cenil. A pak přišel třetí díl... a ten je ve všech směrech úplně jiný. Je to vánoční film. Huličský vánoční film...

A je ve 3D, takže by to měl být pro uživatele lékařské marihuany pořádný zážitek. Neil Patrick Harris! Vítej v Nebi. Já jsem Ježíš. - Ježíš...? - Kristus. - Já to tu vedu. - Vážně? - Můj táta to vlastní, ale já... - Aha, ty patříš k těmhle. Pracovat s Johnem Cho je skvělé.

Jsme velkými kamarády i mimo natáčení, což hodně lidí rádo slyší. Dokáže mě šokovat... Děláme pátý záběr a on ze sebe vychrlí tu nejodpornější improvizaci. Dokáže se ponořit do nejnechutnějších míst své mysli a šokovat mě. Je to divné.

Je to zajímavá a unikátní kombinace. Dělat vánoční film o Haroldovi a Kumarovi je prostě špatné. Je špatné dělat tyhle absurdní, odporné, vulgární vtipy na úkor svátku, který lidi spojuje dohromady. Ale znovu to děláme tak, aby to nebylo moc hrubé. Děláme to ve stylu, který mají lidé na Haroldovi a Kumarovi rádi. Máme jistou tvůrčí svobodu a to se lidem líbí. Vánoce Harolda a Kumara jsou dobrodružstvím zabaleným v jointu. Protože všechno, co růst může, vyroste.

Proč si nesundáš svetr? Kvůli masáži! - Jsme jako dvě kamarádky! - Tak jo. Slez ze mě! Myslela jsem, že seš teplej! Jsem teplej. Teplej pro t... LETOS V LISTOPADU VÁNOCE VYVRCHOLÍ PŘEDČASNĚ Jsem nějaká hladová... Překlad: somerset www.videacesky.cz

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Keoki: Mám to úplně stejně. Kdekoliv se Neil objeví musím se usmívat :)

180

Odpovědět

skopix: To je snad víc než jasný ne?

180

Odpovědět

Habasz: Nejde o kvantitu, ale o kvalitu ;) ... a ano... filmy, ve kterých hrál nelámaly kdovíjaké rekordy... ale ten člověk má prostě osobnost a své kouzlo, že mi dokáže za jakékoliv situace vyčarovat úsměv na obličeji už jenom tím, že se objeví na scéně :)

182

Odpovědět

NPH je jeden z nejvíce sympatických a zábavných herců dnes. Nemusí se jednat jen o filmy/seriály, ale i obyčejná interview je s ním sranda. Navíc i záběry v pauzách mezi natáčením filmů jsou super a je vidět, že není vtipný jen kvůli roli. Jsou samozřejmě i herci, kteří dokážou zahrát úžasné věci, ale co se týká vtipnosti, je u mě zatím Neil Patrick Harris mezi prvními (imho).

182

Odpovědět

NPH je nejtalentovanejsi? Tolik toho zase nenatocil a ani to nebylo kdovijak prevratny aby se o nem dalo tohle rikat

1838

Odpovědět

ve 3D bude myslim jen neco... ne celej film ;-)

1810

Odpovědět

Tak tohle bude jizda :) Sice nevim proc to musi bejt ve 3d ale doufam ze to nesnizi kvalitu filmu :)

181

Odpovědět

doubleW: nevím co to plácáš za koniny i kdyby to tam bylo tak bys mohl ocenit aspoň snahu než se tady oháňět trapnými názory takové chytráčky mám rád ty budeš jednou skvělí politik

185

Odpovědět

doubleW: Plácáš blbosti. Říká tam "I've got some munchies" a munchies se nejčastěji používá ve významu hladu poté, co si zahulíš...

181

Odpovědět

Zrovna nedávno jsem se kouknul na "jedničku" a "dvojku" a jakože nebylo to špatné, ale asi největším lákadlem je pro mě jednoznačně Neil... jenom to tak bohužel vypadá, že se s tím to filmem u nás na velkém plátně asi nesetkáme... teda pokud se něco nezmění... a to 3D... dle traileru mi připadá, že se spíš budou snažit utahovat s fenoménu 3D, který teďka využívají i u filmů, kde jsou víc než zbytečně...

182

Odpovědět

Neil Patrick Harris je stejně nejlepší, nejkrásnější, nejtalentovanější no prostě nej! :)) ♥

184

Odpovědět

to bude zase kravina :D ale podivam se...

188

Odpovědět

prej "I can see monkeys!" a překlad "jsem hladová"

189

Odpovědět

nice

181

Odpovědět

jednička se mi líbila, ale asi jsem od svých třinácti let vyspěl a stal se trochu náročnějším divákem, podle traileru to vypadá jako dost jednoduchý humor

1811

Další