KapesníčkyŽivot na koleji (S01E11)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:240
Počet zobrazení:3 836

V dnešním díle postihne celé patro epidemie, takže uvidíte plno nemocných a unavených tváří. Daniel opět narazí na tajemnou dívku z výtahu, Josh se bude starat o churavého Mikea a mezi Britanny a Courtney se situace vyhrotí ještě více, než v předchozích dílech. Airborne je lék, o kterém se dříve tvrdilo, že posiluje imunitní systém a funguje jako prevence proti nachlazení. Nicméně tato tvrzení nebyla potvrzena a firma, která Airborne vyráběla, čelila mnoha obviněním. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

KAPESNÍČKY Na našem patře se šíří nákaza. Náš spolehlivý správce Marshall se zavřel ve svém pokoji do karantény. Takže pokud nechci být nemocný, jelikož je naprosto neschopný, musím si dojít pro zdravotnické potřeby sám. KARANTÉNA Tady máš.

- Děkuju. - Není zač. Výtahu, počkej! Nepotkali jsme se už? Ne. Čau, Danny B! Prsíčka. Dobrá volba. Život na koleji 1x11 - Kapesníčky Já vím.

Omlouvám se. Ne, já tě chápu. Jen si myslím, že to trochu přeháníš. Vydrž chvilku. Díky, Joshi. To jsem vůbec nechtěl. Jen jsem... Nemůžem si o tom promluvit jindy? Je mi teď fakt mizerně a rád bych... To je tak nefér! Copak ti na mně už vůbec nezáleží? Chodím na střední! Musím to nějak zvládnout!

Musím podat přihlášku na vysokou! Jak mám... Přiveďte mi nemocné, unavené a chudé. Kluci, nechcete si vzít Airborne? Ne, to je dobrý. Na uzdravení. Medicína. Marshalle? Určitě si nechceš vzít Airborne?

Vynalezla ho jedna učitelka. To ani nevyjdeš ven, abys mi poděkoval? Ale, Marshíku. Stejně budeš muset jednou vylézt. Mám tu tygří mast. Co je? "Nelegální distribuce léků"? Ty divochu.

Mám tě rád, mami. Já tebe taky... Mikeova mámo. To je hnus! Tak jo. Courtney, mám tě plný zuby. Ty máš plný zuby mě. Pojďme to... vyřešit jako dospělé...

a přestat na sebe házet posmrkaný kapesníčky. Dobře. - Dobře? - Nemám používat kapesníčky? Hele... není to ten kapesníček, co ti dala ta holka z výtahu? Ne. Počkat. Tobě se líbí ta holka z výtahu.

Ne, nelíbí. Nech mě být. Danny má rád kapesníčky! Danny má rád kapesníčky! Nějak jste nám ochořel, pane Křečíku. Abby, vím, že tvá rodina neuznává moderní medicínu, ale udělalo by se ti po ní líp. Stejně se to nikdy nedovědí.

Nakonec neuznávají ani internet. Marshíku, rychle vylez! Musíš zachránit situaci! Ony se tady zabíjí! Brittany s Courtney se tu vraždí! To jí fakt nežeru. Překlad: BugHer0 Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já se počůrám smíchy :D

00

Odpovědět

jj Marshall nejlepší postava !! :D

190

Odpovědět

Já toho zmrdskýho Marshalla opravdu nenávidim. Kdybych ho potkal tak mu vrazim jednu do ksichtu :D :D

190

Odpovědět

Jen škoda, že je to dycky tak krátký..

180

Odpovědět

sice to tu už napsali :Dale marshall to zabil slušně :D:D:D

190

Odpovědět

LenkaDanian dik za info :):)

180

Odpovědět

tohle je prostě boží seriál !! :D ten konec to zabil jak svině !! :) :D

180

Odpovědět

Ten konec zabil :D

180

Odpovědět

jupiland, Pixie: Tak to se těšte na středu. Josh tam bude mít krásnou scénku, kde vám předvede svůj herecký um. :-)

181

Odpovědět

BigDeal: Tak to bych neřekl. Postupně se řeší vztah Britanny a Courtney, navíc se vyvíjí "něco víc" mezi Mikem a Brit, bude následovat i linie pro Gophera a Danny B se bude chtít seznámit s dívkou z výtahu a do konce první série se toho stihne ještě dost. :-) Rozhodně to příběh má.

181

Odpovědět

Nesledujem tu síce všetky seriály, ale tento je rozhodne môj najobľúbenejší. Jediné, čo mi chýba, je nejaká zápletka, ktorá by jednotlivé diely spojovala. Takto je to "len" súhrn vtipných scénok.

180

Odpovědět

jupiland: Souhlas. :-)

180

Odpovědět

Zatim snad nejlepší díl :DD

180

Odpovědět

LenkaDanian: Přesně tak, ale na začátku mi přišlo, že se to pak kolikrát až moc táhne. Ale druhou řadu ještě nemám ani dokoukanou. :-)

181

Odpovědět

DJPheta: v druhej sérii sú dlhšie diely , 9-13 minút

180

Další