Je zpátkyŽivot na koleji (S01E19)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:237
Počet zobrazení:4 461

Tento týden jsem měl výjimečně docela dost času, takže pro vás mám překvapení v podobě dalšího dílu Života na koleji. :-) Uvidíte v něm stylový návrat našeho oblíbence Marshalla a také dopad událostí následujících po divoké párty na vztah Mikea a Brittany. Už v neděli nás čeká závěrečná desetiminutová epizoda, ve které se nám všechny hlavní dějové linie krásně uzavřou, takže se máte určitě na co těšit. ;-) Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

JE ZPÁTKY - Jak je, Marshalle? - Fakticky? - Co je? - Kolečka. Kolečka... Potřeboval jsem mít klid, tak jsem si vzal volno. A co? Je mi jasné, že zatímco jsem byl pryč, na patře se udály jisté věci, po kterých zůstal nepořádek.

Asi jsem byl moc měkkej. Ale teď jsem zpátky. A jsem lepší a silnější než kdy předtím. Marshallův režim... byl znovu nastolen. Život na koleji 1x19 - Je zpátky A abych nezapomněl... Jsem zpátky! Život na koleji 1x19 - Je zpátky - Co když to zvedne?

- Tak na ni budeš mluvit! Neboj se, Danny B. Jestli máš Dannyho rád ty, určitě si ho oblíbí i ona. Gophere... ano! Tak jo. Jo, čau! Ahoj... Tady Daniel z výtahu.

To je hustý! Jo, myslel jsem na tebe... Přemýšlel o tobě... Přemýšlel o... tubě. Je to hudební nástroj. A... V sobotu? Jo, minigolf miluju.

Tak jo. Budu tam. Čau. Co je minigolf? Čau, Brit... Omlouvám se za tu noc. Byl to trapas. Ne, to je v pohodě. Na tohle jsem si při bydlení s Courtney už zvykla.

Jasně. Vyfoť nás, až k tomu dojde. Jsem si vědom toho, že se na patře rozšířila o dvou lidech jistá fáma. Tuto schůzi jsem svolal, abych se k situaci vyjádřil. Stephanie Fritz Schwartzmanová, mohla bys sem na chvilku? Marshall mi osobně řekl, abych na tu schůzi přišla. Řekl, že bude výjimečná. Čekala jsem, že se to stane, ale ne že to bude tak brzo!

Je to nějaký pěkný prstýnek? Steph... Ano, Marshíku? Tohle je za románek se správcem, kterým jsi porušila předpisy. Tohle je za porušení podmínek důvěrné smlouvy se správcem, čímž jsi také porušila předpisy. A tohle je dodatečně za porušení zákazu chování mazlíčků.

Takže to máme tři přestupky... Jo, takže mi asi budeš muset vrátit i šerpu organizátorky zábavy. Sbohem. Schůze ukončena. Jak to udělali? Myslíš, že je do mě Mike zamilovanej? Brittany... Ty se na mě zlobíš?

Ne. Brittany... Tak jo... Prostě jsem k Mikeovi asi něco cejtila... Trochu. Takže... Brittany, přísahám, že bych to nikdy, nikdy, nikdy... nikdy neudělala...

- kdybych to věděla, ale já to nevěděla. - Já vím. To... To nevadí. Klidně mě nesnášej, jestli ti to pomůže. Já tě nechci nesnášet. - Takže dobrý? - Jo, nechci... Nechci zahodit naše přátelství kvůli nějakýmu blbýmu chlapovi. - Nevědělas to, nic se neděje. - Díkybohu. Promiň.

Nepůjdem večer na párty? Ahoj, Steph. Ahoj. Držíš se? Jasná páka! Chlapi jsou hovada. Nenech se tím zlomit. Nechceš s náma večer vyrazit na párty?

Ukaž mu, že ho nepotřebuješ. Vážně? Jo... Jo! Domluveno, půjdeš s náma. Tak jo... Jupí! Tak jo. Bude to sranda.

Téma je vánoční šlapkobraní. Kvalitní maškarní mám ráda. Nechápu, proč se Brittany chová tak divně. Bylo to trapný, ale určitě to není poprvé, co ji kámoška přesexovala. Mikeu, copak tobě to nedošlo? Co? Brit a Mikey... se spolu na stromě... P-Ě-K-N-Ě L-Í-B-A-J Í Počkat, cože?

Tohle jsi teď ty. Vánoce jsou jedním z nejvíc sexy nápadů, který znám. Hej, Steph... Mohla bys na chvilku? - Nevšímej si ho. - Nechoď tam. Steph?

Grinchi! Belzebube! To je nuda. - Raz. - Dva. - Tři. - Čtyři. - Pět. - Šest. - Sedm. - Osm! Brittany mě měla ráda. Zvoral jsem to. Kur...

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Jo a mimochodem... Jsem zpátky!

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hodně volnej překlad, když internet přeložíte jako hudební nástroj. :D Ale chápu, že ste chtěli do toho dát to hraní se slovy... Jste tam mohli nechat to you-tube, by snad každej pochopil. :D

182

Odpovědět

kaakii: Nevím, jakým způsobem se to blokuje a jak to obejít, v tom se nevyznám. Ale vím, že v USA to normálně jde...

180

Odpovědět

Čau pokud se to dá stáhnout z USA a jediný problém je IP adresa tak by to měl vyřešit nějaký proxy server.

180

Odpovědět

Tak bohužel v ČR to je díl 202 opravdu nesehnatelný :( zkusím ještě poprosit kámoše, co má známý v USA, aby mu to tam někdo stáhl a pak mu to poslal... dám pak vědět, jestli se to povede :)

180

Odpovědět

Bohužel nemám, ale jestli se mi podaří stáhnout tu 202 tak se určitě ozvu, zkouším to najít :)

180

Odpovědět

PESI: Nemáš je stažený? Nějak mi to nejede. Kdyžtak mi napiš na ICQ 344840089. Díky.

180

Odpovědět

http://isohunt.com/torrent_details/259434909/dorm+life?tab=summary

Torrent
na Dorm Life serie 1 a 2 ... sice to má málo seedu, ale když vybereš na stáhnutí jen pár dílů, co nejsou na Youtube, tak to půjde :)

180

Odpovědět

jonny.net: Psal jsem tvůrcům na FB, YouTube a MySpace, ale nevím, jestli vůbec odpovídají a reagují. :-(

A já to nenašel ani na torrentu. Pár dílů jsem si nestihnul stáhnout do PC, než to do ČR zablokovali, takže ani nemůžu zatím překládat.

180

Odpovědět

Já ten serial miluju!!! :-D

180

Odpovědět

2 BugHer0: No bude s tím problém no, na YT je druhý díl blokovaný, ale jinak jsem jich tam viděl hodně (ale netuším jestli všechny), kromě toho Hotspot Shieldu (který se mi zdá potencionálně adwarovitý) jsem to zahlédl jen na torrentech, což není zrovna šťastné řešení. Doufám, že se to nějak povede vyřešit protože se mi seriál začal moc líbit ;)

180

Odpovědět

2 BugHer0: já pro sledování videí na Hulu používám Hotspot Shield...tak to můžeš zkusit pokud budeš chtít, akorát jakmile to spustím tak mi nejde řada jiných stránek a hází to dost reklam, proto ho zapínám jen když si chci něco právě skouknout na Hulu nebo popř. na jiných blokovaných stránkách

180

Odpovědět

MikeyZ: Zkoušel sis pustit nějakej díl? Jsou umístěný na Hulu.com a to pro ČR nefunguje vůbec. ;-)

180

Odpovědět

BugHer0:nestačilo by tohle ?? -->http://www.dorm-life.com/semester2/

180

Odpovědět

tyjo, to jenom mně přijdou jediný fakt normální lidi v tomhle seriálu právě Brittany a Mike? :D

180

Odpovědět

Jóóó! Konečně! O tom konci jsem přemýšlela už od 1. dílu :D.

180

Další