PromítaníŽivot na koleji (S02E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:323
Počet zobrazení:5 156

V dnešním díle Života na koleji si připomeneme některé události z 1. série, protože se obyvatelé našeho oblíbeného patra zúčastní promítání materiálu, který natočil dokumentární štáb během prvního semestru. Andy se kvůli své sexuální orientaci dostane do úzkých a Mike začne přemýšlet o tom, jestli Brittany vážně někoho má, nebo si to jen vymyslela.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

PROMÍTÁNÍ Jsme pěkně na šrot, i když je ještě světlo, - protože nás za hoďku čeká promítání Života na koleji. - Promítání! Minulej semestr nás jeden štáb točil... Počkat, Shaneovi přišel mail. Co se v něm píše? Jsem moc ožralej na to, abych ho přečet. "Drahý Shane, potřebuji si s vámi promluvit o vašich výsledcích v minulém semestru, takže se prosím dostavte dnes v 17:30 do mé pracovny na prvním patře v místnosti č.

105. S pozdravem, děkan Tomlinson." Děkan? Život na koleji 2x02 - Promítání Minulý semestr točil dokumentární štáb... všechny události na našem patře a nabídl nám promítání natočeného materiálu.

Kene Burnsi, uctivě tě prosím, abys puknul závistí. Jsem připravená na to, že ze mě tenhle seriál udělá hvězdu? Budete se mě taky ptát, jestli ho*no smrdí? Jako by mě zhypnotizovala očima... Shane, co ti chce děkan? Já si nevzpomínám. Všechny mý vzpomínky na minulej semestr jsou matný. Jako ocas veverky.

Rozostřený. Jako po vyndání z pračky. Připravte se na smrt! Všichni okamžitě ven! ...každý spolubydlící musí odsouhlasit jeho nebo její vlastní pravidla. Nikdy jsem nebyla zamilovaná. Hups. Nabíhejte si!

- Nabíhejte si! - Mám ji! Mám ji! Mám... Jo! - Jo! - Jo! Kdo se směje teď? - Mamča tě pěkně složila! - Jo, jo, jo, jo, jo, jo! Marshalle! Naše přátelství je teď silnější. Andy, vypadaj na mně tyhle šaty dobře?

To... Jo, slušej ti. Dobře. Řekla jsem... jednu větu v celým dokumentu. Jednu! To je přesně tolik vět, co řekla Abigail. Tenhle semestr se to změní. Připadám si jako můj spolužák ze třetí třídy, co si zlomil ruku a teď se mi chtěj všichni podepsat na sádru.

Zrovna jsme zjistili, že je Andy... gay. Není to hustý? Já nejsem gay. Cože?! Jsem hetero. - Tys nám lhal!

- Nikdy jsem neřekl, že jsem gay. Já jsem ti věřila, Andy. - Dokonce jsem se před tebou převlíkla. - Jo, to bylo divný. Snažil jsem se ji zastavit. - Ani jsem nevěděl, že si to o mně myslíš. - Co je na homosexualitě špatnýho? - Jo! - Já jsem gay! Teda obojí. Bi. Jo! Nechápu, jak vás to napadlo.

Mám rád sport a videohry... Prostě to k tobě sedí, Andy! Dobře, všichni se pokuste uklidnit. Shane, díky za tvý statečný odhalení. A Andy... možná si jen procházíš nějakou fází. Až to budeš chtít napravit, mám plno kontaktů, rád pomůžu. - Ne, já takovej prostě jsem. - Jestli chceš bejt paličák, tak nevím, co s tím. Vracím ti tvou gumičku! JSEM NA TEBE PYŠNÁ.

Čau, Brit... Ahoj... Chci ti něco říct. Mám tě rád. Mám tě fakt moc rád a... Asi jsem byl... prostě po tý záležitosti s Emily trochu zmatenej... Já teď totiž s někým chodím.

Já teď totiž s někým chodím. Já teď totiž s někým chodím. ...a domů se vrátíme s úsměvem na srdci a písničkou na obličeji. Shane... Zkouškový zrovna skončilo. Do hajzlu! Trochu mě naštvalo, jak Marshall tu scénu přehrával pořád dokola... Já teď totiž s někým chodím.

ale... když jsem to viděl párkrát za sebou, napadlo mě pár otázek... Napadlo mě, že... Je moc divný myslet si, že možná... - Já nevím. Možná jsem jenom blázen. - Samozřejmě že jsi blázen, Michaele. Proto jsi pro nás ostatní tak zajímavý. Nazdar, kluci! Jak se vede? Zmiz odsud, ty ďábelská ženo!

Zlomila jsi mi srdce! To máš pravdu. Nebyl by z toho zajímavej materiál? Neza... Neza... Ne, ne, nezavírej to. Shane, děkuji, že jste přišel. Já jsem Děkan Tomlinson, váš studijní poradce. Cože? Nejste pan děkan? Ne.

To rozhodně ne. LOL. Trochu mě popletlo vaše jméno. Jmenujete se Děkan. To je hloupý žert. Ale zavolal jsem si vás hlavně kvůli tomu... Důležitá schůzka s Děkanem, ale ne s panem děkanem. To je pravda, sice nejsem...

pan děkan, ale jsem váš výchovný poradce. Já jsem studijní poradce. - Studijní poradce. - Shane... Vyděsil jsem tě svým zvláštním jménem. Myslel sis, že jsem někdo jiný, než doopravdy jsem. Jsem jako ty maníci na pouti, co mají na tváři masku. Můžou dělat tohle. Ne? Ne?

Ne? Jste v akademické podmínce. Co? Pokud si neudržíte průměrné výsledky a nebudete docházet na všechny hodiny, budete vyloučen ze školy. Do hajzlu. Čau. Čau.

Jak se vede? Dobře... Sledovat ten náš rozhovor několikrát dokola byla sranda, co? Jo. Kvůli tomu jsem vlastně přišel. Dobře... Nechceš mi nejdřív říct něco ty? Ne.

O čem to mluvíš? Tak jo, tohle je trochu větší trapas, než jsem čekal. Vážně? Protože jakmiles řek, že chceš mluvit o minulým semestru, věděla jsem, že to bude trapný, tak mi prostě... řekni, co máš na srdci. Dobře. Lhalas mi, kdyžs říkala, že s někým chodíš? Ty mě obviňuješ z lhaní?

Ne, ne, ne, ne, ne. Jen, jen... jen moc nechápu, jak mě můžeš mít v jednu chvíli ráda a hned na to říct, že s někým chodíš. Třebas to řekla jen proto, že tě naštvalo, že jsem se vyspal s Courtney. To... To je neuvěřitelný. To je... naprosto neuvěřitelný. - Takžes lhala. - Ne, nelhala jsem. A jestli potřebuješ vysvětlení, fajn. V tu dobu, co jsem tě měla ráda, jsem trávila dost času s jedním klukem...

a... on mě pořád zval na rande a já ho odmítala, protože jsem na tebe čekala a pak jsi... mi ukázal, že na tebe už čekat nemám. - Ty si to všechno vymejšlíš. - Ne, nevymejšlím. Abys věděl, tak mě má každou chvíli vyzvednout a jestli ho chceš poznat, měl by sis na něj počkat. Tak jo, počkám. Tak jo.

Fajn. Tak jo, skvělý. Fajn, skvělý. POČKEJTE SI NA POKRAČOVÁNÍ Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz POKRAČOVÁNÍ JE TADY Čau, promiň, že jdu pozdě. - Dereku, čau!

- Ahoj, zlato. Jak se máš? Mikeu, tohle je Derek. Čau, Mikeu, jak se vede, chlape? - Dobře, moc mě těší. - Nápodobně. Omluv mě, Brittany, musím si jít z hlavy smejt ten popel. To nevadí... To jsou moji kámoši. Měj se!

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nefunguje :(

30

Odpovědět

Ani po dalsich 3,5 roku to nejde =/ =D

30

Odpovědět

jedina moznost, co jsem nasel, jak shlednout.
http://www.uloz.to/live/7359113/dorm-life-202-avi

211

Odpovědět

Nejde !

190

Odpovědět

Pořád to nejde.

190

Odpovědět

taky mi to nevali

190

Odpovědět

nejde too:\\

190

Odpovědět

stále nejde :(

190

Odpovědět

neide prehrat "video not found or access denied" :(

190

Odpovědět

pořád mi tenhle díl nejde pustit :(

190

Odpovědět

no az tento diel ma zastavil.. to s tym premietanim nic moc.

180

Odpovědět

..Wait, hold up, here is e-mail for Shane. What does it say ? I'm too drunk to read it.. :D

180

Odpovědět

Ten rap na začátku :D

180

Odpovědět

05:09 je absolutní špice... :-D
Díky překladatelům za super práci ;-)

180

Odpovědět

brittany je pěkná svině

180

Další