ValentýnŽivot na koleji (S02E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:418
Počet zobrazení:6 181

Valentýn nás sice čeká až 14. února, ale na koleji se slaví už dnes. Josh pokračuje v kariéře dokumentaristy a jde doslova přes mrtvoly, Mike je na dně a začíná si připadat naprosto osaměle a Marshall se Steph mají velice zdravý vztah... Posuďte sami.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

VALENTÝN OD MARSHALLA PRO STEPH Nejlepší přítel roku? To je pěkně trapný. Já budu nejlepší přítel století. Život na koleji 2x06 - Valentýn Ty mám nejradši! Panebože! Tys volal mý mámě? - Jo. - Vážně? To tě teď bude mít ještě radši než já. Zdravím, Ameriko!

Šťastnýho Valentýna vám přeje má zadnice. Tohle je debilní vycpanej medvěd a záminka k tomu, aby si lidi dávali dárky. Dokud nás smrt nerozdělí. S láskou, Emily. Všechno se boří jako domeček z karet... Nevím, možná sem už nepatřím. Brit se chová divně, ostatní taky. A Josh... mě pořád natáčí. Joshi, hele...

Moh bys to na chvíli vypnout? Nejspíš se rozbrečím a nechci, abys to natáčel, takže... bys moh na chvíli přestat bejt dokumentarista a začít bejt můj spolubydlící. A střih. Michaele... Já nejsem tvůj spolubydlící. Já jsem dokumentarista. Zaznamenávám zhoršující se život muže bez přátel...

bez lásky... bez naděje. A jedeme dál. 157. důvod, proč tě miluju: Tvé skálopevné odhodlání k životu. 158. důvod, proč tě miluju: Tvá láska ke zvířatům, skutečným nebo fiktivním.

159. důvod, proč tě miluju: Tvůj šmirgl jazyk. Gophere, nechtěl bys taky takového Valentýna? Ne. Já taky ne. Je to hnus. Jak už jsem říkala Abby: "Na Valentýna si každý zaslouží trochu lásky."

Pořád se jen kaboní. Copak nemá lásku? Není náhodou zamilovaná do svýho snoubence, kvůli kterýmu nemiluje nikoho z patra? Není. Četla jsem si to v jejím deníku. Tohle je důvěrná informace. V jejím tajném deníku jsem se dočetla, že je jejich sňatek naaranžovaný. Má z něj dokonce strach. Je to majitel malého podniku.

Ale nikomu ani muk. Kluci, chci pro Abigail udělat něco, co by její snoubenec nikdy neudělal. Něco, čím jí ukážu, jak dobře znám její nitro. - Jako nějakej chirurg? - Přesně. Mohl bys jí nechat zarámovat sbírku jejich oblíbených polních květin. Víš o ní vůbec něco? To by se jí nelíbilo. Můžeš jí napsat písničku a já ji zahraju na piáno. Shane, ty na piáno hrát neumíš.

Jsem přece na vysoký! Věděls, že to tu máme? Nějak takhle. Panebože! Jak se ukázalo, Shane je hudební génius, který už od dvanácti let koncertuje. Má plné stipendium. Boty na lepíky a plné stipendium.

Michaele... Musíme si promluvit o tvé motivaci. Mohl by ses zamyslet nad tím... proč tě lidé nenávidí? Proč se ty sám nenávidíš? Proč tě nenávidím já? O tomhle je třeba přemýšlet každičký den... Musím odsud vypadnout. Poslužte si.

- Nějak mi tady dole chybíš, - Ale, Marshalle... Tvý prsty vypadaj jako malý párečky. - Nemohli byste si sehnat nějakou místnost? - Nemoh by sis sehnat nějakej život? Tys vlastně chodil se supertrapkou, máš bráchu, kterej je mnohem hustší než ty a myslíš si, že tě maj všichni rádi, i když nemaj. Takže vlastně máš život... ale stojí za hovno.

Jseš ubožák, Mikeu. Chci, aby sis strčil do pusy všechny prsty naráz. Jsme si souzeni! - Kluci, nejspíš jsme připravený. - Myslíš, že bych to měl zazpívat i Jamie? Stejnou písničku? To není moc dobrej nápad, kámo. Jsme v trochu odlišný situaci. Jamie s tebou chce jenom kamarádit. - Abby je zasnoubená.

- Jo, ale aspoň nejsme kámoši. Nechcete dneska zajít do kina nebo tak? Abysme tu nemuseli sedět a litovat se? Neumíš klepat? Dělám si srandu. Ale zrovna jsme na odchodu. Tak jo. Mikeu, ale jestli chceš, můžeš... zůstat tady. - Šťastnýho Valentýna!

- Šťastnýho Valentýna! O 27 MINUT POZDĚJI... Mikeu, vstávej! Zapomeň na Brittany. Má přítele. Jo, to vím. A musíš ji dostat z hlavy tím, že se mnou dneska zajdeš na ples. Možná se ti poštěstí... Jo, Mikeu! Kecám! Beru tě jen proto, abych nabalila jiný chlapy. - Dobře, to by šlo.

- Tak jo, skvělý. Obleč si tohle tričko, drž se ve tmě a nemluv svým skutečným hlasem. Uvidíme se za pět minut. Jo! Tak jo. Čau, Jamie, tady Daniel. Jen jsem ti chtěl popřát šťastnýho Valentýna. Ještě něco... Něco pro tebe mám.

Vyrobil jsem to pro tebe. Je to jen taková maličkost... Pár kytek, které jsem vylisoval... Zatím se měj. Děkuju mockrát. Skvěle jsem se bavila. Danieli, nevolals mi teď? Myslím, že ne. Tak... Ahoj.

Doufám, že vidíš... že spolu můžeme být šťastní, Abby. - Abby... - Kam zmizela? Nevím, hraj dál. Omezil bych svoje pití, až na zmrzlinovej pohár s vodkou. Mohl bych být tvým farmářem se Sexy Boys Body Sprayem. Mohli bysme mít dům pro hosty pro Shanea. Naše láska by nebyla jen na oko.

Bydlíme na stejném patře. Jsme spřízněné duše. Hele, Andy, nevadí mi, že jseš hetero a tak... ale nemusím to pořád vidět. Vybral si to sám. Moucha. Moucha. Připrav se na 9. fázi valentýnského dobrodružství. Ukážu ti rozkoš, kterou jsi na tomhle světě ještě nezažila.

To platí pro všechny ženy. - Dávej bacha na cestu. - Mikey. Kdo to je? To je... Jak se jmenuješ? - Erin. - Er! Er! Er! Er! Er! Er! Dobrá práce, Mikeu. Bacha, ať nechytneš HPV.

- Způsobuje rakovinu děložního čípku. - To je pravda. Můj pokoj je tudy. Pardon! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Už jsem si nasadila rovnátka a jsem připravená. Maršíku, čeká nás přece 9. fáze! Bolí mě hlava. Mamka mi říkala, že přijdou podobné dny.

Že přijdou podobné dny, má mamka říkala. Mamka to říkala, říkala!

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nefunguje

180

Odpovědět

Nejede !

180

Odpovědět

Přijde mi, že se Marshall posunuje trošku jinam, než kde býval. A škodí mu to...

180

Odpovědět

Shane rullez :D Hudební génius, do takové role bych ho v životě netypnul :D

180

Odpovědět

Pro zajemce: dopatral jsem se originalu Goperovy pisnicky pro Abby...
http://www.youtube.com/watch?v=fTz8yEf5uqo

180

Odpovědět

Super díl :) Akorát Marshall se Steph mi přišli už místama nechutní.

180

Odpovědět

Gopherovi to přeji :)

180

Odpovědět

BugHer0: článěk jsem četla. Nerozumím tomu z jiné stránky - proč se nemůžou ta videa postupně nahrát znova? Když u tohoto dílu už nebyl problém?

180

Odpovědět

BugHer0: článěk jsem četla. Nerozumím tomu z jiné stránky - proč se nemůžou ta videa postupně nahrát znova? Když u tohoto díku už nebyl problém?

180

Odpovědět

Ooooo, ta písnička je parádní, půl království tomu, kdo ji sem linkne :D

180

Odpovědět

No, je len škoda, že mi nejde predchádzajúce video :D Dúfam, že sa problémy čo najrýchlejšie vyriešia, nemôžem sa dočkať kedy si pozriem tento diel :D

180

Odpovědět

Vy, co tu pořád "nadáváte", že nechápete, proč nejdou předchozí díly, si prosím přečtěte tohle: http://www.videacesky.cz/clanky-novinky-souteze/nefunkcni-videa

sasenka013
: Možná proto, že plno lidí vidělo 2x05 v době, kdy byl díl ještě funkční a štvalo by je, kdyby další díl nepřibyl. ;-)

180

Odpovědět

nerozumím důvodu, proč předchozí díly nejedou. Nicméně. Tenhle už jede. Nemůžete prostě sem ty díly vložit znova? Nebo snad youtube zablokoval jen dva díly a tenhle mu už zase nevadí?
BTW: tenhle díl je super! Miluji Shanovo triko "alá" oblek!!

180

Odpovědět

Nvm, táto časť sa mi vôbec nepáčila...

180

Odpovědět

ahahaa, tenhle díl je super. Shane má bod!

180

Další