Studentská pártyŽivot na koleji (S02E11)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:570
Počet zobrazení:7 704

V zatím nejdelší 14minutové epizodě Života na koleji se naši hrdinové vydají na studentskou párty, kterou pořádá spolek Pí Nu. Těšte se na Steph, na kterou mají drogy opačné účinky než na ostatní lidi, na Joshe v roli DJ, na působivý proslov Mikea, na opilého Marshalla, na o něco sebevědomějšího Daniela a mnoho dalšího. Mimo jiné uvidíte v tomhle díle také představitele Vorka z populárního seriálu Guild. :-) Všechny předchozí díly a podrobnější informace o seriálu najdete zde.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

STUDENTSKÁ PÁRTY Tak jo, kámo, jseš připravenej. - Jseš tady a zvládneš to. - Díky. - Díky. Shane, to bylo na Dannyho, protože ho dneska čeká první polibek! Myslel jsem, že mluvíš o tom doktorovi. Promiň. Beny, nezapomeň předstírat, že se chystáš na důležitý obchodní jednání. Zapomněla jsem ti vzít kufřík! Zkus pantomimu.

Jo. Dobrý. Dneska pořádá Pí Nu velkou párty. Aadit dostal skoro všechny z patra na seznam hostů a všichni se už moc těšej. Původně jsem se chtěl k Pí Nu přidat, ale nakonec jsem si to rozmyslel. Ale na tu párty se moc těším a chci si ji maximálně užít. Sakra! Šli tam beze mě.

Vy musíte dělat tyhle rozhovory vždycky v tu nejblbější... Život na koleji 2x11 - Studentská párty Zdravím tě, Amerikamero. Tady Brit a Steph. Čau. Všichni z patra šli buď na párty, nebo studují Bibli. To dělá jen Abigail. - Ale já a Brittany jsme věrné našim přítelům. - Přesně. No...

jo. Spíš jde o to, že je Derek na tom turnaji a mně se dneska nechce pařit. Takže jsem radši nikam nešla. Jo. A mě napadlo, že by byl Marshall jeden večer rád jen s kámoši. Steph na ten seznam fakt nedávej. Ale... z toho plyne... že máme se Steph celý patro pro sebe. Pojďme to rozjet.

A jéje! Vagína! Vagína! - Vagína! - Vagína! Vagína? Medvídku... - Nevěděly jsme, že tu jsi. - Jo. Chcete se zhulit? Čau, Marshalle.

Rád tě vidím. Už jsem se bál, že tam půjdu sám. - Jseš na seznamu, ne? - Jestli jsem na seznamu? Jestli jsem na seznamu?! O 5 MINUT DŘÍVE Marshall Adams I. Ne. William Adams IV. Aadit něco? Já jsem ten seznam sám sepsal.

Jen musím jít někam, kde není přemikeováno. Jdu do Marie Callender's, kde máme pozdní pařbu se správcema, která bude naprosto parádní. Měj se, brácho. Nosím v noci své sluneční brýle... abych mohl... Hej, Mikeu! Můžu?

Konečně. To je Mike. Skoro se k nám přidal. Je to náš chlap. - Jak se máš, brácho? - Čau, Marku. Díky. Jak se vede? To víš... Musíš jít tam nahoru. Je tam plno skvělejch roštěnek, takže už máš bejt dávno na šrot. Nasaď si ty brejle a pojď. Naskoč na vlak plnej zábavy!

Kdo potřebuje nějakou studentskou párty, že jo? Musíte bejt svým vlastním pánem... nebo paní. - Díky. - Nemáte zač. Jak řekl jednou Trey Anastasio z kapely Phish... Řekl: "Zařaďte svou duši na vyšší rychlost." Musíte utíkat jako splašená antilopa. Páni.

- Zní jako skvělej chlap. - To je. Měli bysme mu zavolat. Phish je třetí nejlepší jamová kapela týhle i kterýkoliv další generace. Zdravím, jsem opravář a mám se podívat na ten váš výpadek energie. K tomu došlo před několika týdny. Jo. Aha.

Moje chyba. Chceš se zhulit? Jo. Připravte se na to, že se za tenhle mixážní pult postaví váš WWDJ. Dávej si pozor, Bille O'Reilly, protože to tu trochu roztočím. Pivní pong, Shane. Pro něj ses narodil. Můžem bejt společně nezastavitelnej tým. Jako Jordan a Pippen. Spíš jako Vin Baker a Vin Baker.

To je basketbalovej fór! - Jak je, hoši? Jsem rád, že jste přišli. - Aadite! Čau, chlape. Promiň, kámo. Jdem na to, Shane. Co tamhleta? Má moc krátký holeně. A tamhleta?

Ta má moc vytahaný prsa. Co říkáš na tamhletu? Ne, ta je moc nudná. Co třeba ty? O tom si můžeš nechat zdát, Benji. A co tamhleta? Ta by šla. Jdi do ní, ty prase.

Pij! Pij! Pij! Pij! Pij! Tenhle zk****syn je teda číslo! Je to fakt divný, víte? Jasně, že vím. Možná jsem do toho praštila moc brzo. Sotva jsme se znali, já se do něj zabouchla a chtěla jsem, aby to bylo oficiální. Tohle já normálně nedělám. Oficiálně.

Ophishiálně. Danielle Fishel. Já to vidím takhle, Brittany. Ty jsi stála hlavně o chlapa, a ne o Dereka samotného. Sice je zlatej... a má tě moc rád, což tě těšilo, ale teď se podle mě... projevuje to, žes to chození moc uspěchala.

A dochází ti, že ses do toho vrhla moc bezhlavě. Steph, tvoje řeči jsou mnohem zábavnější, když jsou všichni zhulený. Potřebuješ nějaký čas pro sebe. Udělej to nejlepší pro Brittany. Děkuju. Lidi... přijde mi, že z toho asi zešílím! Nepřestal jsem teď mluvit?

Asi tak hodinu? Nepřestal jsem teď mluvit uprostřed věty? Chlape, uklidni se. Budeš v pohodě. - Já padám. - Chceš něco? Já nic nechci. Nic. Nic nechci. Něco mi dejte. Dejte mi něco. Ať to přestane. Už chci jít pryč. Mohl bych zůstat. Musím jít. Jak se máte, omladino?

Tady máte další kousek, který vám pomůže naplnit vaše duchaprázdné a neplodné touhy. Všechny jsem sem pozval, ale teď mi přijde, jako bych byl neviditelnej. Tohle patro je hrozně nestálý. To máš naprostou pravdu. Vidíš to taky? Benjamin to podle mě udělá. To snad ne. Jeď, jeď, jeď, Danny B! Čau, Mikeu.

Courtney, tohle je Mark. Jak je? Jo, tohle je Aadit něco. Já tě znám. Kai Kai Kai... Bydlíš s Brittany Wilcoxovou. - Ty Brittany znáš? - Moc dobře. Jestli mě pobíráš a myslím, že jo.

Řek jsem to dost jasně. Dobře. Minulej semestr na jednom šíleným večeru na bowlingu... Ta Brittany Wilcox umí dobře kouřit p***y. To už stačí. Brittany, ***** ***** ********. Dost. Dávaj nám na prdel.

- Z jakýho jste spolku? - Kappa Gopha Shane. Máme pěnu. Mikeu! Jdem ti na pomoc, kámo! A davy šílí! Omluv mě, Lacey. Moc jsem si užil to dnešní líbání, ale musím jít na důležité obchodní jednání. Jo, měl bys jim jít pomoct.

Svoje číslo jsem ti uložila do mobilu, takže bys mi měl zavolat a můžem zajít někam na jídlo. M-moc rád. Tohle je pěkný. Nikdy mi nedošlo, jak je Marshallův pokoj velkej. Jsme fakt dobrá parta. Moc pěkná směsice lidí. Nevím, jestli jsem neoslepnul.

Jsme tu s tebou. Díky moc, kluci. To nestojí za řeč, kámo. Ne, vážně díky. Nečekal... Nečekal jsem, že se za mě budete takhle rvát. Rádi pomůžem, když bude třeba. Vždyť patříš mezi naše nejlepší kámoše. Vážně?

Jo. Vždyť jseš Mike. Jeden z těch nej. Poslední dobou jsem se tak necejtil. Vůbec jsem to tak necejtil. Na nás se můžeš vždycky spolehnout. Nevím, já... Poslední dobou jsem na tom byl dost mizerně a... bylo to pro mě dost těžký... Doufal jsem, že tenhle semestr bude skvělej... ale opak je pravdou.

S Brittany je to divný, s váma taky. A tohle jsem vám neřek, ale když jsem byl o Vánocích doma, dostal jsem se do divnýho rozpoložení asi kvůli tý nedořešený záležitosti s Emily... Ale... Nakonec jsem s ní skončil v posteli. Prostě to ve mně vyvolalo divný pocity a... a ne... necejtil jsem se...

vůbec dobře. To je mi líto, Mikeu. Měli jsme si toho všimnout. Zasloužíš si víc. Vždycky jsi byl skvělej kámoš. Kdybych to věděl, začal bych rozdávat hlavičky dřív. Prostě se cítím poslední dobou dost izolovaně i díky tomu Joshovýmu dokumentaristickýmu postoji a.... Brittany má kluka a...

Teď to bude znít blbě, ale nevzali jste mě ani do kapely. JIŽNÍ 5 GOPHER REED A... JIŽNÍ PĚTKA Nechtěli jsme tě odstrčit, jen nehraješ na žádnej nástroj. - Moh jsem bejt třeba technik. - Pro nás budeš vždycky technik. Kluci, omlouvám se. Tohle je hloupý. Ne. Takhle to vytahovat.

Poslední dobou mám furt kyselej ksicht. Připadám si jako Marshall. Neboj se. Nikdy nebudeš jako Marshall. Na to nemáš dost široký ramena. Jo. Jsme fakt skvělá parta. Měli bysme spolu trávit víc času. Jo.

Jo, to bych moc rád. Nazdar, ubožáci. Už jste se konečně vzájemně dolíbali, vy ubožáci? Ty jseš opilej, Marshalle? Ukázalo se, že v tomhle městě jsou dva Marie Callender's a já šel do toho špatnýho. A nakonec jsem se pořádně opil v rohovém boxu, kde mi červené víno servírovala dáma jménem Bernice. Vy ubožáci.

Marshalle... nechceš obejmout? Ne. Dojdi v pořádku domů, ty neřáde. Nosím v noci své sluneční brýle... abych mohl... abych mohl... Vidíš? Takhle nikdy nedopadneš. Ale ty ramena...

to je síla. Takže ses vyspal s Emily, jo? - Jo, jo, já vím... - Kolik jste dali poloh? Víš, Shane, to není zrovna moc důležitý, takže... Jasně, jasně. Promiň. A jak jseš na tom ty, Danny B? Počkej. Cože? - Tys políbil holku?

- Tys políbil holku? - Kterou? - Počkej, vážně? Vážně? - Fakt to udělal. Jo! Danny B, počkej! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (56)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Shaneův úsměv je něco! :D

180

Odpovědět

Brittany je nejlepší, luxusní holčička..
Jinak super seriál.

190

Odpovědět

DannyB to zabil jak tam do nich při tý bitce skočil :D

190

Odpovědět

to , kdo je emily se kterou se jakože mike vyspal? neni to nahodou ta jeho bejvala ze střední? :O radte :D

180

Odpovědět

Tyvole VORK :D došly prachy z The Guild? :D

190

Odpovědět

Skvělej díl.Danny B hodně vostrej týpek :D

180

Odpovědět


Odpovědět

Chudák Mike :( Ten mi byl sympatický už od prvního dílu. Tak doufám, že na něho teď už budou hodní. A ten jeho výstup na konci mi náhodou přišel hodně dobře zahraný! On je takový přirozený. a Shanův Head shot taky super :D

180

Odpovědět

BugHero: Prepac ze tak neskoro odpisujem ale nechodim sem casto.... ale myslel som serial the guild... resp neviem ci je niekde online s titulkami ale pochybujem preto so napisal stiahnut...

180

Odpovědět

◘ nevíte někdo,kdy by se dali sehnat ty brýle co má Mike? Konkrétně tuhle,nebo podobnou barevnou kombinaci. ◘ Dík

180

Odpovědět

Konecne je pryc z top10

183

Odpovědět

Vagina Vagina :D

180

Odpovědět

Tento diel im vyšiel na 1. Síce sladkasto-uteplené, ale celkom milé. Proste dobré vyžívať sa v pocite, že Mike konečne našiel správny smer a vidieť ako ho hoši podržali bolo fakt super. Danny B už je starý brúsič, tam už zbytočne hrajú na nevinnú strunu. Tajne som dúfal, že Danny a Courtney... sakra, prečo to tak napínajú :)
Work - WTF? :))) to ako keby sa v Star Treku objavil Knight Rider. Workov výstup bol úžasný. Minimalistický, ale čo vstup to perla.

180

Odpovědět

Parádní díl! A Gopher byl super: "Davy šílí!" *BANG* :D

180

Odpovědět

VORK the best!!

180

Další