Jarní prázdniny (1/5)Život na koleji (S02E13)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:348
Počet zobrazení:5 008

A je tu první z pěti dílů, které budou dokumentovat road trip naší oblíbené bandy, na který se vydala v rámci jarních prázdnin. V tomto díle uvidíte, kam si to o prázdninách namířila Steph s Marshallem a kam se vydal Josh, Mike, Gopher, Shane a Danny B.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

Můžem na to. Zdravím vás, tady Mike Sanders. Dnešek je velice výjimečný, protože je to první den jarních prázdnin a mě napadlo, že bychom mohli zdokumentovat náš velkolepý... road trip! - Tak jedem! - Jedem, kotě. Čau, kluci, promiňte.

Musím jet s váma. Potřebuju dostat svůj film do podvědomí lidí.. - Tu máš. - Jedeš s náma? Samozřejmě. Jo! Hej, kluci... Zrovna mi něco došlo! Musím jít... Musím jít do...

kina. Nemůžu s váma jet. To myslíš vážně? Ne. Život na koleji 2x13 - Jarní prázdniny (1/5) Ahojda! Tady Steph! - A Marshík je tady.

- Čau. Řídí, takže ho teď neobtěžujte. Už jsem tu chybu jednou udělala. Máme jarní prázdky! Co, co? Marshík mě dneska ráno unesl a ještě mi neřekl, kam máme namířeno. Kam to vlastně jedeme? - Kam jedeme, zlato? - Chceš to už prozradit? Jo. Dobře.

Já tě beru, Steph, na jarní prázdniny na... vesmírnej tábor. Největší Gopher na světě. Shane, co si myslíš o největším Gopherovi na světě? Těšíš se? Kámo, už se nemůžu dočkat, až uvidím největšího Gophera na světě. I když tomu nevěřím. - Čemu přesně nevěříš? - Tenhle je totiž dost velkej. Citově a svým srdcem.

Největší Gopher na světě. Kdes o tom vůbec slyšel? Na netu. Massachusetts Můžu teď sedět vepředu já? Shane, víš, že se mi dělá špatně. Musím sedět vepředu. Nerad bych zvracel.

Tak jo. Tak jo, kámo. Radši jsem se pořádně vybavil. Mám... fakt odolný igeliťáky, náramek proti nevolnosti, aspirin, dezinfekci, lak na vlasy, opalovací krém, rovnátka. - gel... - Nezapomněl sis vzít kalhotky? Taky mám tohle...

kdyby bylo potřeba. Musíme s tím zacházet opatrně. - Jen si to chci... - Musíme s tím zacházet opatrně. Jen se chci podívat. - Joshi, přestaň! - Můžeš mi to na chvilku půjčit? Au! Přestaň! - To je úžasný! - Já vím. Panebože, já tě miluju.

Já vím. Takže jedeme do Jacksonvillu? Ne... Neměl jsem peníze na... tábor v Texasu nebo na Floridě... takže tě beru na jeden, co se jmenuje Jamajčan v kosmu. A je to vesmírný tábor v jamajském stylu. Cože?

My jedem na Jamajku? Páni! Taky tam... No, vlastně není na Jamajce. Je ve Venice, v Kalifornii. Jen je to tábor v jamajském stylu. Jamajčan v kosmu, tábor v jamajském stylu. Takže to není akreditovaný vesmírný tábor... není na Jamajce... Tohle je nejspíš...

ta nejlepší věc, co se mi kdy přihodila! Joshi, vzbuď se, venku je obří balónová zrůda! Bože! Děkujem! Jo. Vždyť je to k ničemu. Co s tím budeme dělat? Pete Rose! Jsem moc rád, že to máš.

Co natáčíš? Jen natáčím tvoje kraťasy, aby je každej viděl. - Dobře. - Jseš připravenej. Jsem připravenej. UJP - už jsem připravenej. Jeď! Nezastavuj uprostřed ulice! O co ti jde?!

Tohle dělá vždycky, když řídí. Já taky nevím, kam jedu. Hlavně jeď. Jeď. Pokračuj dál. Tyhle lidi neuměj řídit, Steph. Připomíná mi mého tátu. Hej! Hej! Hej!

- Nechci, aby nás někdo zastřelil. - To se učili řídit na OMV? Odboru motorových vymaštěnců? Tohle ta zkratka neznamená. To teda znamená. Tam se učej řídit, Steph. Jak to, že mě slyšel? Budem se skládat na benzín? Jo, ve třech. Určitě bys to neměl platit sám.

- Složíme se ve třech. - Jo, díky, Gophere. - Ve třech? - Shane nemůže platit. - Můžu přihodit nějaký Sexy Boys prachy. - A co Josh? Josh dal všechny svý peníze do toho dokumentu. Josh je tu služebně, neměl by platit. To je pravda. Ale všechno, za co platíš, musí bejt spočitatelný z daní. Takhle mi rodiče...

Takhle mi říkali. Tví rodiče říkali, že jsi... odečitatelný z daní? Daňový odpočet. Skoro mě tak pojmenovali. Měl jsem se jmenovat Daňový odpočet Riley. Co je? - Jen dojdu pro něco... - Tak jo. Tohle jsou tvý reklamní materiály? Přesně tak, to jsou.

Nálepky pro Joshuu Leonarda Morgana od Steph. To je hezký. Jen půlka jich na sobě má tvou fotku. No... Tak to je dáme slepým. Krucínál, Steph. Možná chtěla, abysme je dokreslili sami. - Jo, to bysme mohli.

- Ne, půlka mých diváků prostě musí být slepá. Tak to prostě musí být! Pokud jsou slepí, jsou to vůbec diváci, který chceš dokumentem oslovit? Všichni diváci jsou slepí, Gophere. Kdybyste nebyli slepí během mého představení, viděli byste, že to byl naprostý propakdák. Cože? "Propakdák"? Totální propakdák. - Proč to říkáš takhle?

- Co je "propakdák"? - Propakdák! - Myslíš "propadák"? - Žádnej "propakdák" neznám. - Odpád. Propakdák. - Takhle se odpad nevyslovuje. - Propakdák. Odpád! - Propakdák. - To je přesně ono. To je ta vaše slepota. Tamhle je pouť. Musíme tam zajít. - Rozhodně. - Souhlasím. Jdeme na pouť! Pouť byla zavřená, takže...

si dáme šlofíka. Ahojda, všichni! Novinky. V autě jedeme už... 6 a půl hodiny. 6 hodin a 45 minut. A hrajeme spoustu zábavných her. A, B...

- C... - Co to děláš? Snažím se hledat písmenka. - Steph, musíš s tím přestat. Potřebujem... - Svým očičkem vidím... něco modrého. Moje koule. Steph, vypni tu kameru. Ne, nebe. Už budeme v Kalifornii, kluci. Všechno je jednou poprvé.

Vítejte v Kalifornii! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejslabší díl.Veliká,převeliká nuda. :(

180

Odpovědět

celkom nudny diel ale aspon som si ho pohonil

187

Odpovědět

josha ked zobudia pri tej balonovej prisere nema chybu :D oooo my gooood :D

180

Odpovědět

mně to přišlo zajímavý :)

180

Odpovědět

tak tohle je jeden z nejlepších dílů ! !

180

Odpovědět

Náhodou to není tak zlý, jak se tu píše :)

180

Odpovědět

takhle se má žít

180

Odpovědět

Souhlasím. Těchdle pět dílů mě vůbec nebavilo. Ale zase si ráda počkám na překlad a třeba tam objevím nějakej světlej moment. Škoda, že to bývá jenom jednou týdně, protože si teďka pěkně dlouho počkáme na další díly z našeho oblíbenýho prostředí.

180

Odpovědět

Začiatok najlepší musím ísť do kina inak taka nuda :(

180

Odpovědět

Windkiller: Jo, taky mi to přišlo slabší. Nápad sice zajímavej, ale přišlo mi to hodně improvizovaný a chvílema hodně nudný.

181

Odpovědět

Něco mi říká že tydle dvě auta se tam potkaj :D

180

Odpovědět

Bohuzel musim rict ze tech 5 dilu me moc nepobavilo (tento a 4 nasledujici) :( Ale i tak u me tento serial vede :)

180

Odpovědět

achjo, serialy v serialu nesnasim, nuti me to vic se tesit na dalsi dily :D

180

Odpovědět

20:02 a už tu je hodnocení :D úžasný :D

180