Jarní prázdniny (4/5)Život na koleji (S02E16)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:281
Počet zobrazení:5 017

Je tu další díl Života na koleji a s ním i další díl jarního road tripu. Sice je podle mě opět slabší než klasické díly z koleje, ale myslím si, že už kvůli perfektní závěrečné scéně a hlášce Dannyho B se vyplatí na něj podívat. ;-)

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

Pořád na cestě. Dobře, něco jsem cejtil. Kdo z vás to udělal? Michaele, oba jsme spali. My spíme, Michaele. Prosím, omluv nás. Tak jo. Já se vrátím zpátky ke svý práci. Teď jsem vás dokonce viděl, protože jsem otočil kameru.

Viděl jsem, jak se po mně natahujete, abyste... - My spíme, Mikeu. - Nemůžu sloužit. - Dobře. Život na koleji 2x16 - Jarní prázdniny (4/5) Nevím, jestli znáte tuhle hru. Nové jméno - Nové Mexiko. Všichni si na dobu, po kterou pojedeme přes Nové Mexiko, určíme nové jméno a budeme muset oslovovat všechny v autě novým jménem. Já budu Lebanese Istanovicz.

Lance Lordsburg. Patty Lordsburgová. Ulysses. Joshua Tease. Já jsem Lebanese Istanovicz. Jsem Patty Lordsburgová. Tys mi ukradnul hlas. - Jsem Lebanese Istanovicz.

- Já také. Jak bude znít Patty? Jsem žena. Mám na těle ženské orgány. - Já budu znít jinak. - Dobře. Vítejte na mé párty! Děkuji. Ochutnám. Opět jste mi ukradla hlas. Když má Patty Lordsburgová hlad, zní takhle.

Patty Lordsburgová, - teď když jste spořádala všechnu mou špínu... - Ano? Proč zníte pořád stejně? Můj hlad je neukojitelný. Zdravíčko, všichni! Honem na palubu! Dneska jsme dělali spoustu skvělých věcí. Prošli jsme si tréninkem rychlosti Mach 1 a Mach 2. Zkusili jsme si gravitační židli, která simuluje chození po Měsíci.

Byli jsme v bazénu. Přivázali nám k rukám a nohám velké sáčky kytek, takže jsme vážili asi o 20 kilo víc. Naštěstí se nikdo neutopil, i když k tomu chybělo málo. Kam se chystáš, Marshíku? Někoho jsem dneska potkal a on mě pozval na taco luau. Taco luau? To bude sranda. Jo, bude to skvělý.

Co je to za opojnou vůni? To je kouzlo Sexy Boys Body Spraye, kterej jsem ukradnul Gopherovi. Holky to pěkně vzpruží, jestli mi rozumíš... - Díky za pozvání, ale nemůžu jít s tebou, - Dobře, nevadí. protože mě čeká program s táborem. Myslím, že je na každém místě jednou za čas meteorická sprcha, takže... půjdeme společně nějakou najít s nádherným teleskopem.

S opravdu drahým... za 100 nebo 200 dolarů. Takže vyrazíme a budeme pozorovat hvězdy a... Bude to strašně romantický. Kéž bys tam mohl být, Marshíku. No jo. Zní to dobře. Bylo by hezké, kdybych tam měla někoho, koho můžu obejmout. - Hezky se bav.

Zatím čau. - Páni, to je... dost silné. Panebože. Tak jo. - Jděte si někdo sednout do toho křesla. - Ne. - Proč ne? - Nejspíš bude prolezlý nemocema. Nebo duchama. Nemocnejma duchama? - Já to udělám.

- Vážně? - Baterku si vzít nemůžu? - Ne. Vy mě tady necháte, že jo? - Přísahám. - Přísaháš, že mě tu nenecháte? Přines něco Joshovi. Mike sedí na nejdivnějším křeslu, co jsem kdy viděl. - Nebo se na to chystá. - Myslíte, že to fakt udělá? Ne, jakmile tam dojde, tak se na to vykašle. Teď zjistí, že je to pěkně strašidelný.

Jo! Panebože! Panebože! Co to... Ku*va! Jasně, to ti nežeru, Mikeu. Dělejte! Bylo odemčeno.

Ty dveře jsou odemčený. Nenuť mě se dívat na to křeslo, Gophere. Panebože! Panebože! - Gophere! - To je Mike. - Je to Mike. - Ne, tohle už jednou udělal. - Co? - Vím, že je to on. Tohle už udělal. No právě, takže to byl Mike. Viděli jste to?

Tebe bez trička? Jo. - Neměl ho sundaný, jenom přes hlavu. - Ne, tu šílenou stvůru. Mikeu, tohle už nikdy nedělej. - Díky, že jste mě nechali venku, i když jste viděli... - Bylo odemčeno. Dveře byly odemčený. Michaele, tohle už nedělej. Co to bylo? Bylo to opravdový, Mikeu?

Ta mytologická stvůra, co mě honila? Vypadala jako ty, ale jestli mi řekneš, že byla opravdová, budu ti věřit. Byla opravdová. Dobře. Byla opravdová. Do pr... - Mikeu, ty zrazuješ mou důvěru strašně často. - Jen pro tentokrát. - Po celým křesle lezli pavouci. - Nech toho. Myslíš, že na tebe vylezli a tys je přinesl do auta?

Je to... Je to dost pravděpodobný. Joshi, pavouků se nemusíš bát. Jsou... Většina z nich ti... - vůbec neublíží. - Ale jsou halloweenský? - Halloweenský? - A nekašlou. Nejsou to lidi. Ty se bojíš všeho, co nekašle? Jak můžeš být celý život zdravý?

Svědí mě ret. Můžete mi pomoct? Ani jsem to neudělal tajně. Je přibližně ten čas... večer... kdy začínaj všichni trochu magořit. A vy jste toho teď svědky. Ale pořád na to máme. Pořád na to máme. Joshi, můžu se tě na něco zeptat?

- Nejdřív se podívej tamhle. - Dobře. - Hej, jak je? To je kádr. Shane, podívej se na chvilku tamhle. - Už to nedělej. - Přestaň! Přestaň! - Joshi, přestaň! - Asi trochu magořím. Takže... jen pro informaci, nemáme tušení, kde jsme.

Takže kluci teď vymýšlej novej plán. Gopher se ujímá vedení. Shane drží světlo. Já jsem venku a rozhlížím se po okolí. Je tma. Jen říkám, že jsem si stoprocentně jistej, že první auto mělo havajskou poznávačku.

Já souhlasím. Já vám můžu stoprocentně zaručit, že nebyla havajská, ale kalifornská. Proč nám nemůžeš prostě věřit? Jsme tví kámoši - a říkáme, že jsme to viděli. - Tady nejde o důvěru. Jde o to, že jsme seděli vepředu a měli jsme lepší výhled a viděli jsme, že je kalifornská, a ne havajská. Já teď vůbec nechápu, proč...

proč se z toho stává hádka. Měl jsem na tu poznávačku přiblíženou kameru. Já jenom nechápu, jak by se havajské auto dostalo přes celý Pacifický oceán - do kontinentálních Spojených států. - Ale rozhodně to byla havajská značka. Nebyla havajská, ale kalifornská. Ta s velrybou. Ty jsi řídil! Jak jsi to mohl vidět líp než my? Proč jsem vůbec Havajani jezděj? Ať si zůstanou na svým ostrově. - Proč to tak řešíte? - Ty to řešíš! Začal jsi o tom asi pětkrát!

Mike měl přiblíženou kameru, ty jsi řídil a Danny B nemá ani nasazený svý brejle! Já žádný brejle nenosím! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejede !

181

Odpovědět

Nic moc a Danny B ani neměl brejle :D

180

Odpovědět

Já žádný brejle nenosim.. !! No prostě nejlepší.. !! x)

180

Odpovědět

Josh je idiot, doufám že ho nechají na Havaji nebo v Kalifornii, nebo kde vůbec jsou, ale už ho tam nechci, kazí to :-(

180

Odpovědět

Poslední minuta - parádička.. Nechápu ale moc, co je na těchto dílech dle vašeho názoru slabšího... Rád se na tyto díly podívám, protože z nich číší pohodička a relax, a to je to, co čekám od těchto videí...

180

Odpovědět

Marshall lehkých mravů!

180

Odpovědět

grrr, Marshal je podlej hajzl! Ale Danny B zabodoval :D

180

Odpovědět

Tak ta poslední scéna mě opravdu dojala, naprosto dokonalá. Škoda jen, že v tomto dílu bylo málo šíle Steph

180

Odpovědět

ja som trosku sklamany :D ale nie z tohto dielu,ale z toho ze si stale citam ten popis k videu :) kazdy kto ma rad dorm life si to pozrie ci uz je tychto 5 casti slabsich alebo nie...stale je to sranda :) ale ked som si precital ze sa na to oplati pozerat kvoli zaverecnej scene a hlaske dannyho B tak som sa nato tak tesil az mi to nakoniec neprislo ani az tak velmi smiesne :) proste som ocakaval asi az prilis vela :) ale inac z tychto prazdninovych casti je to asi najlepsi diel :) az na SANDCRAAAAAAABS :)

180

Odpovědět

víc jak měsíc v hají...

180

Odpovědět

jako nevim co byla ta perfektní hláška teda, kažodpádně se těším na normální díly.. tohle je oproti tomu bída :/

180

Odpovědět

"I don't wear glasses!!!" Tenhle díl mě překvapivě pobavil.

180

Odpovědět

Poslední záběr mně dobře rozsekal :D

180

Odpovědět

tak toto je uuuplne peckovy serial ....cely tyzden cakam a tesim sa hlavne na neho ...mohol by byvat aj castejsie ...kludne aj kazdy den =D

180

Odpovědět

jn, opravdu, řekl bych i, že tohle je úplně nejslabší video, ani mě to moc nepobavilo, škoda, ale pevně věřím v to, že příště to bude lepší ;)

180

Další