Jarní prázdniny (5/5)Život na koleji (S02E17)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:211
Počet zobrazení:4 196

Konečně je tu poslední díl jarního road tripu a od příštího týdne se opět vrátíme zpátky na kolej. K dnešnímu dílu toho asi moc nenapíšu, protože mi přijde, že se v něm kromě docela vtipné scénky se Shanem tak nějak nic neděje. :-)

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

Nechte toho. Já pro ten benzín dojdu. Život na koleji 2x17 - Jarní prázdniny (5/5) - Ahoj, vítám vás u... - Počkej. Promiň. Teď. Ahoj, vítejte u Zábavných postřehů s Danielem Benjaminem. Věděli jste, že zuby kapesního gophera průběžně dorůstají, aby byly připraveny na neustálé opotřebování...

- Tak jo, ještě jednou. - Roadtripové vydání? - Jo. Ahoj, vítejte u Zábavných postřehů s Danielem Benjaminem. Roadtripové vydání. Věděli jste, že zuby kapesního gophera průběžně... Ahoj, vítejte u Zábavných postřehů s Danielem Benjaminem. Roadtripové vydání. Věděli jste, že zuby kapesního gophera prů... Ahoj, vítejte u Zábavných postřehů s Danielem Benjaminem.

Věděli jste, že... Roadtripové vydání. Ahoj, vítejte u Zábavných postřehů s Danielem Benjaminem. Roadsideové vydání. Věděli jste, že zuby kapesního gophera průběžně dorůstají, aby byly připraveny na neustálé opotřebování, kterému jsou vystaveny?

Panebože! Nazdárek! Mám v pokoji cizího chlapa. Ne! Já toho chlapa znám. Tohle je můj vedoucí Rick. Čau, já jsem vedoucí Rick. Nebo taky Kvazar. - Říkáme mu Kvazar.

- Kvazar. - Chcete vědět, jakou přezdívku mám já? - Ta je skvělá. Starmaster. Chápete? Jako Stairmaster, ale pro hvězdy. Ta přezdívka mi hodně pomohla odlišit se od ostatních. - Jo, teda... - Vedle řady dalších věcí. Jakých třeba? Miluju tvou lásku k vesmíru. Já vesmír vážně miluju.

Když se nad tím zamyslíte, vesmír je úplně všude. - Je nad námi. - Mezi věcmi. - Je po stranách... - Je všude, kde nic není. Jo. I tam, kde něco je. Asi jste si všimli, že tu není Marshall. Ale nic tu neprovádíme. Ricka jsem sem mimo jiné pozvala proto, aby mohl říct Marshallovi, jak skvělou práci odvádím.

Aby na mě mohl být hrdý. Jo, odvádíš fakt skvělou práci. Vážně skvělou. Kdybys mi měl dát nějakou známku, jaká známka by to byla? Jednička s hvězdičkou. Jednička s hvězdičkou. DOBRÉ VĚCI NAJDETE TADY Michaele, přestaň! Michaele!

Ne, Michaele! Joshi, to je hlavní scéna. Divadlo! Přesně tak, Ameriko. Teď je ze mě dokumentarista. - ...protože musíte být chlap, aby... - Čau, Steph. - Čau, Steph. - Ahoj. Ahoj, broučku.

- Co se tady děje? - Čau, jak je? Chci ti představit Ricka. - Tohle je můj vedoucí Rick. - Můžeš mi říkat Kvazare. Kvazare? Budu ti říkat Ricku. S Rickem jsme se hodně sblížili během včerejšího sledování meteorického roje. Pozvala jsem ho sem k nám, abys zjistil trochu víc o mých zážitcích a o tom, jaké to mohlo být, kdybys tam šel se mnou. Řeknu ti, jak to na mě působí.

A budu dost upřímnej. Vůbec se mi nelíbí, že je tvůj vedoucí v našem pokoji. Dával jsi ruku kolem ramen za a) jedné z tábornic, a za b) mé přítelkyně. - Jen jsem ji podpíral. - Jseš perverzák. Jseš perverzák. - Tohle je tak trochu... - Já vím, já vím. - Myslím, že už bylo na čase. - Rodiče většinou nebejvaj tak agresivní. Já nejsem její rodič.

- Je to jen můj správce. - Cože? A taky přítel. - Ricku, co kdybys už šel a uvidíme se ráno. - Jasně už poletím. "Poletí." Zítra ráno tu Steph už nebude. - Ale to prošvihne závěrečnou misi. - Závěrečnou misi? - Jo, závěrečnou misi. - Ale já jsem pilot! Já jsem pilot! Víš vůbec, co to znamená?

To znamená, že velím já! Pro jednou! - Já nechci odjet z vesmírného tábora. - Tohle je divnej zvrat. Ale to se stává i ve vesmíru. Musíš se přizpůsobit za letu. - Starmastere. - Nech toho! - Ano, Kvazare. - Co? Sáhnuls jí na koleno. - Jen jsem ji poplácal. - Po kolenu. Steph, plno lidí nemá pro vesmír pochopení, - takže...

- Já ho chápu. Navštivte vesmírný tábor Jamajčan v kosmu. vesmirnytaborjamajcanvkosmu... vkosmu... - vjamajskemstylu.com - Jo. Tak jo, kluci. Jdem hrát Hádej, kdo jsem. Budu... tak jo. Já budu na něco myslet a vy...

Tak jo, už to mám. Je to... nějakej... předmět? Jo, uhádnuls to. - Uhádnuls to. - Počkat. To to byl doslova předmět? Jo, myslel jsem...

- na předmět. - Můžeš to víc upřesnit. Začnem znova a ty mysli na jinou věc, která bude konkrétnější. - Vymysli něco konkrétnějšího. - Dobře. Už to mám. - Tak jo. - Je to větší než chlebník? Ne, byl to chlebník. Takže to je stejně velký. Měl jsem říct jen ne. Znova. Zdravíčko, lidičky.

Nebo bych možná měla říct spíš sbohem. S lítostí v srdci vám musím popřát hodně štěstí na rozloučenou. Tohle byl... jeden z nejúžasnějších zážitků v mém životě a vážně jste se mě všichni dotkli na místech, o kterých nemáte ani tušení. Jen se chci v rychlosti rozloučit s kamarády z tábora. Timmy, Stephie, Cynthia, Jonah, Barry, vedoucí Rick, Penelopé, Janel, José a Pepé.

Všichni jste byli úžasní. Jste úžasní lidé. Zůstaneme v kontaktu. Pilotní mise: 4-4-8. Co? Vesmírné opičky! Uvidíme se za rok! No jo, už běžím! Domů to bude dlouhá cesta.

Určitě to bude sranda. Dívejte, jak je roztomilej. Dívejte, jak Gopher spinká. Mikeu, něco mi tady bliká. Sakra, ty teď nahráváš? Jo, jo, ale jsou tu nějaký brejle, co blikaj. Jo, to znamená, že nezbejvá moc kaz...

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejede !

180

Odpovědět

Seriál jde do sra.ček

182

Odpovědět

Konečně končí prázdninové díly!! ;)

180

Odpovědět

Bughere,prosímtě ... už si tu pro mě překládal video s muzikou kolem světa,nebo tak nějak :-) našla jsem další,takové humanitární video :) http://www.youtube.com/watch?v=Wgi0t2ap-us&feature=player_embedded sice tam toho na překlad moc není,ale trochu tam toho je a todle video by si zasloužilo být zde:)

180

Odpovědět

Už jsem chtěl psát že chybí konec :D ale naštěstí mi to došlo :D nebyl tak špatnej, zasmál jsem se :) ale doufám, že další díly budou mnohonásobně lepší ;)

180

Odpovědět

BugHer0: máš odemě zprávu na csfd

180

Odpovědět

mně to celý přišlo docela ok, o malinko slabší než normální díly, ale dost v pohodě :) a ten závěr je fakt dokonalej!! :)

180

Odpovědět

absolutně jsem po tom měsící stratil chuť sledovat ten seriál...tohle byl jeden velkej omyl, tak doufam že to ty díly teď zachráněj

180

Odpovědět

Mě ten jejich roadtrip náhodou docela bavil... Už se ale těším na ostatní postavy...

180

Odpovědět

HeH jsem si myslel že to není celý, ale pak jsem si ten konec pustil znova :-D CooL konec :-D

180

Odpovědět

Taky už se tak těšíte na Abby, Courtney a Brittany?

180

Odpovědět

Celkově mě ten jejich roadtrip moc nebavil, dneska to byla nuda.. Snad se to příště zas zlepší :)

180

Odpovědět

Ten konec mě dostal :-D

To znamená, že nezbývá moc kaz.... :-D

180

Odpovědět

A to jsem doufal že by mohlo být něco nového :D

180