Společná večeřeŽivot na koleji (S02E23)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:291
Počet zobrazení:5 099

Je tu další díl Života na koleji, ve kterém uvidíte hned několik nových tváří. Mimo jiné se po dlouhé době objeví i Děkan. Na patře se má konat společná večeře a Danny je čím dál víc nešťastný z jeho vztahu s Lacey...

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

SPOLEČNÁ VEČEŘE Joshi, přijdeš dneska na tu večeři? Promiňte, ale co tady děláte? Josh mi nechal svůj pokoj kvůli umění nebo co. Blbec jeden. Jsem Linda a jo, - přijdu na vaši večeři. Vaflová středa! LINDA ODMÍTLA PODEPSAT SOUHLAS Tak jo.

Život na koleji 2x23 - Společná večeře Ahoj, Ameriko. Hlásím se vám zpod Lincolnova mostu, kde sdílím tento útulný kout s novými spolubydlícími. Mnozí z vás si možná vzpomínají na můj katastrofický pokus o dokument. Takže... Kvůli uměleckému záměru si vyměním místo s milou Lindou. Možná trvale, takže...

si pukněte závistí... 5. jižní. To je počítač, kámo? Tyhle... Tyhle věci... kontroluje vláda, aby se vám dostala do mozku, blbci! Každej, kdo se narodil po roce 1985, je robot.

Uteč! Hampton měl velmi... těžké dětství. Má velkou představivost. Tak jo. Řekni mi pro. Pro: Lacey je pěkná, byla u Fort Sumter a je houževnatá. Dobře, a proti?

Je šílená. Totální blázen. Je vlezlá a iracionální. Šílená a vlezlá - to je smrtelná kombinace. Jako práskací prášek a gauč. Potřebujem plán. Proberem to na tý společný večeři. Ona tam bude.

Cože? Sama se pozvala na večeři našeho patra. Říkal jsem jí ne, ale neposlouchala. Co byste být mnou dělali? Nikdy bych nemoh bejt tebou. Tvůj kulatej zadek nejde napodobit. Budou na té večeři nějaká cornwallská kuřata? Křepelky? Kachna? Jakákoliv drůbež?

Tak mluv! Elijahu, uklidni se. Abigail nesnáší dobře tlak. A jo, máme kuře. Proboha. Burza jde nahoru, chlape! Proto jsem narval všechny prachy do těchhle tamagotchi. Nikdy tě neopustěj.

Na rozdíl od všech ostatních. Není to náhodou malinký robot? To fakt ne. Roboti zabíjej. Podívejme se na to. Vypadá to na pěkně veselé skotačení. LOL. To je společná akce 5.

jižní? Není to oficiální akce. Jen spolu prostě strašně rádi trávíme čas. To je moc pěkné. Jednotnost patra je jednou z kategorií při vyhlašování ceny pro správce roku. Uvidím, jestli bych ti mohl přidat pár bonusových bodů. Není třeba, Děkane. To, že s nimi trávím čas, je pro mě samo o sobě cenou. Obzvlášť vzhledem k Yassiině současné situaci.

- Cože? - Co? Co se děje s Yassi? Vy jste to neslyšel? Prý dala svému patru až moc klidný režim, a změnilo se to u nich v naprostý chaos. Teď se všichni nesnáší. Řekla, pokusím se to říct přesně: "Já, Yassi, jsem nejhorší správce na světě."

Neuvěřitelné. Jako sloní obočí. Užijte si zbytek večeře. Díky, Děkane. No tak. Ty jseš takovej debil! Setři si rtěnku. Vytáhnu fenku.

Mám všechno pod kontrolou a chci do nějakýho šenku. Zvonice. Kostelní zvonice. Ubozí lidé do ulice. Polsko. Rovnost. Náboženství je pro roboty! Velkej bratr sleduje lidskou rasu úplně všude! Ovládá nám mysl. Unáší nás do vesmíru. Mě uneslo v roce 1979 600 mimozemšťanů z Marsu, 2-2-9-5-5.

Najděte je! Nejděte je a vraťte mi život! Prosím, pomozte mi někdo! Steph, tahle tvá akce je moc zábavná. Jo, to je. I když je trochu divné, že máme na naší večeři tři outsidery. Cos to říkala, Steph? Čau.

Jen jsem říkala Brit, že mi připadá divné, že tu jsi ty, Linda a Elijah, protože je to naše večeře ke konci roku a vy k nám nepatříte. - Říkal jsem ti, že nejseš vítaná. - Jasně že jsem. Steph se jen chová jako mrcha od chvíle, co spadla z těch schodů. Brit, můžeš mi to půjčit? Vědělas, že se to má loupat takhle? Páni.

- Cože? - To je hustý. - Jo. Mikeu, ty jseš šílenec. Elijahu, co tě sem přivádí? Zřejmě víš, že je Abigail mou snoubenkou. Jo, to vím. Jako věno mi měli dát její rodiče koně, který je teď nemocný. Kdyby ten kůň umřel, nemohli bychom se vzít, protože svatba bez věna by byla pro mé hospodářství velkou ostudou, stejně jako pro její.

Nicméně abych ukázal, že si neberu tuto mladou dámu jen kvůli koni, přijel jsem si pro Abigail, abych se s ní mohl oženit, než ten kůň skoná. Protože ten kůň skoná zcela určitě. Ale má láska k ní... rozhodně ne. To je tak romantický. To teda jo. Daniel toho pro mě taky spoustu obětoval...

romanticky. Minulý týden spal na zemi, abych se mohla vyspat v posteli. A tenhle týden mě bere na veletrh sběratelů plyšových zvířátek. - Hurá! - Ne, neberu. Už jsme to řešili. V pátek je ten vědomostní kvíz. Myslím, že jsme se shodli, že ta soutěž je jen pro šprty. Není jen pro šprty. Je pro milovníky dějin a vědomostí.

Jestli se mnou rád chodíš, vybereš si ten veletrh, a ne pitomou soutěž pro šprty. Nechodím s tebou rád! Jsi trapná a akorát mě dusíš. Danieli, neříkejme věci, které nemyslíme vážně. Já to myslím velmi vážně. Lacey... je konec.

Teď vypadni z mé večeře! Ty mi dáváš kopačky před mými přáteli? Nejsou to tví přátelé! Jsou to mí přátelé! A ano. Tak zmiz! Děláš obrovskou chybu, Danieli Jamesi Benjamine.

Jídlová bitva! Mikeu... Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nic moc díl, ale ,,Food fight,, je dokonalý :DDDDDD

190

Odpovědět

lol prej ,,food fight!" :D

180

Odpovědět

Je to skvělej seriál, ale i tak mi příjde ta 1. řada o něco lepší...

200

Odpovědět

Herci? Jací herci? Já myslel, že jsou to studenti, o kterých se točí dokument :-D

180

Odpovědět

Food fight! :D

180

Odpovědět

Adam: prekladat nadavky doslovne neni vetsinou zpravna cesta ty zadecni diro (asshole) :-D A jak uz pisu k x-temu dilu tohoto serialu za sebou, je cim dal tim lepsi, herci vyborni a proste tak nejak je to celkove velmi mily pocin

180

Odpovědět

Neska byl tak suprovní díl!!! Hrozně mi to zvedlo náladu... I když sem nebyl moc nadšený že skončil...

180

Odpovědět

Super dík :) Začínám docela snášet Steph :D

180

Odpovědět

Adam: A jak bys to přeložil? Tyhle nadávky jsou hodně subjektivní a podle mě do týhle situace debil sedí.

181

Odpovědět

Adel, (sledujem ho od prvého dielu, prvej série aby ste si nemysleli! ) ale to LOGIKA ! :D :D Ma zabilo :D :D :D :D A tež sedí tam protože není gay :D A prick nie je úplne presne debil ale budiž :P :P Food fight !

181

Odpovědět

dobře DANNY B

180

Odpovědět

Food Fight :D :D :D :D :D :D :D

180

Odpovědět

ten kluk tam sedí..protže si mysleli že je gay ,ale neni ..tak jsou na něho naštvaný .. :D Logika ! :)

190

Odpovědět

Annette: Sleduješ ten seriál vůbec? :-D Není to zvláštní. Je to Andy a sedí tam, protože není gay. :-)

191

Odpovědět

:DDD unesli mě roboti.... všimli jste si toho kluka kolem 3:05?? takové zvláštní že tam sedí (moc se zabývám lidmi :D)

180

Další