30 Seconds To Mars - Kings and Queens

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:207
Počet zobrazení:3 995

Podobně jako v případě Arcade Fire jsem tento song objevil díky filmovému traileru. Tentokrát se jednalo o upoutávku na Soví strážce režiséra Zacka Snydera. Posléze jsem se dozvěděl, že autory písničky je rocková kapela 30 Seconds To Mars v čele s Jaredem Letem, který se kromě muziky věnuje i herectví. Můžete ho znát třeba z filmů Requiem za sen, Obchodník se smrtí nebo Pan Nikdo.

Přepis titulků

30 Seconds To Mars uvádí... film Bartholomewa Cubbinse... inspirovaný písní Kings and Queens... JÍZDA Do noci se ozývají... zoufalé a zlomené... zvuky hádky... Otec promluvil.

Byli jsme králové a královny slibů. Byli jsme oběťmi sebe samých. Možná jsme děti nižšího boha. Mezi nebem a peklem. Nebem a peklem... V tvých očí... beznadějných a unešených... jsme ukradli své nové životy přes krev a jméno.

Na obranu svých snů... Na obranu svých snů. Byli jsme králové a královny slibů. Byli jsme oběťmi sebe samých. Možná jsme děti nižšího boha. Mezi nebem a peklem. Nebem a peklem...

Éra člověka je u konce. Temnota přichází za rozbřesku. Lekce, které jsme se tu naučili, teprve začaly. Byli jsme králové a královny slibů. Byli jsme oběťmi sebe samých. Možná jsme děti nižšího boha. Mezi nebem a peklem.

Jsme králové, jsme královny, jsme králové, jsme královny... Překlad: scr00chy Úpravy: mashi www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč mi to píše že mi chybí Plug-in ? :( btw 30 Seconds to Mars je opravdu kvalitní skupina :)

180

Odpovědět

Další nádherná písnička od 30 Seconds to Mars neni co dodat absolutně nové pojetí rocku které velmi zbožňuju. Ať už se jednalo o starší songy nebo nové 30stm u mě bodujou každým songem :)

210

Odpovědět

Myslím, že by nebylo na škodu, přidat více videí od 30STM :) hudba to je opravdu výtečná a texty víc než smysluplné :)

220

Odpovědět

Tera: V jednom videu, kde ukazovali, jak se tohle natáčelo, Jared říká, že se mu přesně tohle zdálo. Bílý kůň běžící po silnici a tak ho přidal do videa :)

190

Odpovědět

Preložte Closer to the edge :-)

200

Odpovědět

video je blokle :(

180

Odpovědět

Jared Leto - jeden z nejúžasnějších a nejtalentovanějších zpěváků/herců :) ať už jde o Kings and Queens, Closer to the Edge nebo třeba The kill/Requiem za sen, Obchodník se smrtí nebo Pan nikdo a mnohé další...

200

Odpovědět

Už jsem se zmínila, že když mi to nedopadne s Kimmelem, tak se provdám za Leta? :D *****

193

Odpovědět

Nesouhlasil bych s překladem into = v, ale to je jenom maličkost.

180

Odpovědět

mashi: Díky za postřehy, dělal jsem to podle http://www.metrolyrics.com/kings-and-queens-lyrics-30-seconds-to-mars.html a evidentně tam měli chyby. Opravím to. Zrovna v té části s "blood and name" to "and" třeba vůbec není slyšet. Každopádně vůbec netuším, co je tím teda myšlený. Pain mi tam aspoň dávalo smysl :) A s tím začátkem máš pravdu, trošku jsem tam přidal na základě mojí interpretace, aby to nebyly jenom prázdný slova.

180

Odpovědět

Ne že bych chtěla rýpat, ale v tom textu máte chyby... Ne jen v přeložení, ale i celkové. Já vím, že by se tam "through blood and pain" hodilo, ale slyšíte tam snad P? Já ne... V oficiálním textu je "through blood and name"... Je to divné, ano, ale je to tak, bohužel. Stejně tak Vaše "Temnota přichází a všechno, co jsme se zde naučili, je jen začátek" je taky bohužel absolutně špatně... Přeložila bych originál asi takto: "Temnota přichází za rozbřesku a ty lekce, co jsme se zde naučili, sotva začaly" (Ale nedává moc smysl :D). A úplný začátek bych taky nepřeložila přímo takhle, ale vím, že jste se zřejmě pokusil, aby to neznělo nesmyslně :) http://www.youtube.com/watch?v=VSiTrGCAbt8 Je mi líto. Jinak je to moc hezky provedené, já sama usiluji o nějakou překladatelskou práci v ohledu písniček nebo různých textů :/. Každopádně, jestli budete opravovat, ráda bych neanonymní zdroj. Děkuji ^^

180

Odpovědět

Sice tohle není můj šálek kávy ,ale dost se mi líbí http://www.youtube.com/watch?v=uTGFqUU9M-w :-). Klip trochu zmatenej ,ale jinak paradní song :-)

180

Odpovědět

Krásnej klip...teda až na toho koně, to jsem nepobrala :D

181

Odpovědět

Mr. Nobody je opravdu luxusní film...můžu doporučit :) btw. nechcete přeložit i nějaký songy od Nirvany? myslím že dost lidí by ocenilo kdyby znali obsah jejich textů

180

Odpovědět

Zbožňuju 30stm a Jareda Leta, takže za mě -> Kings&Queens -> super, stejně jako celé album This is War, a stejně jako dvě předchozí alba..:D I když This is war je takové vyspělejší..:)

180

Další