6letý breakdancer u Ellen

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:472
Počet zobrazení:7 730
U příležitosti Dne dětí jsme se rozhodli pro vás dnes přeložit rozhovor s nějakým roztomilým prckem. V minulosti jsme tu měli 11letého Atticuse Schaffera a dnes půjdeme věkově ještě níž - přivítejte 6letého breakdancera Jalena Testermana! Moderátorka Ellen DeGeneres toho z něj moc nevysoukala, ale asi s ní budete souhlasit, že je to rozkošný klučina. A tancovat fakt umí!

Přepis titulků

Můj další host je jeden z nejlepších breakdancerů, a to mu je teprve 6 let. Slyšíte dobře. Přivítejte prosím Jalena Testermana ze Seattlu. Dám ti mikrofon. - Ahoj, Jalene. - Ahoj. - Jak se vede? - Dobře. Jsem moc ráda, že tu jsi. Jsi opravdu dobrý. - Děkuju. - Kdy jsi začal tancovat? Kolik ti bylo?

Viděl jsem film Nakládačka. - Jaký film? - Nakládačka. Aha, Nakládačka. - A pak... - V tom se tancuje. Pak jsem koukal na další filmy a bylo to super. A tys to okopíroval, nebo ti někdo pomohl se to naučit? - Okopíroval. - Řekl sis, že to taky zvládneš. To jen tak někdo nedokáže.

Je neuvěřitelné, že jsi to zvládl. Tancuješ se svým bráškou? On taky rád tancuje, že? - Kolik mu je? - Dva roky. Dva? Je dost blízko. Nestalo se ti, že jsi ho třeba omylem kopnul? - Stalo. - Jo? Tak jo. Jaká je tvoje nejoblíbenější kreace? Točení na hlavě, protože se mi pak zamotá a spadnu. A nebolí tě z toho točení hlava?

Páni. A co jinak? Chodíš s někým? Máš holku? Chtěla jsem se zeptat. Slyšela jsem tě říkat, že rád vypadáš "svěže". Jak člověk udělá, aby vypadal "svěže"? No, musíš si vzít boty, ke kterým bude ladit zbytek oblečení. Aha, boty musí ladit k oblečení. A pak vypadáš svěže? Takže třeba jako ti ty boty ladí k mikině.

Že jo? - Jsi rozkošnej. - Děkuju. - Nemáš zač. Takže, zatančíš nám? - Ano. Tak jo, sundám ti mikrofon. Čepici máš tady. Můžeš se předvést. Uvidíme se tam. To bylo super! - Máš talent! - Děkuju. Chceš tancovat, až vyrosteš?

Tak to se ti bude dařit. Jsi úžasnej. Jsi úžasnej. Máme pro tebe dárek. Máš rád Playstation 3? Máme pro tebe Playstation 3, který si můžeš vzít domů. Položíme to. Vrátíš se někdy? Přijdeš nám zase někdy zatancovat? Přijď, kdykoli budeš chtít. Jsi skvělej.

Po reklamě jsme zpátky. Překlad: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Lol!

180

Odpovědět

Jéééj : D Ten malý bol úplne super : )

180

Odpovědět

Jaaj: Ty seš vážně ubohej! :-D Co to tady kecáš že se neumí vyjadřovat? Tobě když bylo 6 tak už si uměl odříkat Hippokratovu přísahu co? A je lepší "vytírat podlahu" a mít nějakej koníček, než si léčit komplexy každej den u pc jak ty!
DiSqAnTiK: A když už chceš bejt za chytrýho s tim tukem, tak se nepíše Černoameričanka ale Afroameričanka ;-)

192

Odpovědět

DiSqAnTiK: paladin lvl. 80 :DD

181

Odpovědět

DiSqAnTiK on bude rogue a bude skill s Fan of knives :D

181

Odpovědět

Ahoj mám pro tebe skvělí tip pro další překlad k Ellen - http://videoklipy.osobnosti.cz/ellen-degeneres tam jsou úžasná videa, která stojí za to. Zejména Ellen fashion show xD a prostě mnoho dalších.

181

Odpovědět

Za chvíli bude pít jenom Colu a mít dlouhý mastný vlasy a bude Paladin lvl 80.

183

Odpovědět

JaaJ má pravdu ten kluk má hodně podkožního tuku.A zadek má jako nějaká tlustá Černoameričanka jako Oprach Winifrey.

185

Odpovědět

Ellen je best !!!!!! díky moc za překlad. Good work :D

193

Odpovědět

Ellen je nejlepší!

184

Odpovědět

Americká propagace hispánců. No jo, za chvíli tam budete mluvit španělsky.

184

Odpovědět

To nwm: Tady nejde o to co rikaj ale jak to rikaj

181

Odpovědět

vy to všichni ještě evidentně nechápete(myslím názory:jaaj a wap)! Proč na ně musíte neustále útočit za jejich názor? Když si to myslí, nechť si to myslí. Akorát vy jste ubohý trosky, že jim nadáváte a nedokážete jít proti davu a připustit si, že vy vždycky nemusíte mít pravdu.
Teď si asi myslíte že se mi to video taky nelíbí. Ale opak je pravdou. Líbí se mi jeho break a má talent, ale proč si někdo nemůže myslet opak? Vám se taky určitě už něco nelíbilo, ale jste tak ubozí, že nedokážete jít proti davu ;). Opravdu se vám teď směju :D :D :D

181

Odpovědět

Lu3as:Zapomněl jsi na Flashka.

180

Odpovědět

Jaaj je k***t, wap je k***t, ja jsem k***t,.....xD

181

Další