A Fine Frenzy - Electric Twist

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:226
Počet zobrazení:3 438

Plním svůj slib a pokračuji v překladu méně známých interpretů. Dnes tu pro vás mám půvabnou zpěvačku s velmi výraznými vlasy, která vystupuje se svou kapelou pod pseudonymem A Fine Frenzy. Vlastním jménem Alison Sudol se narodila 23. prosince 1984 v Seattlu a je to americká zpěvačka, skladatelka a klavíristka. Na klavír se naučila hrát sama a inspirovali ji hlavně kapely jako Coldplay nebo Keane (od těch se tu taky brzo něco objeví ;-)) Její první album One Cell In The Sea vyšlo v roce 2007 a album Bomb In A Birdcage, ze kterého je i dnešní píseň, vyšlo v roce 2009. Písnička Electric Twist je velice energická a její melodie u vás určitě navodí příjemnou náladu. Dámské publikum určitě ocení, že se v klipu objeví známý autor videí z YouTube, který si říká Davedays a u nás jste ho mohli vidět v těchto dvou videích.

Přepis titulků

Měl by ses trochu odvázat. Není s tebou žádná sranda. Jo, díky za informaci. Díky za zavolání. S tupými noži a bílýma rukama... krve jak z kamene. Chladný na dotek... dokonce až na kost.

Ale stejně... mi dáváš elektrický šok, co kope jako poník. A upřímně... možná ti to projde, i když je to pořádný risk. Utržen v sexy sadu, připraven k prodeji.

Šťáva ti kape po rukávech, dostane se až pod nehty. Ztráta všech smyslů. Vylomený zub. Ta vůně města... tě pěkně vábí. Říká mi: Nepřemýšlej a nemluv. Nepřemýšlej. Nepřemýšlej a nemluv.

Nepřemýšlej. Nepřemýšlej a nemluv, ale mně se ani nechce, protože mi... dáváš elektrický šok, co kope jako poník. A upřímně... možná mi s tím utečeš, je to pořádný risk. Protože to kope.

Vážně dost kope. Dotek tvých rtů je jako šok, a ne polibek. Je to elektrický šok, elektrický šok. Dotek tvých rtů je jako šok, a ne polibek. Je to elektrický šok, elektrický šok. Dotek tvých rtů je jako šok, a ne polibek. Je to elektrický šok, elektrický šok. Dotek tvých rtů je jako šok, a ne polibek.

Je to elektrický šok, elektrický šok. Říká mi: Nepřemýšlej a nemluv. Nepřemýšlej. Nepřemýšlej a nemluv. Nepřemýšlej. Nepřemýšlej a nemluv, ale mně se ani nechce, protože mi... dáváš elektrický šok, co pořádně kope. A upřímně...

ono ti to projde, i když je to pořádný risk. Možná ti to projde. I když je to risk. Ale ono to kope. Vážně dost kope. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

2 hviezdičky maximálne. Pardon. Mne sa síce A Fine Frenzy páči (a to väčšinou na takýto štýl nie som, skôr počúvam tvrdšie veci), ale táto skladba mi nikdy k srdcu neprirástla. Keby ste sem hodili napríklad Come On Come Out alebo Happier tak by som dal určite viac. Ale zas je to lepšie než jej posledný album Pines, ktorý je pre mňa fakt nuda.

00

Odpovědět

U_K: Jo jo "zrzky" jsou nej :D A asi máš pravdu i v tom druhým :).

181

Odpovědět

Aha... no, řekněme, že se mi zrzky trochu líbí a "readheads" je pro ně přesnější výraz - lépe řečeno mi to zní lépe než "zrzky". :]

180

Odpovědět

U_K: Neber to útočně mysle jsem to ze srandy :), ale tohle je první komentář na youtube:"I have no idea if I really like the music. I just watch this for the redhead..."
a to je přinejmenším zajimavý :D

180

Odpovědět

Komu? Nemám čas číst všechny komentáře k videu. Je to můj názor.

180

Odpovědět

U_K: Troku ukradenej komentář nemyslíš. :D

180

Odpovědět

Písnička se mi zas až tak nelíbila, ale za sympatickou "read head" dám 8. :)

180

Odpovědět

Pěkná písnička ... Ty její vlasy sou vážně úžasné ... též sem měla také, dokud sem sa nenechala ostřihat :D ... Co už XD
Jinak od Keane bych uvítala Crystal Ball, ta je dle mého názoru nejhezčí :)

180

Odpovědět

K těm neznámým autorům mě napadlo, že by jste mohli přeložit Los Campesinos! - You Me Dancing. Myslím že by video mohlo mít celkem úspěch :)
http://www.youtube.com/watch?v=Nj6SO_yKMe8&feature=related

180

Odpovědět

Damn she´s HOT!!! :D

180

Odpovědět

BugHer0 mohl by jsi prosimte prelozit Janelle Monae - Cold War http://www.youtube.com/watch?v=lqmORiHNtN4 tady neni moc znama. Krytici si cd nemuzou vynachvalit. Dik

180

Odpovědět

Hzká písnička... mě se líbila. A připomělo mi to Kate Winslet ve Věčném svitu neposkvrněné mysle.

180

Odpovědět

Keď už A Fine Frenzy tak radšej by ste mohli preložiť Almost Lover. Nádherná skladba, jedna z mojich najobľúbenejších.

180

Odpovědět

Souhlasím s Farseer Nice PICK Bugher0 :)

180

Odpovědět

micina pěkná, hlas taký dobrý, hudba ujde ale text mi nepříjde moc dobrý - nic proti překladu..

180

Další