DomovA Very Potter Sequel (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:270
Počet zobrazení:7 784

A máme tu čtvrtý díl! Snape je zpátky a je opět ve formě. V tomto díle uvidíte střet Lupina se Snapem a také uslyšíte jednu pomalou a pěknou písničku. Pokud jste neviděli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Co tady děláte? Vystupte z vlaku. Remus Lupin. Severus Snape. To je Snape! Je to hajzl! Vystupte z vlaku! Ty ne, chlapče! Ty se posaď.

Ty musíš být Harry Potter. Ani s tebou nemusím mluvit a je mi jasné, že nejsi o nic lepší než tvůj otec. Víš co? Nech toho kluka na pokoji, jasný? Od té doby, co jsme sem chodili jako děti studovat, ses vůbec nezměnil. Hej, Harry... vůbec nic si nedělej... - z kyselouna Snapea. - Jak se opovažuješ mě urážet? Už jsem to řekl a klidně to zopakuju.

Odjakživa jsi byl a vždycky budeš zadkotrubka! Víš proč? Protože máš troubící zadek! Ne, to nemám. Máš! Přestaň. Lupine!

- Dívejte, já jsem Snape. - Harry, takhle... Takhle můj zadek vůbec nezní. Ha, kdo je tady teď za blbce? Ty. Dobrá. Oba už jsme dospělí. Požaduji, aby ses přestal chovat jako dítě, nebo to řeknu Brumbálovi a on tě vyhodí.

To těžko, Snape, protože jsem teď učitel. Nemůžeš mě vyhodit. Já vyhodím tebe. Vlastně... Máš vyhazov! Právě jsem tě vyhodil! Cože? To je absurdní! Mě nemůžeš vyhodit. Nemůžeme se vzájemně vyhazovat. Nebo ano?

Nebudu dělat, že to vím. Tak... to já budu. Snape... mizí! Páni! To je debil! Jo. Ale poslyš, Harry, jeho si nevšímej, jasný?

Konečně jsi tam, kde máš být. V Bradavicích. Na místě, kde strávili tví rodiče ty nejkrásnější roky jejich života. Tak se neboj, Harry. Jdi a zjisti, kým jsi měl už odmala být v domově, o kterém jsi ani nevěděl, že ho máš. Zatím se mějte, Lupine. Uvidíme se na hodině.

Domov. To slovo neslyším poprvé, ale nikdy pro mě neznamenalo víc než věc, kterou jsem nikdy neměl. Patřit. Říkají: "Musíš vědět, kam patříš." Ale já jsem nikdy nikam nepatřil a neznal nikoho, za kým bych mohl jít, když jsem měl nějaký problém...

Teď se směju. Ten úsměv se jen těžko skrývá. Panebože, už je to nějaká doba, co mi naposledy bylo do smíchu. Když pomyslím, že tu tohle všechno bylo. Místo, na které patřím a také důvod...

něco, v co se dá věřit. Konečně jsem ho našel. Místo, kde o mě stojí. Takhle se musí cítit člověk, co má domov. Sníval jsem o tom. ale nikdy jsem nechtěl spoléhat na představy a přání.

Strašně mě ničí, když vidím, o co jsem přišel. Tolik večerů jsem se modlil za lepší život, za lepší zítřek, ale nikdy jsem nevěřil, že se můj sen vyplní. Teď je to konečně tady a já nevím, co mám dělat.

Nevím, co mám dělat. A snažím se neuronit slzu. Hej, Harry... pojď na Zařazování. Takhle se musí cítit člověk, co má domov. Konečně je to tady. Dlouho jsem doufal a čekal.

A poprvé v životě... se necítím tak osaměle. Mé srdce se začíná hojit. Konečně znám pravdu. Takhle se musí cítit člověk, co má... - domov! - Nebelvír! Nebelvír! Nebelvír! Překlad: BugHer0 Korekce: snuffy www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přijde mi hnusné podání Snapea, on takoví nebyl! A hned v prvním díle Harrymu vyjádřil lítost nad smrtí jeho matky Lily. Snape neměl černé linky a nechoval se jako hovado! A to že si o Harrymu udělal vlastní obrázek? No a? Vy jste si udělali hned obrázek o něm!

05

Odpovědět

Zadkotrubka Snape a písnička neměly chybu ;)

200

Odpovědět

Wow! Totally awesome! A úžasnej song! Darren válí! ♥

210

Odpovědět

zadkotrubka :D

200

Odpovědět

Grethen: Souhlas. Závěr byl dokonalý...

BugHer0, Aidrien: Brian kromě nádražáka a Seamuse hraje ještě Jamese Pottera a "Past Rona"

190

Odpovědět

wow, ten závěr písně se Darrenovi fakt povedl

200

Odpovědět

klobúk super a hádka Severusa s Remusom úžasná :D Díky

180

Odpovědět

Aidrien: Joe už v příčtím díle a Brian už tam hraje. Hrál toho nádražáka před nástupištěm devět a tři čtvrtě a v průběhu celého muzikálu hraje Seamuse Finneagana. ;-)

180

Odpovědět

Zajímalo by mě, kdy se tam objeví Joe Walker a Brian Rosenthal a v jaké roli. Těším se na ně. :-)

180

Odpovědět

skvělý! :-)

180

Odpovědět

prosim fakt preložte tuto pesničku http://www.youtube.com/watch?v=_Uw7phR9ucA ..

180

Odpovědět

Skvělý :D Moc děkuju za překlady. Přecejenom v angličtině mi vždycky něco unikne, takže takhle si můžu vychutnat AVPS v klidu, v pohodě a v křečích smíchu :)

180

Odpovědět

Zdá se to jen mi, nebo ta Hermiona vypadá nějak jinak? Že by zhubla?:D

180

Odpovědět

Paráda :-D Totally awesome, děkuji za překlad. Snapeova zadkotrubka válí.

180

Odpovědět

Nejlepší hádka Lupina se Snapem :D A na konci: Nebelvír! Nebelvír! Nebelvír! :D Výborný! :D

180

Další