Aubrey Plaza u Conana O'BrienaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 291
Počet zobrazení:14 884

Aubrey Plaza mohou někteří z vás znát jako princeznu ze seriálu Troopers, další zase jako nonstop nevrlou stážistku ze seriálu Parks and Recreation, kde tvoří pár s Chrisem Prattem, který vás, ačkoliv není hollywoodskou hvězdou, u Conana dokázal pobavit. Tentokrát ale půjdeme o úroveň výš. Aubrey je totiž velice zvláštní komičkou. Málokdy se totiž usměje, neustále mluví monotónním a skoro znuděným hlasem a nikdy u ní nevíte, jestli si vymýšlí, nebo jsou její podivné historky pravdivé. I samotného Conana velice zaskočila, když přišla pohovořit o svých začátcích v šoubyznysu, radách od Sharon Stone, církevních basketbalových zápasech nebo strachu z poštovních zásilek.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz - Aubrey, díky za návštěvu. Vypadáš úžasně. - Děkuji. Ty jsi začínala u NBC jako jejich poslíček. Přesně tak. Byla jsem hrozný poslíček. - Vážně jsi byla tak špatná? - Jo, pracovala jsem u tvé show. - Opravdu? - Prováděla jsem turisty po tvém studiu. Lhala jsem o tobě. Myslíš to vážně?

Zaslechl jsem spoustu poslíčků, jak si vymýšlejí. Jo, byla jsem jedním z nich. - To jsem byla já. - Co jsi třeba vyprávěla? Moc si to nepamatuju. Říkala jsem třeba: "Právě jsme ve studiu 6A, B, C. To je fuk. Tohle je domov Conana O'Briena. Je to hrozná stvůra. Ožralý násilnický muž. Jestli ho uvidíte, zdrhejte." A lidi říkali, že už to slyšeli. Ne, tohle jsem nevyprávěla, ale často jsem si vymýšlela.

Líbíla se ti práce poslíčka? Docela líbila. Nebyla jsem sice ten správný typ... Chyběla mi správná pracovní morálka. Nebyla jsem ten čiperný poslíček. To mi právě dochází. Svým způsobem se mi to ale líbilo. Byla jsem takový temný čarodějnický poslíček. Zatímco všichni nosili modrý oblek s odznáčkem NBC, ty jsi kypěla vztekem. - Ale turisti mě měli rádi. - Tak to je hlavní. Dost se ti zadařilo.

Před pár lety jsi poslíčkem a teď hraješ v seriálu Parks and Recreation, který je nominovaný na Emmy v kategorii nejlepší komedie. Gratuluji. - Předpokládám, že jdeš na předávání. - Ano, moc se těším. Už jsem tam jednou šla s někým jiným, ale tohle je poprvé, co si to zasloužím. Konečně k tomu mám důvod. Při té předchozí návštěvě, šla jsi po červeném koberci? Ano, šla jsem po červeném koberci s mým filmovým idolem Sharon Stone. Byla to naprostá náhoda. Vzala mě prostě pod svoje křídlo - a řekla pár tipů.

- Jaké třeba? Tak trochu jsem si to od ní vyžrala, protože se většinou moc neusmívám. Nejsem moc usměvavá, takže mi pořád šeptala: "Jestli chceš být filmová hvězda, tak se usmívej a buď do prd*le veselá." - "Dej jim, co chtějí!" - Mluvili jste taky o nadávání v televizi? - Promiňte. - To vypípneme. Řekla mi, abych si nežvýkala vlasy, protože mě lidi budou mít za lesbu. - To opravdu řekla? - Jo. - Co žvýkání cizích vlasů?

- Ježiš, Andy! Jsem jen zvědavý, jaký názor na to má Sharon. - Budu ji poslouchat, protože... - Je fajn. - Je opravdu boží. Jaká je tvoje letošní strategie? Co budeš dělat na červeném koberci? Prostě se totálně ožeru a budu zapírat, zapírat a zapírat. - A z čeho tě budou obviňovat? - Já nevím. - To ještě uvidíš. - O čem že to mluvíme? - Kdo ví. - Řekla jsi šimpanz, nebo šimpans? - Vidlička. - Je pravda, že jsi napůl Irka?

- Přesně tak. Jsem napůl Irka. Máma je ve skutečnosti černovlasá Irka. Adoptovali ji opravdoví Irové. Ne že by černovlasí Irové nebyli Irové, ale tohle jsou opravdoví Irové. Ti do toho jdou fakt natvrdo. Mají nefalšovaný zrzavý vlasy a právě oni mě vychovali, což bylo fajn. Jsem taky částečně Portoričanka a najednou jsem se ocitla v téhle irské rodině, kde jsem musela dělat to, co oni. Což zahrnovalo třeba irské tance. Cože? Já jsem z velké irské rodiny a tohle jsme nikdy nedělali. - Ty jsi tancovala irské tance?

- Jo, soutěžila jsem v tom. Byla jsem tam jediná černovlasá exotická Portorikánka. - To byly skvělý soutěže. - O jakých tancích tady mluvíme? Irských tancích. - Jako je Lord of The Dance? - Kde mají pořád napřímené nohy? Nevím, proč to tady předvádím na kancelářský židli. Upřímně jsem byla začátečník a byla jsem v tom opravdu špatná. Učitelka pořád kouřila, někam mě postrkovala a křičela. - Ale pamatuji si ty sedmičky.

- Tohle asi nebyly lekce tance. Bylo to: "Hop, raz, dva tři. Hop, dva, dva, tři." Ještě jsem to ale nepoužila. Mám to v záloze, kdyby mě přepadli. Držte se zpátky! Sedmičky. Pardon. Je to zapnutý? To vůbec nefunguje. Klidně se toho můžeme zbavit. To je v pořádku, dámy a pánové. Uklidněte se. Právě to plave v moři. - Taky jsi prý dobrá atletka.

Je to tak? - Ano. - Co děláš za sport? Hraju basketbal. Lidé se mě na to často ptají, protože nevypadám, že by mi to šlo, ale jsem v basketu zatraceně dobrá. Vždycky si takhle načasuješ usrknutí? Ne. Proč jsi v basketu tak dobrá? Začínala jsi hrát v mládí? Nejsem zas tak dobrá. Právě jsi řekla, jak v basketu válíš. Dobře, docela mi to jde.

Nejsem žádnej zázrak, ale jsem dobrá. Občas si zahraju s různými lidmi. Líbí se mi na tom ta strategie. Na střední jsem hrála v církevním týmu, kde jsem byla rozehrávač. Vymýšlela jsem různé taktiky. Místo toho, abych udělala... Jsem udělala: "Svátost smíření!" Nebo třeba: "Kristova krev!" Což znamenalo hodit míč do rohu a pak vystřelit. To jsem opravdu dělala. "Nanebevstoupení na pravici Otcovu."

- Kéž bych si s vámi mohl zahrát. - Jo, byli jsme fakt dobří. Parks and Recreation je skvělý seriál. Natáčení trvá asi dlouho, co? Jo, opravdu dlouho. Nemusíme to dál rozebírát. Kamarádi tam pracují a prý je to fuška. Natáčí se opravdu dlouho. Je to docela legrační, protože udělám víc práce předstíráním, že nepracuji, než bych udělala normálně. Dává to smysl?

Hraju v tom seriálu stážistku. Hraju stážistku, která nesnáší práci. Ve skutečnosti si tam ale zařizuju osobní věci, zatímco předstírám, že v zaměstnání nepracuju. Třeba platím složenky. - V práci platíš složenky? - Ano, to se snažím říct. To placení mi ale moc nejde. Jediný způsob, jak zaplatím účty... Já mám totiž strach z pošty. Mám se ptát?

Proč máš strach z pošty? Nevím. Prostě mám strach z otevírání obálek. Dokážu to udělat jen tak, že nechám poštu pár týdnů nahromadit, všechno dám do pytle nebo na hromadu. Pak to vezmu do práce, sednu si na zem, zhasnu světla, zapálím jednu svíčku a otevírám to. Což je jediný způsob, jak dokážu otevřít poštu. Jsi ta nejvíc fascinující osoba, se kterou jsem v poslední době mluvil. Vážně. Tohle fakt stojí za to. Rád bych toho o tobě věděl víc. Prosím, jen se mě zeptej.

Všechno ti řeknu. - Teď mám spíš strach. Přijdeš znovu? Rád bych se ještě něco dozvěděl. - Ne, ne, ne. Nová série Parks and Recreation má premiéru 22. září ve 20:30 na NBC. Moc děkuji za návštěvu. Dobře se mi povídalo. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (103)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

http://teamcoco.com/celebs/aubrey-plaza?page=3
Tady je rozhovor rozkouskovanej, ale bez titulku.

00

Odpovědět

Žádná změna, video nefunkční...

00

Odpovědět

Video bohužel na YouTube není.

00

Odpovědět

A stále nic...

00

Odpovědět

Video bohužel stále není na YouTube.

00

Odpovědět

Tak jsem se dnes podíval a...............video nikde....

00

Odpovědět

Stále není na YouTube.

00

Odpovědět

Já vlastně ani moc nevím jak tu na stránkách hlásit nefunkční videa :(

Dřív tu aspoň bylo to tlačítko - sice bylo na hovno, ale aspoň byla nějaká minimální snaha o zachování práce překladatelů.
Takže ty sliby před novým webem, že se budou mnohem víc snažit aktualizovat starší a nefunkční videa byl lež?

00

Odpovědět

Tlačítko, které spíš nefungovalo.
Tvůj postup byl správný - napsat pod video, které nefunguje komentář. Komentáře pravidelně procházím a videa opravuji.
Sliby plníme, můžeš se zeptat celé řady uživatelů, kteří napsali a video jsem opravil, případně jim napsal, že již nelze dohledat/není na YouTube.

00

Odpovědět

+JohnSorrowPostup byl možná správný, ale oba se shodneme, že velmi, VELMI nepraktický. Máte tady mraky materiálu a teď už to musí být velký problém uhlídat. Věřím, že kdybych tu nezačal spamovat, tak bych se žádné reakce ani nedočkal.
Ale věř mi, že mám pouze dobré úmysly. Jak už jsem psal, jde mi hlavně o zachování vaší práce a tak nějak se tu v komentářích začnu vyskytovat trochu častěji, jako např. tady Gerard Butler u Craiga Fergusona

00

Odpovědět

+NicNeshodneme. A správný byl. Praktický je taktéž, jelikož nefunkční videa si hlídá sám systém, není potřeba na ně upozorňovat. Ovšem dohledávání, velmi často pak přečasovávání titulků apod. zabere u každého videa cca 15 minut času. Takhle máme vyselektována videa, o která je zájem a ta opravíme. Věř, že prakticky všechna videa, která jsem opravil, měla pouze jeden komentář s prosbou o opravu, případně oznámením, že nefungují. U superpopulárních mohly být komentáře třeba dva, ale opravdu jen u top videí. Takže i tvoje představa o nutnosti spamování je chybná.
Díky za další info, ale prosím, opravdu stačí napsat komentář jen jeden. Spamování zbytečně plevelí diskuzi.

00

Odpovědět

+JohnSorrowBeru na vědomí. Příště se teda budu krotit a doufat, že opravdu bude stačit jediný komentář. Nicméně si musím rýpnout, že u videa s Butlerem jsem první upozornění psal už někdy v březnu a nic se nedělo.
Trošku mi vadí právě zpětná vazba - stačilo by prostě něco ve smyslu "víme o tom, pracujeme na opravě" nebo něco podobného. Tak jsem vůbec nevěděl jestli se můj březnový komentář vůbec dostal k nějakým očím a uším - pak bych (stejně jako tady) neměl vůbec důvod jakkoliv spamovat.
Každopádně jsem rád, že v tom mám konečně jasno, takže na viděnou u dalších "dočasně nedostupných" materiálů :)

00

Odpovědět

+NicJasně, pokud se měsíc nic neděje, upozornění je zcela na místě. Ty jsi ale psal pět dní v kuse po sobě, navíc skrze prodloužený víkend...

00

Odpovědět

Bohužel stále nic :(

00

Odpovědět

Stále tam není.

00

Odpovědět

Video je stále nefunkční.

00

Odpovědět

Video stále není na YouTube.

00

Odpovědět

"Toto video je dočasně nedostupné."

Jak dlouho bude trvat to "dočasně"?

00

Odpovědět

Ahoj,
vše záleží na tom, jestli Team COCO nahraje video na YouTube. Zatím tam není, takže bohužel není jak opravovat.

00

Odpovědět

Ona je úžasná. :)

430

Odpovědět

Aubrey je krásná. Její způsob vyjadřování se a ty pohledy ... radost pohledět.

360

Odpovědět

Naprosto chápu Larryho. Taky bych ji chtěl vyslýchat hodiny v malé cele :D

331

Odpovědět

Nemám rád, ked na mňa chlap, či ženská zazerá, ako keby som im zožral večeru... každopádne jebačka to je :)

2127

Odpovědět

já si říkal: Ku*va, čim to je, že mě ta baba tak dostává. Ale totálně... doteď jsem to nepochopil, ale jsem klidnější když vidim že v tom nejsem sám :D a jdu se na to kouknout ještě jednou :D

310

Odpovědět

Ano, o krase mluvit nema smysl. Ma sileny kouzlo. Ale jeji chovani je mi blizke a je genialni v jejim podani. Ty "nejiste" pohledy, naznacene usmevy...

Jsou lide, kteri ani nevi, jak se jmenuju, kolik mam let a co delam. Tento humor mam taky rad. Ja se bavim reakcema jinych a ostatni to bavi taky, kdyz se to umi podat :)

220

Odpovědět

Názorná ukázka toho, jak velikost poprsí absolutně nemusí rozhodovat o přitažlivosti dívky :)))

333

Odpovědět

Jo, je tam taky ta nepřímá úměra délky sukně ;)

310
Další