Batman versus TučňákBadman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 305
Počet zobrazení:16 179

Po delší době tu máme další a zatím poslední díl batmanovské parodie z dílny College Humoru. Tentokrát bude muset Batman čelit záporákovi, který se v Nolanově filmové trilogii vůbec neobjevil. Oswald Chesterfield Cobblepot neboli Tučňák má pro Batmana hned několik šokujících informací a životních lekcí. A možná přijde i Harvey Dent...

Přepis titulků

Nikdy odsud nevyvázneš živej, Cobblepote. Buď zticha, za chvíli jsem u tebe. Doraz mě, Batmane. Vždyť víš, že to chceš. Já nezabíjím. Není jako ty, Cobblepote. Tohle tvý pitomý pravidlo bude jednou tvou zkázou! To ti je jasný, viď, Batmane? Nejsem zbabělec, co se musí schovávat za zbraní.

Nikdy bych nikoho nepřipravil o život, neboť jsem... Batmane, bacha! ...Temný rytíř. Poslední záblesk dobrých mravů ve stínech tohoto města. Počkat, co? Co to mělo bejt? - Co jako? - Zrovna jsi říkal, že nezabíjíš. Jo, já vím. To je má hlavní zásada.

Jo. Batmane, co kdyby ses podíval na toho chlápka? - Jenom spí. - Ne. Počkej, cože? Už to chápu. Vy o tom nevíte. Když se mnou zločinci bojují, je to pro ně vyčerpávající, protože jsem borec. - Takže si pak musej dát šlofíka. - Počkej... Neříkej mi... To je... Ty si myslíš... - Ty si myslíš, že jen spí? - Chudáček malej. Už toho na něj bylo moc.

Bože můj, ty snad... Ty nevíš, co je to smrt? Jasně že vím, co je to smrt. Nebuď hlupák. Pojďte si radši dát pauzu a mluvit o tom, jakej jsem hrdina. Batmane, smrt přece musíš chápat. Tví rodiče byli zastřeleni a umřeli. Mé rodiče někdo střelil - ano. Ale pořád žijou... na speciální farmě.

- To snad ne. Takže jsou na farmě? - Vy neznáte speciální veselé farmy? Stloukají tam podmáslí, dovádí a hrají si. - Mají tam houpací síť upletenou ze snů. - Páni. - Ani nevím, čím... - Posílaj mi e-maily. - Páni. - Páni. - Páni! - Nevím, co na tom... - Batmane, bacha! ...není k pochopení. Je to naprosto hodnověrná situace. - Všichni bohatí lidé skončí na farmě.

- To myslíte vážně? Jako fakt? A vy jdete po mně? - Jo... - Páni! Přesně o tomhle tu mluvíme. O tom, cos udělal. Tys toho muže zabil. Komisárku, ten úder do hlavy si asi vybírá svou daň, protože melete pěkný blbosti. - Gordone, nechte to na mně, ano? - Prosím. Batmane, copak to máš na zápěstí?

Nejsou to chrániče na hokej! Já vím. Ale co jsou ty kovový špičatý věcičky? To jsou trojhranné čepele, které používám proti nepřátelům. - Dobře. Díky. - Zlomil jsem ti meč! - Batmane. - Oslabil jsem tvé postavení! - Ledová voda! - To není možný. - To byly časy. - Batmane, poslyš. Pokud se ty kovové trojhranné čepele střetnou s krkem člověka, co se stane?

Ten člověk... Ten člověk usne jako já. A pak se vzbudí jako já. Většinou s erekcí. - Říkám tomu Bat-Signal. - Ne, umře! Žádná erekce ani ospalost! Ten člověk prostě zhebne! Počkat, ale moje rybička... taky usnula a pak jsme ji spláchli do záchoda.

- Teď si plave v oceánu a je naživu. - Ne, je po ní. Pane Rybko! Neeeee! Batmane, to, co jsi udělal Panu Rybkovi, jsi teď udělal těmhle dvěma mužům. - Já jsem je překrmil? - Ne, tys je zabil. Tak tím se všechno mění! Předtím jsem to nechápal, ale teď už je mi to jasný.

- Už si rozumíme. - Fajn. Vy mi teda tvrdíte, že když usnu... - bude po mně. - Ne. Panebože! Páni. Na tom stejně nesejde. Protože ti za chvíli udělím pořádnou osobní lekci! - Co jsme si říkali o střelnejch zbraních? - Tohle je zbraň? Jseš fakt idiot!

Pšššt! Potichu. Ať ho nevzbudíte. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz - Jak se vůbec zvládáš krmit? - Otvorem, který jsem si vyříznul do masky. Dřív se mi v ní dost... špatně dýchalo. - Harvey Dent... - Ne! Ne! - Naposledy. - Ne! - Jako za mlada. - Ne, ne, ne...

- Harvey Dent, dá se mu věřit?

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No ty vole :-D Tohle je zbraň? Ratatata!

470

Odpovědět

Já být ten překladač, tak se na vás vy.. vy furt musíte psat že tam má něco špatně! neni vam to trapny? :-D udělejte si taky video a on vás bude b*******t a to mi věřte že bude víc!! Jo a diky za video líbilo se 10

288

Odpovědět

Vždyť mi tady skoro nikdo nic nekritizoval a ty dvě chybky, na který upozornili, byly fakt chyby. Takovýhle připomínky mi vůbec nevaděj a rád to opravím, pokud to pomůže ke zlepšení kvality. Na tomhle webu překládáme 95 % všech videí z odposlechu a chyby se prostě občas člověk nevyvaruje.

Když překládáš pro dabing nebo kino, vždycky k tomu dostaneš tzv. dialogovou listinu, kde jsou anglicky všechny věty, co postavy ve filmu řeknou (pokud je kvalitní). Takovej luxus ale u online videí neexistuje, takže musíme prostě spoléhat na svoje uši, poradit se v rámci týmu a nahodit video. Pokud někdo najde chybu a slušně na ni upozorní, není problém.

Jenom nesnáším komentáře typu: "Tenhle překlad je pěkně na ho*no." nebo: "To bych to líp přeložil já." To totiž nic neřeší a pokud člověk neuvede, co se mu přesně nezdá nebo nelíbí, je to jen výkřik do prázdna bez jakékoliv hodnoty.

510

Odpovědět

Robert Záruba? :D :D :D

201

Odpovědět

Hm tak si nemůžu vychutnat žádné video, protože se mi Mozilla v poslední nechutně zasekává a nejvíc je to při přehrávání videí! Prosím nemáte někdo nějakou radu co s tím, jestli je nějaké nastavení nebo jestli mám provést nějaké čištění? Díky za každou radu. ...jinak sem hodnotil každé video s Batmanem za 10. ;-)

183

Odpovědět

Hahahaha tak toto ma fakticky baví celá táto parodická batman séria je proste super :DDDDD

232

Odpovědět

jak někdo psal k Rustymu, že to je nejlepší parodie na Pokémony, tak tohle je nejlepší parodie na filmy s komisařem Gordonem.

210

Odpovědět

...on a special farm. :D :D

231

Odpovědět

Přesně takového Batmana bych si přál... s ničím se nesrat a udělat správnou věc. Konec konců Dark Knight je TEMNÝ rytíř.

232

Odpovědět

"I overfed these men?" :D Další super díl.

272

Odpovědět

Harvey Dent can we trust him? :D

272

Odpovědět

I´m not wearing hockey pants!"

212

Odpovědět

Nevím jestli to máte schválně ale Tučňák se pravým jménem jmenuje Oswald né Tucker .

191

Odpovědět

Díky, asi jsem čerpal z nějaké nespolehlivé stránky. Opraveno. ;-)

191

Odpovědět

Takhle jsem se dlouho nezasmál :D

196

Odpovědět

na fore si to nikto asi nevsimol, ale toto by bolo super prelozit :)

http://www.youtube.com/watch?v=tpZVj55-80M

183

Odpovědět

Vím o tom, neboj. ;-) Ale nepovedené scény a přeřeky jsou většinou na překlad dost nepraktické.

180

Odpovědět

to je strašná kravina :-D ta si 10 hvězd rozhodně zaslouží!

233

Odpovědět

jen taková maličkost 0:50 není hides behind the "god" ale "gun" :))

191

Odpovědět

a 0:44 je misto role spravne pravidlo (role/rule)

190

Odpovědět

+VancelTo "rule" mi pořád zní jako "role", ale asi máš pravdu.

191

Odpovědět

Máš pravdu, ten konec jsem blbě slyšel. Díky, opraveno. ;-)

191
Další