Chameleon Circuit - An Awful Lot of Running

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:186
Počet zobrazení:3 836

V komentářích pod posledním Charlieho videem vás bylo hodně nadšených z Chameleon Circuitu, skupiny která hraje Trock, hudbu o Doctorovi Who, a přálo si, abych přeložil nějakou další písničku. Tentokrát jsem pro vás přeložil písničku od Alexe Daye jménem An Awful Lot of Running z jejich prvního alba. Teď se na ni můžete podívat s oficiálním videoklipem z Alexova kanálu. A to jak s českými, tak s anglickými titulky. České titulky: Anglické titulky:

Přepis titulků

Je jako oheň, hoří skrz čas, starý jak věčnost, ale rychlý jak za mlada. Viděl jsem zhmotnit se jeho modrou loď, on vykročil ven a řekl mi: „Běž jako o život!“ Nevím, proč mě nikdy nenapadlo se ho zeptat na jméno, ale stejně si nemyslím, že by mi řekl pravdu... Ale to nevadí. Je to naprosto děsivé, ale přesto tak vzrušující. Řekl, že jsem skvělý a že bych mohl změnit svět. Tolik míst, kde jsem byl, a přesto tolik, co ještě vidět.

Máme galaxie a planety a měsíce a strašnou spoustu běhání! Jako společníkovi na plný úvazek mi dal klíč a mobil se signálem ve všech galaxiích. Jak jsme padali skrz vortex, cítil jsem se tak volně, prosím, ať tohle nebezpečí není jen další sen. Protože můj život, než jsem tě potkal, byl naprosto všední. Nikdy jsem nebyl šťastnější, i když čelím smrti každý den.

Jinak bych to ani nechtěl. Je to naprosto děsivé, ale přesto tak vzrušující. Řekl, že jsem skvělý a že bych mohl změnit svět. Tolik míst, kde jsem byl, a přesto tolik, co ještě vidět. Máme galaxie a planety a měsíce a strašnou spoustu běhání! Víš, že bys mohl opravit ten Chameleonní obvod, kdybys připojil fragmenty spojení a obešel binární, binární, binární, binární...

Je to naprosto děsivé, ale přesto tak vzrušující. Řekl, že jsem skvělý a že bych mohl změnit svět. Tolik míst, kde jsem byl, a přesto tolik, co ještě vidět. Máme galaxie a planety a měsíce a strašnou spoustu běhání! Překlad: miki www.VideaČesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tuhle mi hrála v Tardis :3, repráky, co se táhnou napříč několi vesmírů, jo, to je pořádnej hukot! :D

20

Odpovědět

Trock je boží. Doctor Who je boží, Chameleon Circuit je boží, Charlie je boží:)

210

Odpovědět

I když Tennant je můj Doctor, tak písnička Big Bang Two je zdaleka nejlepší... i když plná spoilerů.

190

Odpovědět

super, Doctora jsem jednou zkusila jen tak z hecu, abych viděla co na tom všichni maj a musim říct, že seriál se sám od sebe vyvíjí dobře, (a ted mě asi ukamenujete) první sérka byla o dost slabší, ale nástupem znovuzrozeného Doctora v podání Davida Tennanta mě seriál opravdu chytl. A už jenom připomenutí po tak dlouhé době, kdy Doctor o sobě už dlouho nedal vědet, je to velice příjemné video :)

220

Odpovědět

Já myslím, že s na té první sérii shodneme asi všichni :D

229

Odpovědět

+mikiquicnaTo asi ano :)

191

Odpovědět

Jen tak mimochodem, souhlasím s tím, že Doktor se nesmí vracet, aby zachránil někoho před smrtí.

210

Odpovědět

Moc děkuju za překlad! Mohl bych poprosit překlad mojí oblíbený od Chameleon Circuit - The Doctor is dying? :)

200

Odpovědět

This is just brilliant! :) Díky moc za překlad, chtělo by to tu více Doktora :)

190

Odpovědět

Já jsem byl strašně překvapenej, když se tady tohle objevilo. Příspěvek jsem vytvořil asi před rokem a ani jsem ho neoznačil jako ready k vydání. Ale člověk nikdy neví, ale určitě potěšilo :D

210

Odpovědět

Video nic moc, ale strašně jste mě potěšili, Doctorem Who, kterého by tu bylo potřeba více ;) každopádně díky za překlad a doufám, že budete pokračovat s videami Doctora :)

190

Odpovědět

Juchů! I když to (ani zdaleka) není nejlepší písnička od CC, tak jste mě moc moc potěšili! DW se tady příliš zanedbává!

190

Odpovědět

I Love it!

192

Odpovědět

Na to že jsou skupina tvořící TROCK tak jim nějak nevadilo ve videoklipu vytvořit časový paradox. Písnička dobrá, ale mají lepší.

212

Odpovědět

Jo, říkal jsem si, že pak sebral pomocníka a vypadli pryč dřív, než mohlo jeho minulé já protestovat. Takže je tu nyní o jednoho doktora víc. Seriál jsem nesledoval, ale kdo ví, co to způsobí. A co udělá jeho minulé já? Je tu pár možností a jedna je, že se vydá do minulosti vyřídit tu situaci pro něj dobře.

210

Odpovědět

Paradní serial a skvěle výstižné video. Uvítal bych další překlady od Chameleon Circuitu =)

192