Cheap Trick - The FlameHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:88
Počet zobrazení:7 122

Dnešní hudební klenot je na vaše přání - balada The Flame rockové kapely Cheap Trick z Illinois. Kapela vznikla v roce 1973 a aktivně působí a hraje dodnes. Název kapely má spojitost s aprílem, který je v Illinois podle usnesení senátu z roku 2007 označován jako Cheap Trick Day. Píseň The Flame (1988) složili Bob Mitchell a Nick Graham a původně ji nabídli britské zpěvačce Elkie Brooks. Té ale nebyla dost dobrá a Cheap Trick z ní udělali jeden ze svých největších hitů, který se umístil v čele amerického žebříčku Billboard Hot 100.

Přepis titulků

Dnes budeme hrát hodně nových věcí. Další píseň... Možná už jste viděli klip, který nám právě vyšel. Je to první singl z nového alba. Jmenuje se The Flame a zpívá Robin. Už zase se snáší tma a já se cítím tak sám. Teplo mě mrazí na kůži.

Předstírám, že mě stále držíš. Začínám šílet, nemůžu spát. Jsem v tom až po uši, kvůli tobě. Nemůžu uvěřit, že jsi pryč. Byla jsi první a budeš i poslední. Kamkoliv půjdeš, budu s tebou. Cokoliv chceš, dám ti to. Kdykoliv si budeš potřebovat u někoho nechat odpočinout srdce a hlavu.

Pamatuj, až dohoří oheň, až ustane déšť, já budu tím plamenem. Já budu tím plamenem. Sleduju stíny na stěnách a mám strach. Chci se za tebou rozběhnout, chci zavolat. Ale zasáhl mě blesk.

Nemůžu se postavit, protože se rozpadám. Přes roušku na svém srdci nevidím, kvůli tobě. Vždy budeš ta pravá. Byla jsi první a budeš i poslední. Kamkoliv půjdeš, budu s tebou. Cokoliv chceš, dám ti to. Kdykoliv si budeš potřebovat u někoho nechat odpočinout srdce a hlavu.

Pamatuj, až dohoří oheň, až ustane déšť, já budu tím plamenem. Já budu tím plamenem. Začínám šílet, nemůžu spát. Jsem v tom až po uši, kvůli tobě. Vždy budeš ta pravá. Byla jsi první a budeš i poslední. Kamkoliv půjdeš, budu s tebou.

Cokoliv chceš, dám ti to. Kdykoliv si budeš potřebovat u někoho nechat odpočinout srdce a hlavu. Pamatuj, až dohoří oheň, až ustane déšť, já budu tím plamenem. Já budu tím plamenem. Kamkoliv půjdeš, budu s tebou. Cokoliv chceš, dám ti to.

Kamkoliv půjdeš, budu s tebou. Cokoliv chceš, dám ti to. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Moc příjemná píseň od dobré kapely. Kdysi mě dost bral tenhle song - http://www.youtube.com/watch?v=OyCfp_Zz5Ek , dodnes si sem tam rád poslechnu jejich výběr hitů, který mám ve své cd sbírce. Text dost fádní, ale neva.

12

Odpovědět

Zapoměl jsem ti Veru poděkovat... Pro nás romantiky je tohle výborná pecka, a těším se na další přeložené balady.... Díky moc!

54

Odpovědět

Rádo se stalo :)

31

Odpovědět

Vcera byl lepsi klip, tyhle urvany balady ne...

13

Odpovědět

jupí...před ani ne týdnem jsem to dával do vzkazů a požadavků a už je to tady...skvělá balada

14

Odpovědět

Tak o cheap trick jsem poprvé slyšel díky Barneyho playbooku :D

41